ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 07:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz? %100 Çözüm :)
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MillionDoIIarBabe

MillionDoIIarBabe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2007 Cum 01:17:31      MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz? %100 Çözüm :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
7.5 Kullanmakta Israrlıysanız..

~Live Msn i Bilgisayarımızdan Kaldırıp.7.5i  Kuruyoruz.
Eğer Yoksa 7.5 
Burdan İndirebilirsiniz.

~Burdan İndirdiğiniz Dosyanın içindeki msnmsgr.exe dosyasını C:\Program Files\MSN Messenger Klasörünün İçine Atıyoruz. Bu İşlemler Sırasında Msn niz Kapalı Olması Gerektiğini Unutmayın.

~Tabi  Sürüm Numarası Değiştiği İçin Plus da Çalışmayacaktır.
Burdan  Bu Dosyayı İndirip, içinden çıkan MsgPlusH.dll dosyasını C:\Program Files\MessengerPlus! 3 klasörünün içine kopyalayın.

Rar Şifreleri: b4tu dur.

SariSheyTan

SariSheyTan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2007 Cum 01:29:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 oLay ßudur Aßiii  ßende AYnı ŞekiLde KuLLanıyorum.KahroLsun Live  Yaşasın 7.5

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2007 Cum 01:38:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çoğu forumda var bu başlık ve 3 farklı forumda görerek indirdim bu dosyayı ama bende dll. dosyası eksikliğinden çalışmadı hiçbirisi...Boşu boşuna 3 defa MSNLive + Discovery kaldırdım kurdum.. Çalışıyor mu denediniz mi...yine boşu boşuna kaldırıp kurmak istemiyorum

MillionDoIIarBabe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2007 Cum 01:44:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bu Yöntem İle  7.5 Kullanıyorum Şuan ,İstersen Deneyebilirsin :S

Fakat Eğer yazma işlemi başarısız olursa CTRL + ALT + DEL tuşlarına basıp Görev Yöneticisi ni çalıştırıp ve İşlemler listesinden MsgPlus.exe yi bulup sonlandırıp, kopyalama işlemini tekrar deneyebilirsin.

Yada,

Bu kesin çözüm değil  ama sende işe yarayabilir. C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidip, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayıp ve Özellikler e girip. Uyumluluk sekmesi altındaki ilk kutucuğu işaretleyip Windows 2000 i seçip ve Tamam a tıklayıp. MSN Messenger ı tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsin.

xxxAlexandroxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2007 Cum 02:01:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hayda bismillah yeniden deneyelim...işin garibi belki benim PC mdeki Windows yıpramıştır ondan çalışmıyordur düşüncesiyle iş yerindeki Bilgisayarımda da denedim yine olmadı... Yine uğraştıracaksın beni MillionDolarBabe, çalışmazsa kendini 274 yıl banlandı bil

Ayrıca yazma işlemi başarısız olursa MSNPlus.exe yüzünden değil msnmsngr.exe yüzünden olmasın sakın yanlışın mı var diye düşünüyorum...

SariSheyTan

SariSheyTan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2007 Cum 02:08:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Daha KoLay Bi Yönden Dene İstersen..Live Tamamen KaLdır Denetim Masasından.YereL Disck c Den Proğram FiLes.Ordanda Messanger.Messanger a GeLdiğinde Sağ TıkLayıp ÖzeLLikLer De.UyumLuLuk Var Orda.UyumLuLuktan Vindows 2ooo i Seç Ve UyguLa.SOnrada Msn Aç :)

xxxAlexandroxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2007 Cum 02:20:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Buyrun burdan yakın...sanırım benim Registry de bi sorun var anlamadım gitti, Win2000 uyumluluk zımbırtıları aklıma gelmemişti sizin tavsiyenizle deniyeyim dedim ama sonuç yine nafile

....Hata sıra sayısına bakın, 31 numaralı hata Hayatta çalışmam senin PC nde demek sanırım...

Bu şekilde çalıştıran biri varsa şu msidcrl.dll dosyasını arattırıp > zipleyip Rapid e gönderirse çok bahtiyar olacağım...(tabiki hangi klasörde bulduğunu da not düşsün ki bende oraya yapıştırayım)

MillionDoIIarBabe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2007 Cum 02:20:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xxxAlexandroxxx :
Ayrıca yazma işlemi başarısız olursa MSNPlus.exe yüzünden değil msnmsngr.exe yüzünden olmasın sakın yanlışın mı var diye düşünüyorum...

Plus Genelde Öyle Sorun Çıkartıyorda Ondan Demiştim

MillionDoIIarBabe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2007 Cum 02:26:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xxxAlexandroxxx :
Buyrun burdan yakın...sanırım benim Registry de bi sorun var anlamadım gitti....Hata sıra sayısına bakın, 31 numaralı hata Hayatta çalışmam senin PC nde demek sanırım...

Forumları Gezdim,Aynı Sorunu Yaşayanlar Var, Çözüm Olarakda Mevcut Msn ni Program Ekle Kaldırdan Kaldırıp Msn 7.5 Öyle Yüklemeymiş. Zati Sen Öyle Yapıyorsun. Anlamayamadım Bende

xxxAlexandroxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2007 Cum 02:29:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

xxxAlexandroxxx :

Bu şekilde çalıştıran biri varsa şu msidcrl.dll dosyasını arattırıp > zipleyip Rapid e gönderirse çok bahtiyar olacağım...

(tabiki hangi klasörde bulduğunu da not düşsün ki bende oraya yapıştırayım)

Yardımcı olan çıkarsa ilik nakli gibi birşey yapmış olacağız

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir