ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 18:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   SAĞLIK...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

wooy

wooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2007 Per 09:11:18      SAĞLIK...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sağlık İle İlgili Konuları Paylaşabileceğimiz Genel Başlık Açılmasını Temenni Ediyorum..

wooy  ®

StoneHouse

StoneHouse resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2007 Per 16:54:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selam,,

Kerem Abi ßencede Sağlık ßölümünün Olması Cok GüzeL OLur ,

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2007 Per 17:43:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar.

Wooy güzel bir konuya değinmişsin.Forumun % pay diliminde çok kıyasıya belli oluyor ki chatcity adına düzenlenen konular maruz.Ama forumda gereksiz ibret yaratıcı bölümlerde maruz.Alıyorum-Satıyorum konular özel bir konudur.Gündelik haberleşen bir site gazete yayını yapması biraz vazgeçici bir konu.Nitekim bölümede fazla ilgi gösteren olmadığı nadir sayıda başlıkların güncelleştiğini görüyoruz.En son bir konu

11.Ağu.2007 Cmt 21:34:39       Benim Otomobil çok güzel

Açılmış..Bu bölümün foruma ne gibi katkısı olabilir.? \ Acaba insanların birbirleri ile ticaret yapmalarını mı  Ben ilk kez böyle birşey görüyorum..Tutulmayan , Güncellenmeyen ve Nadir(Ayda 1) yazılar yazılan bir bölümün tutulma sebebi , "Söz Ola , Az Ola" misali , Bence bunlar yanlış düzenlemeler..Forum ne içindir ? "Bilgi,Paylaşım,Sohbet,Ilım,Eğlence,Tartışma,Kaynaşma,Hüzün" ve vs. gibi konuları ele alıp sunulması içindir.. Bilgi demek.. İnsanların görüpte 3 yıl boyunca unutmadığı konu bilgidir. Daha öncelerden bende eğitim için açmış olduğum öneri başlığım. İnsanları bilgilendirmek amacı ile paylaşımın hitlenmesi için uygun ve GEREKLİ bir bölüm olduğunu tekrar hatırlatmak istiyorum..Eğitim , Hayatta en önemli yaşamdır/yaşamaktır.SAĞLIK ise forumlarda gerekli olması gereken bir konu olduğunu düşünülmesi ve sunulması lazımdı..EĞİTİM/SAĞLIK bu gibi bölümler forumda paylaşımın ve insanların bilgilenmesi için gerekli bölümler olduğunu herkesin bilmesi..Bilipde bilmemezlikten gelmekte bilmek istemediğini , Ama çabalayıp birşeyler bilgilendirmek isteyenlere yardımcı olmakda örnekliği gösterir..

Hayırlı Forumlar.

Central Intelligence Agency (CIA)

NervousCharm

NervousCharm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2007 Per 18:21:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Evet sağlık..Teşekkürler ICIAI..

NervousCharm..Yaşamla ölüm arasında bir yer..

binbirgecekaramsal

binbirgecekaramsal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2007 Cmt 08:07:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kerem güsel olmuş:PP
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir