ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 22:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   SKOR FARKLI :)))
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2007 Çar 18:01:42      SKOR FARKLI :)))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

HİDAYET ÖLÜNCE CENNETİN KAPISINDA KUYRUĞA GİRER. HEMEN ÖNÜNDE BEKLEYEN ADAM BİR PAPAZDIR. KAPIDA BIR MELEK BEKLEMEKTEDİR. MELEK PEDERE SORAR ;
- HİÇ GÜNAHIN VAR MI ?
PEDER;
- AZİZ MELEK BEN RAHİPTİM, TÜM HAYATIM BOYUNCA TANRIMA DUA ETTİM, KARIMA VE ÇOCUKLARIMA SADIK KALDIM , İNSANLARA VE HAYVANLARA HEP YARDIM ETTİM.
MELEK;
- ÇOK İYİ BUNLARI BİLİYORDUK ZATEN AL SANA CENNETIN GÜMÜŞ ANAHTARI...
DER VE SONRA HİDAYET E DÖNER;
- SENİN HİÇ GÜNAHIN VAR MI HİDAYET ?
HİDAYET ;
- BEN DE HER ZAMAN HAYVANLARA VE İNSANLARA İYİLİK YAPARDIM, TANRIYA ÇOK DUA ETMEDİM AÇIKÇASI, İNANCIM DA ZAYIFTI VE BİR DE GÜNAHIM VARDI, ÇOK SERT VE HIZLI OTOBÜS KULLANIRDIM. MELEK HİDAYET E DÖNER VE ;
- BUNU DA BİLİYORUZ. ÇOK İYİ AL SANA CENNETİN ALTIN ANAHTARI...
PEDER BU OLAYA SİNİRLENİR;
- BEN HAYATIMI TANRIYA ADAMIŞIM SİZ DE GİDİP BU ADAMI CENNETTE BENDEN ÜSTÜN  TUTUYORSUNUZ, HAKSIZLIK DEĞİL Mİ? 
MELEK GÜLEREK ;
- OĞLUM, SEN VAAZ VERİRKEN HERKES UYUYORDU, AMA HİDAYET OTOBÜS KULLANIRKEN HERKES DUA EDIYORDU... SKOR FARKLI YANİ...

ALINTIDIR.

CIA

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir