ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 03:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   CSKA:2 FENERBAHCE:2
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2007 Çar 23:32:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
vogen :
prangaxxx :

Carlos, takımda çok şeyi değiştirdi GÜVEN duygusunu verdi takıma.

Çok doğru Pranga, Alex bile avrupa maçlarında sorumluluk almaya başladı. Takıma hem hava hem de hareket getirdi. İnter maçında Alex e pası atan Kezman dı, ama hemen öncesinde Kezman a, Alex i işaret edip pas atması gereken yeri gösteren adam yine Carlos. Golü tekrar seyreden olursa çok net görecektir.

Burada bir virgül koyup, ben hala Fenerbahçe avrupanın herhangi bir şehirine  gittiğinde, en büyük yıldızının yine Arthur Zico olduğunu düşünüyorum.

Biri kenarda diğeri sahada bu iki efsaneyi seyretmek büyük keyif ve ayrıcalık benim için. Teşekkürler St.Yıldırım, teşekkürler yönetim kurulumuza.

vogen :)

haklısın elbette takımın mimarı Zico dur. Zico ki o çocukluğumun idollerinden olmuş bir ustadır ve herzaman bende yeri ayrıdır :)

Yıldız futbolcu antrenörü seçer, antrenör yıldız futbolcuyu. Bunlardan birisi eksik olursa Carlos u Alex i göremezsiniz o takımda. Hatta şöyle diyelim görseniz bile oynatamazsınız. Sadece fiziksel varlığını satın almış olursunuz.

Oysa sn. Aziz Yıldırım ve yönetim bu işi başarabilmiştir bugün.

Tekrar teşekkürler FENERBAHÇE...

O özlediğimiz futbol tadını bize yaşattığın için :)

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2007 Çar 23:46:05sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Başta iyi gidiyorduk...Golleri yemeye başlayınca bir an karamsarlığa kapıldık..Neyseki son anlarda atılan cetvel gibi bir gol bizi beraberliğe taşıdı...

Teşekkürler Fenerbahçe

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir