ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
24 Mayıs 2024, Cuma 02:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Dünya Clippy ye Ağlıyor...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2007 Pzr 16:12:54      Dünya Clippy ye Ağlıyor...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Microsoft, 10 yıl boyunca Word programında olmadık yerlerde çıkıp yardım öneren Clippy’ye Office 2007’de yer vermedi.

Clippy’nin “ölmesiyle” hayranları yasa boğulunca Microsoft açıklama yaptı: “Hep sempatiyle hatırlanacak”

Adını belki bilmiyorsunuz ancak bilgisayarla biraz haşır neşirseniz, onu görünüşünden mutlaka hatırlayacaksınız. Microsoft tarafından piyasaya sürülen Office 97 programında ilk kez kullanıcılarla buluşan “Ataş Adam” Clippy, yazının ortasında olur olmaz zamanlarda çıkıyor ve yardım öneriyordu. 4 milyar dolar harcayarak Windows Vista’yı çıkaran Microsoft, Office programının yeni sürümü Office 2007’ye Clippy’yi koymadı. Programı kurduklarında karşılarında Clippy’i göremeyen kullanıcılar yasa boğuldu.

Huzur içinde yat

İnternet forumlarında buluşan kullanıcılar, ataş adamın “ölümüne” ağladı. Mesaj panolarında “Çoğu zaman çıkıp sinirimi bozuyordun. Ama seni çok özlüyorum”, “Uzun gecelerde bilgisayar başında tek arkadaşım sendin. Huzur içinde yat Clippy” gibi sözler yer aldı. Mail yağmuruna tutulan Microsoft konuyla ilgili bir açıklama yaptı. MS Office Sorumlu Müdürü Jensen Harris, “Word 2007’de ‘alet kutularını‘ kaldırdık. Bu nedenle ona ihtiyacımız kalmadı. Onun gidişi bir devrin sonudur. Hep sempatiyle hatırlanacak” dedi.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 00:54:27sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

İyi bir dert ortağıydı bende bazen konuşur ve kızardım Clippy ye yazık olmuş onu burda ölümsüzleştireyim bari

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir