ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

18 Mayıs 2024, Cumartesi 02:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   EnDLeSSLooVe Duyuru
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

EnDLeSSLooVe

EnDLeSSLooVe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2007 Cmt 21:37:04      EnDLeSSLooVe Duyurusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Meraba.

chatcity.cc de olan popilercocuk (nickli şimdi nicki  llxxpopixxll) bana bügüne kadar bir cok photoshoplanmiş resim yapti.( kiz şekline soktu v.s) bunlar benım için hiç onemli degıldı.

Son yaptigi ise artik işin espirisi kaçirdi.!!!

Benim resmimi terör örgütü ****  sözde lideri ile yanyana koymuş..

Beni bilen biliyor ya tanimayanlar...!yanliş düşünçe içerisine gircekler.

Benim sözüm onlara...

Ben TÜRK doğdum TÜRK ölücem.

NE MUTLU TÜRK ÜM DİYENE

*EDIT* (RestlessOblivion)

(hassas bir konu amaçim gerginlik yaratmak değil.Lütfen silinmesin)

EnDLeSSLoVe

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2007 Cmt 23:17:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Elinizde ispatı bulunmayan veya forum kuralları dahilinde ispatlanması mümkün olmayan iddialar ortaya atmak forum kurallarına aykırıdır; dolayısıyla bu kurala uymayanların mesajları silinmiştir. Özellikle suçlamanızın ne kadar ağır olduğunu unutmayın ve bundan sonra lütfen aynı / benzer içerikli mesajlar atmayın.

Kolay gelsin...

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2007 Cmt 23:24:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar , İyi Akşamlar..

Öncelikle sözlerim yanlış anlaşılmasın bu genel bir konuşmadır..

Türk ceza kanunun 3756 sayılı , 20. maddesi ile Bilgisayar/Bilişim suçları gittikçe artmış bulunuyor.Bunların içindede İnternet suçlarıda ilavedir..Bu konuda önce bir bilginiz olsun.Bakıyorumda insanlar bir birlerinin resimlerini bularak küfürlü şarkılarla video yapıyorlar..Bunu barındırmak nefsi bir şekilde yapmak ve kişileri tahrik etmek çok ayıptır..İnsanların resimlerini değiştirerek , bölgesel hiç bir fiziki şartlara uygunlaşmamış ek ilaveli resimler ortaya sunup bir takım sitelere yansıtmak büyük SUÇTUR!! , İş ki şunla kalsın insanların bir birinin ırkına/milletine/vatanına/cismine vs. gibi sözleri ben kimseye yakıştıramıyorum..Yaşamış olduğunuz platforum bir sanal ortam üzerine kurulmuş sanal bir sohbet sitesidir.Bu sitede düşmanlık edinmek sizlere neler kazandırır..Amacınızın insanları küçük düşürmek olduğunu bilmek ayıplandırıcı bir düşüncedir.Çünkü insanları düşürüyorsunuz ve bunların olmaması gerek..Yapmış olduğunuz şeyler keşfedilicek suçlardır.

Bildiğim kadarı ile bu olaylar bir çok seferde diz boyu devam ediyor.. Umarım en kısa zamanda birinin canına tak edip savcılığa integal ettirmeden son vermeniz..

Hayırlı Forumlar.

Central Intelligence Agency (CIA)

MillionDoIIarBabe

MillionDoIIarBabe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2007 Cmt 23:34:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu Yaptığını Ağır Bir Dille Kınıyorum Cem. Bölücü Şerefsizlerle Hakanı Aynı Kefeye Koyman, Ne Kadar Gereksiz ve Anlamsız.
Hakanı, Tanıyanlar Böyle  Düşünce ve Fikir İçinde Olmadığını Biliyorlar Zaten :)

onlyystone

onlyystone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2007 Pzr 00:40:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hakan biz biliyoruz seni ..diğerlerinin de ne düşündüğü önemsiz :)

shyIie

shyIie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2007 Pzr 12:47:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
onlyystone :
hakan biz biliyoruz seni ..diğerlerinin de ne düşündüğü önemsiz :)

aynen gösdem bnçede
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir