ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Haziran 2024, Pazartesi 12:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   **Evvelim / Ezelim / Ebedimsin.... **
 <<12 3456789101112...87>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2007 Pzt 22:17:58sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Seni Seviyorum Çünkü...
Her sabah kalktığımda yaşamak için tek nedenim, sen varsın ...

Fakat seni sevmek için binlerce nedenim var ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Bu siyah beyaz dünyada tek renk sensin, Bir ressamın fırçasından çıkmış gibi ...Ama alalade bir renk değil,Gökkuşağının her tonunu gölgede bırakan bir renk ...
Seni SeviyorumÇünkü...
Bu soğuk günde içimi ısıtan bir esinti gibisin ...Hafiften esiyorsun, iliklerime işleyerek ...Sonra da kaybolup gidiyorsun, daha nereden geldiğini
anlayamadan ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Seni Sevmekten başka bir şey gelmiyor içimden ...O kadar doğalki bu duygu ruhumun derinliklerinde,Sanki doğduğumdan beri var ... Sadece ortaya çıkmak için seni bekliyordu ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Sensiz bir yaşamı artık düşünemiyorum ... Sensiz bu kuru dünyada yaşamaktansa, ölümün soğuk nefesini öpmeyi bir daha hiç seni görmemektense hayata arkamı dönmeyi tercih ederim ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Ne zaman bir aşk şiiri duysam, mısralardan sen akıyorsun ...Ne zaman eski bir şarkı gelse kulağıma,Gitar telleri arasından süzülen notalar, seni getiriyor bana ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Sen hep benimlesin ...Gözümü kapatmam yeterli seni görmem için ...Tatlı narin tenini ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Gözlerinin içinde binlerce yıldız,Gecenin karanlığını delip geçiyor ...Bana bakarken kendimi yıldızlara tepeden bakıyor gibi hissediyorum ...
Sen Seviyorum Çünkü...
Benliğim sana ait ...Sen onu buruşturup çöpe de atabilirsi,Kalbine yakın bir yere de koyabilirsin ...Tanrım !!!
O kalbine yakın bir yerde olmak istiyorum ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Sen sensin ...Ama sen beni ben olduğum için seviyor musun ???Onu kim bilir ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Seni Sevmeyi Seviyorum ...
Seni koklamayı seviyorum ...
Sana dokunmayı seviyorum ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Saçların ellerimin arasından kayıp giderken,
Dünyada cenneti bulmuş gibiyim ...
Bir an elimde tutuyorum o cenneti ...
Bir an sonra belki de tamamen ellerimden kayıp gidecek ...
Seni Seviyorum Çünkü...
İçimde bir umut var ...
Bu şiiri belki başucuna koyarsın ...Kimbilir belki yanına da Kırmızı bir gül ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Tanrı çiçekleri yaratırken seni de onlarla beraber yaratmış ...Papatyadan güzel,
Zambaktan asil,Manolyadan tatlı,Gülden daha güzel kokulu ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Güzelliğine melekler imreniyorlar .. dünyada ise,Ölümlüler arasında galiba bir tek benim gibi bir iki şanslı Onu fark edebiliyor ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Ölene kadar, yok olana kadar seninle olsam,
Bu herhalde bir ceza gibi gelir,
Daha çok senle olamadığım için ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Senin tarafından Sevilme fikri bile bir insanı hayatı boyunca mutlu edebilecek kadar güzel ve asil ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Seni anlatmak için mısralar yetmiyor ...
Düşünüyorum bir kış gecesi bunu yazarken,
Acaba kaç şair senin güzelliğini anlatmak için binlerce mısra yazdı ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Senin gülümsemen güneşin doğuşu gibi,
İnsana her şeyi unutturuyor,
Sadece seyredip tadına varma hissi uyandırıyor ...
Seni Seviyorum Çünkü...
Bu kadar nedenden sonra bile SENİ ne kadar SEVDİĞİMİ anlatamadım.

GIZLISAKLI

GIZLISAKLI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2007 Pzt 23:53:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Ferah· :
GÜNAYDINIM’ sın...

Fecri aydınlatan sözlerimsin sen...Karanlığın odalarına süzme ışıktır gözlerin..Ceplerinde hüzün taşıyan adamın avuçlarında sakladığı mavi bilyelerin içinde yaşayan can...Sen perdelerime düşen günaydınımsın..Sen yarım yamalak sözlerimin tamamlandığı yersin.. Durma oralarda, gecemi gündüze çeviren kadın..Günebakan çiçekleri gibi yüzünü bana çevir..Soluğunu rüzgar, suskunluğunu bahar yaptım kendime..Gözlerinin sağnaklarındayım bulut bulut düşüyorum Yeşil Cennetin kuruyan topraklara...Kalem oluyorsun yüreğimde demlenen...Kahverengi gözlerim gibi kahve gözlerinle ısık dağıtıyorsun şehrime..Alnıma vuran ışıksın..Cünkü sen günaydınım, sen benim yaşamımsın sabahıma kanatlanan...

AYDINLIĞIM’sın....

Cemaline sinen nurlu gözlerine esir düşüm ben..Esrik bir rüyayım karanlıktan aydınlığına saçılan..Tut sevgili..Mihrabına al beni..Gökyüzüne kanatlandır beni.Kutsa beni yüreğinle..Kutsal mabedinde yaşamama izin ver.. Duam olsun nefesin..Nefesim olsun gözlerin..Katılaşmış karanlığımı erit yüzünde soluklanan güneşle..İlmekle beni ışığına..Kollarına al cocuksu sevinçlerımi...Ört üzerimi ışığınla...Saçlarımın köklerinde doğsun gözlerin..Alnı pak sevdalara kazılsın adın..Tıpkı karanlıklarıma bırakılan aydınlık gibi...Sen hep burada kal.Gecemin sabaha gebe kalan aydınlığı ol...Kuşluk vaktim olsun sözlerin..Perdelerim seninle gülümsesin...Şehrim seninle ısınsın..Sen geleceğe yürüdüğüm yollara mevzilenmiş çiçeklerin gökyüzüne bakan yanısın...Sen pencerelerime süzülmüş apaydınlığımsın....

YOLLARIM’sın....

Umutsuzlukta kaybettiğim yılların geleceğe giden zamanısın sen..Tozlu yollarımsın sana uzanan...Adımlarımsın bastığım her izinde adını sayıklayan...Rüzgar koynumda sana geliyorum. Dudaklarımda senin en sevdiğin şarkı....Bir de bohçamda sevgi azığım...Kilitledim geçmişimi karanlığa...Ben sana koşuyorum..Hem de yalınayak...Bilirim ki yollardaki dikenlerin çıplak ayaklarımın kanamasından korkarsın sen.. Dudaklarınla öpme sakın yollarıma serilmiş dikenleri..Bırak kanasın ayaklarım....Yollarımsın bâd- ı saba ile yıkanmış..Bulut bulut gölgelerinde ilerlediğim varlığının bayram arifesindeyim.. Sana kavuşmak, bir bayram sabahı... Toprak yağmuru sağarken dudaklarıyla sen benim vuslatımsın hasretin omuzlarına vurulmuş...Sen benim yollarımsın adınla onurlandırılmış..Gözlerini mavi ufuklara çevir..Toz bulutuyla sana gelmekteyim...Ellerimde mavi bilyelerim nefes nefese sana koşuyorum .Bekle beni. Daraldı zaman..Yaz yağmuru kadar mesafem kaldı sana..Geliyorum....Kaybolan yılların cilasız zamanlarından senin için yollara koyuldum..Zamansızlığın patikalarını geçmişken bir dağ kaldı aramızda...Üzüm bağlarından geliyorum sana..Az kaldı sevgili..Yollarımsın, adımlarıma ömür diye sunulmuş...

SABRIM’ sın..

Acıya minnet eden bir cocuğun ellerine tutuşturulmuş ekmek gibi bereketli yüzün..Su gibi aziz, hayat kadar elzem ve nefes kadar sonsuz bir cansın sen...Akşam kuytularında yalnızlığın ayak dibinde düşmüş benliğimin gözlerinde tekrar hayatı kazanmasıydı..Takâtim, dayanağım, sabrımsın sen..Soğuk ve yapay cocuklarla bastırılmamış cocuksu düşlerimin yeniden sabırla örülüşüydü yüzündeki tebessümler..Ezberimsin. evvelim , ezelim ve ebedimsin...Sebebim, nefesim ve ahirim..Sen, çaresizliğin ayak uçunda demlenen yüreğime armağan edilen sonsuzluk hediyesi..Sen, göğsümde taşıdığım eşsiz paye...Sen benim acıya dayanma gücüm, sen benim yüreğime işlenmiş sabrımsın...

HAYATIM’sın...

Şeceresi hüzün olan adamın buzdan kalbine düşen hayatsın..Canıma can diye süzülen canânsın. Kanadında mutluluk olan baharlarsın sen...Gonca güllerle süslenmiş sabahların gülümsediği cansın sen.. Kaybettiklerimin ardından tek kazandığımsın..Bedeli ödenmiş acılarımı dudaklarındaki nefesle gideren şifâsın sen.. Bağrı yanmış ve susuzluktan yüreğimi kurumuş kıyılarıma dolan ve benliğimden aşıp yüreğimde çoğalan bitmez deryâsın sen..Yaralarıma kendi yarası gibi bakıp sökük yüreğimi Eyyubvâri sabırla mutluluk ekleyen, çöllerimdeki serabın tükendiğini bilip dudaklarındaki ab- ı hayat ile menzile giren Leylasın sen...Göğsümde her zaman övünç abidesi diye saklayacağım ömrü vefasın sen..Sen susuzluğuma düşen hayatsın..Bak çöllerim yeşeriyor. Dokun toprağa..Zamanın göğsünde elenmiş topraktan “ sen ” fışkırıyor bak. Dua dua filizleniyor kuru yapraklar..İçinde büyüttüğüm kız çocuğunu vakitsiz gömen adamın kuru dudaklarına sunulmuş ab- ı hayatsın...Sen benim gözlerindeki kendimi gördüğüm hayatımsın...Soluklandığımsın, nefes aldığımsın....

----------------------

Velhasıl; sen benim evvelim,
Ezberim, ezelim, ebedimsin...
Sen benim herşeyimsin...

" Sen dünden daha büyüksün içimde sevgili....."

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2007 Sal 00:30:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Velhasıl; sen benim evvelim,
Ezberim, ezelim, ebedimsin...
Sen benim herşeyimsin...

" Sen dünden daha büyüksün içimde sevgili....."

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2007 Sal 01:08:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sebebin benim sevgili
Öylece ağlayışın karanlıkta sus pus,
İnceden akan göz yaşların
Sensin sebebim sevgili
Haykırışım karanlıklara
Aç kalışI susuz kalışı ruhumun...

BİLKİ..! ÇOK SEVDİM SENİ..

Aşka ara verdiğim zamanlarda çaldın kapımı, yüz görümlüğü kadar kısa gelip geçtin içimden sana ait herşeyi bırakarak..
Sonra, sonra lâl kırmızı gün batımlarında aradım hep seni..
Tütün kokan tenine değince ellerim kavrulurdum şimdi ne zaman sigara içsem tütün kokan tenin gelir aklıma, gözlerin gözlerime değse darlara düşer titrerim.
Gözlerinde arardım kendimi, aksim’din..
Güvercin kanatlarına yüklediğin sevgin/sevinçlerinle gelmiştin bir kuşluk vakti
Kurak, çorak bahçeme en güzel çiçeklerini ekmiştin buram, buram kokardı fesleğen’ ler yasemen’ler sen kokardın..
Savururdu ulu çınar dallarını gülüşünle..
Cemre gibi düşmüştün dünyama yüreğime, aklıma tenime..
Gidişinde gelişin gibi sessiz olmuştu aniden haber vermeden. Sessizlik ormanında yürürken geceleri adını fısıldadım her tarafa, cevap vermedin..
Neredeydin bilinmez, kime sorsam başı önde sessizliklere gömülüyordu..
Deniz tanrısı Poseidon’ a sormak geldi aklıma, kum tanesi olup bir istiridye de yaşıyordun belki eşsiz güzellikte inci tanesi olmak için, sonra şarap tanrısı Dionysos’ a bağ bozumu üzümlerden yapılan damaklarda eşsiz tatlar bırakan şaraplar’ amı dönüştürmüştü seni, oda diğerleri gibi sessiz kaldı...
Bulma arayışlarım sürerken.!..
Kaf dağının ardındaki masal ülkesine kanat çırpan zümrütüanka kuşuna sordum
Kanatlarında taşımıştır diye adını haykırdım ona..
Bilmiyor musun dedi .!..
Yok artık arama boşuna dönmeyecek, geldiği yere gitti yaşamdaki her canlı gibi döndü özüne..
Sonra hızla kanat çırpıp uçtu gitti uzaklara anladım yoktun ve artık olmayacaktın..
Ölmüş tün..!
Ha bugün ha yarın deyip ertelediğim, söylemek istediğim halde söylemediğim nede çok şeyim vardı, ama geç kalmıştım..
En hoyrat davranıp en çok sevdiğim’ din beni en çok seven ve en iyi anlayan.. Geceleri sessizlik ormanında ilerlerken bir başıma, başım yukarıda gülerek göz kırpıyorum zaman, zaman biliyor ve hissediyorum ki sende bana gülümsüyorsun o an..
Geçmişte söylemediğimi ve gözlerimi kapayarak fısıldıyorum şimdi..

Bil ki..! Çok sevdim seni...

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2007 Sal 01:14:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

____####_____♥♥♥____#####__ ♥ SEN A?KIMSIN
___######____ ♥ ____######__ ♥

__######################__ ♥ SEN HAYATIMSIN

_#######################__ ♥
_#######################__ ♥ SEN CANIMSIN
_#######################__ ♥
__#####################__ ♥SEN BEBE??MS?N
___####################__ ♥
____##################__ ♥ SEN KALB?MS?N
______###############__ ♥
________############__ ♥ SEN HER?EY?MS?N
__________#########__ ♥
____________#######__ ♥ SEN D?NYAMSIN
______________#####__ ♥
________________####__ ♥ SEN D??ER YARIMSIN
__________________###__ ♥
____________________##__ ♥ SEN BEN?MS?N

SENİ CANIMDAN çOOOOK SEViYORUMMMM

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2007 Sal 01:17:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2007 Çar 20:59:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Once more you open the door
Bir kez kapıyı Açtın
And you re here in my heart
Ve Burada Kalbimdesin
And my heart will go on and on
Ve Kalbim Devam Edecek

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2007 Per 02:12:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2007 Per 23:33:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
RUHUM DİZ ÇÖKTÜ YÜREĞİNİN ÖNÜNDE...

Ferah

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2007 Cum 00:05:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
seni seviyorum

Çok oldu umutlarımı yüreğinin sıcaklığına emanet edeli,ve o günden beri mevsim bahar.

O günden beri yüreğim;hayata gözlerini yeni açan bir civciv gibi aceleci,telaşlı.O günden beri yaşamımın anlamısın.O günden beri başka hayatları elimin tersiyle ittiğim aşkımsın.

Çok oldu gözlerine bakıp eriyip kendimden geçeli ve ben o günden beri sadece senin yanında bir bütün oluyorum.O gözlerin ki pencereye konan bir kuş kadar ürkek bazen. Bir sevgi kırıntısından çok mutlu olan gözlerin.Gözlerin bazen bahar sabahı ve yanaklarından süzlüyor çiy damlaları. Gözlerin bahar sabahı ve en güzeli SEVDA-mı bulabilmek başucumda her uyanışımda.

Kimselere benzemeyen yanlarınla bana benzeyen biricik aşkım. Aksayan yanlarımı toparlayan onaran aşkım; bazen seni üzdüğümün farkındayım. Bu yüzden hayatla mücadele eder gibi benimlede uğraşıyorsun hayatla mücadele etmenin yanında. Ama seni sevmek alnım yarılırcasına rüzgara karşı koşmak kadar zor.Sadece her adımda sana yaklaşıyor olmak ferahlatıyor yüreğimi. Her adımda kaldırım taşları arasında açan sarı çiçekler gibi senle doluyor yüreğim.

Sana sarılınca alnımı yaran rüzgar ılık bir melteme dönüşüyor. ve ben yine gözlerine bakıp eriyorum, kayboluyorum.
Seni seviyorum.
CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112...87>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir