ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 04:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Bence Büyük Bir Sorun Olan FORUM KIRLILIGI
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 20:46:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Forumun yapısını tamamen biz üyelerin (user kelimesini sevmiyorum, siz sevebilirsiniz.) mesajları oluşturduğu için kirlilik-temizlik konusunda bir yorum yapmaya gerek duymuyorum. Zaten bahsedilen sorunlar -veya sorun olarak değerlendirilenler- ben CC-Forum a ilk girdiğim andan beri devam ettiği için artık rahatsızlık vermiyor bana. Hatta zaman zaman kendime bunlardan eğlence yaratıyorum, işe de yarıyor tavsiye ederim.

Neyse, gelelim güncel konumuza. Dün açılmış olan ve yeni tiplerle ilgili üye yorumlarını içeren bir başlık silindi. Nedenini bilmiyoruz, belki bilmemiz de gerekmiyor. Dün akşamdı sanırım, xukdex bu konuyu eleştiren bir başlık açmıştı. Az önce ona baktım, o da silinmiş. Eğer xukdex nin başlığı kendi isteğiyle silinmediyse, -gerçek öyle olmasa bile- eleştiriye tahammül edilemediği yönünde bir izlenim veriyor insanlara. Birkaç kişinin yeni çıkan tipleri beğenmeyip olumsuz yorum yapmaları, başlığın silinmesinin sebebiymiş gibi anlaşılıyor. Bu da hoş bir imaj yaratmıyor açıkçası.

ooomygirlll ün dediği gibi bir başlık açılarak oraya silinen forum başlıkları, içerikleri ve silinme nedenleri yazılırsa bundan sonra doğabilecek yanlış anlaşılmalar da önlenir.

kacakgelin06

kacakgelin06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 20:58:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Relaxsssssssssss

PassifIora

PassifIora resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 21:09:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Her başlığa bir şeyler yazmayı ( yazmayı diyorum da aslında yazabilseler ne mutlu, sadece sarı kafalardan koyanlar işte anlayın ) kendilerine borç bilen üyeciklerden şikayetçiyim ben de.

BiR bÜyÜk bİr Küçük Harf YaZanLaRA ne DeMeLi ?

ßiR d€ bunlara  Yani tuhaf simgeleri kullananlara.

Bir de başlıkta başlığın içeriğinden söz edilmezse hiç hoş olmuyor bence.  Örnek : Mutlaka okuyun. Böyle başlıkları açmıyorum bile.  

Her gördüğü başlığa şiir yapıştıranlara, hele de o şiirlerin şairlerini yazmayanlara

sadece ÇOK YAZIK diyorum.  Anlayınnn.

ucanpijama

ucanpijama resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 21:13:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Kim nasıl mutlu oluyorsa onu yapsın kardeşim. sonuçta buraya eğlenmeye geliyoruzz  moderatör hsp lütfen.

PassifIora

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 21:14:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Eğlenirken başkasının sinirini bozmayın lütfen.  Naber pijama ?

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 21:15:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·PassifIora· :

Her başlığa bir şeyler yazmayı ( yazmayı diyorum da aslında yazabilseler ne mutlu, sadece sarı kafalardan koyanlar işte anlayın ) kendilerine borç bilen üyeciklerden şikayetçiyim ben de.

Bir de başlıkta başlığın içeriğinden söz edilmezse hiç hoş olmuyor bence.  Örnek : Mutlaka okuyun. Böyle başlıkları açmıyorum bile.  

Her gördüğü başlığa şiir yapıştıranlara, hele de o şiirlerin şairlerini yazmayanlara

Kendi Nicki İle Yazmayıp, Farklı Nick"ler İle Yazanlar İçin ÇOK YAZIK Diyorum Anlayın.  (Yazı Tarzını, Yazı Rengini Değiştir Bari:)

PassifIora

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 21:16:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BecquereI :
·PassifIora· :

Kendi Nicki İle Yazmayıp, Farklı Nick"ler İle Yazanlar İçin ÇOK YAZIK Diyorum Anlayın.  (Yazı Tarzını, Yazı Rengini Değiştir Bari:)

Niye değiştireyim ki ben olduğum anlaşılsın diye böyle yazıyorum becquerel kardeş sen merak etme. Öptüm seni. 

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 21:21:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·PassifIora· :
BecquereI :
·PassifIora· :

Niye değiştireyim ki ben olduğum anlaşılsın diye böyle yazıyorum becquerel kardeş sen merak etme. Öptüm seni. 

Bilmiyor Sanma, Bende Öptüm Seni( Hemde Kokulu Kokulu)

ucanpijama

ucanpijama resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 21:21:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

şili liginde az önce ilk yarısı biten maçların skorlarını aktarıyorum;

uni conce 2  puerto montt  0
ohiggins 0 la serena  0
univ de chile 2  concepcion  1

dumanim

dumanim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2008 Cum 00:54:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
eee  bizim kupon yattı pişamaa  olm verdigin tiyoyuda  sana da  haaaa
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir