ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 22:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Galatasaray
forum sohbet oyun basliklari
   FELDKAMP DAN ŞOK KADRO
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2007 Cmt 16:57:03      FELDKAMP DAN ŞOK KADROsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
LINCOLN VE HAKAN ŞÜKÜR ÜN 18 KİŞİLİK KADRODA OLMADIĞINI DUYURDU

Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp ın, kaptan Hakan Şükür ve Brezilyalı yıldız Lincoln ü Beşiktaş maçının 18 kişilik kadrosuna almamasının nedeni ortaya çıktı.

Florya Metin Oktay Tesisleri nde dün gece yaşananlar nedeniyle Feldkamp ın çok sinirlendiği ve böylesine bir karar aldığı iddia edildi. Kaptan Hakan Şükür, kızı Buse nin dün gece tesislerde kalması, Lincoln ün ise Brezilya dan gelen akrabaları ile gece geç saatlere kadar sohbete dalması nedeniyle kadro dışı bırakıldığı öğrenildi.

.........................................................................................................................

BEŞİKTAŞ TA DERBİ ÖNCESİ DEPREM
CELALETTİN KOLOT İSTİFA ETTİ

Beşiktaş Kulübü nde, Galatasaray ile bu akşam yapılacak derbi maçın başlamasına saatler kala, beklenmedik bir gelişme yaşandı ve yönetim kurulu üyesi Celalettin Kolot istifa etti.

Kolot un, dün bir radyo kanalında, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve bazı transferler hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle, kulüp başkanı Yıldırım Demirören in isteği doğrultusunda yönetim kurulundan istifa ettiği açıklandı.

Celalettin Kolot, AA muhabirine yaptığı açıklamada, açıklamalarının her zaman arkasında olduğunu vurgulayarak, Sadece zamanlaması yanlıştı. Derbi maça denk gelmesi doğru olmadı. Bu konuda hata yaptım dedi.

Kolot, 3 aydır istifa etmek isteyen taraf bendim. Ancak başkan beni durdurdu. Bu açıklamalardan sonra istifa etmem gerekti. Açıklamalarımın derbiye denk gelmesi nedeniyle Beşiktaş camiasından özür diliyorum. Ama her insan hata yapabilir. Başkan da hata yaptı ve PFDK dan 3 ay hak mahrumiyeti cezası aldı. Hatalar olur. İnşallah Beşiktaş camiası için hayırlısı olur diye konuştu.

Celalettin Kolot, dün akşam Radyospor da katıldığı programda özetle, Ertuğrul hoca erken geldi. Takımla bu kadar oynamak iyi değil. Diatta Bursaspor için izlendi, bize geldi ifadelerini kullanmıştı.

Celalettin Kolot, daha önce de başkan Demirören in isteğiyle futbol şube sorumluluğu görevini bırakmıştı.

AA

.........................................................................................................................

derbi öncesi neler oluyor neler  feldkamp kendi sonunu hazırlamk istiyor yada fark yaratmak istiyor heralde:) türk spor severler anlmaz ama böyle hareketlerden , yenilirsen kazıga çekilirsin:) ama kazanırsanda padişah :s türk halkının spor sewerliğmiz böyle genelde...

maç berabere bitçek

buenxm

buenxm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2007 Pzt 17:48:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
2-1

berkinnnn

berkinnnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Kas.2007 Cmt 16:30:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Feldkamp gereksiz bir risk aldı ama Galatasaray lincoln ve hakan şükürsüzde maçı almayı bildi..
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir