ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 02:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   CSKA:2 FENERBAHCE:2
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2007 Sal 21:31:04      CSKA:2 FENERBAHCE:2sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Fenerbahce deplasmanda aldıgu bu beraberlıkle Rusyadan 1 Puanla dondu. Deplasmanda Alınan bu sonuc Fenerbahce ıcın gercekten buyuk bır avantaj. Fenerbahcemızı Yurekten kutluyoruz.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2007 Sal 21:45:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
maça iyi başladık golü de erken bulduk,, ama benm en çok şikayetçi oldugum konu fenerin gollerden sonraki geri çekilme dönemi,, maç bitmiş gibi çekiliyorlar geri,,, ilk yarı 0-0 bitse bu maçı fener alırdı,, gördük 2-1 den sonraki baskıyı hemde dünyanın en zor deplasmanlarından biri olarak kabul edilen rusyada ,, edu ya yazık oldu kendi açısından ama beraberlık biraz teselli olmuştur ona...
maç 0-0 bitse daha çok sewinecektim burda 1 puanı fazlasyla yeterli görüyordum, ama kazanma şansımız warken berabere bitmesi biraz üzmüş olsada  gene iyi bir sonuç daha uzun bi yolumuz war psv maçını da orada beraberlikle atlatırsak çok ii olcak,psv yi orda yenmek çok zor ...

yarın da bjk den güzel bir sonuç bekliyoruz...  

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2007 Sal 21:51:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Deplasmandaki bir puana sevinmek gerekir aslında ama sevinemedim. 2 dakika içinde 2 büyük hata, bir çuval inciri berbat ediyordun Edu. Keyfimiz kaçtı ama yolumuza devam ediyoruz, İnşallah böyle devam eder.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2007 Sal 21:56:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Türk takımlarının genelinde gördüğümüz, gol attıktan sonra etkisi altına alan rehavet bu maçta da karşımıza çıktı... Naon Abi nin dediği gibi FB golü bulunca nedense geri çekildi. Daha sonra da Edu nun tamamen bireysel iki hatasıyla Fenerbahçe kalesinde iki golü gördü. Neyse ki sahneye Deivid çıktı, yine süper bir gol attı ve kritik gollerin adamı olduğunu gösterdi.

Rusya deplasmanları çok zordur, Avrupa nın en büyük kulüpleri bile çok puan kaybetmişlerdir. Bu yüzden Fenerbahçe nin elde ettiği beraberliği bir başarı olarak görüyorum. Artık puana alıştık, Fenerbahçe den puansız bir Şampiyonlar Ligi maçı görmek istemiyoruz :)

Not: Bu Kezman ölmüş artık. Nerede PSV deki Kezman, nerede şimdiki Kezman...

TearsOfSun

TearsOfSun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2007 Sal 22:13:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet Arkdaslar Fenerbahce Geri cekılıyor ama bugun gordumki Orta alanda deniz Cok basarısız Bı goruntu cızdı. denızın Atak oldugu maclarda bakarsanız daha dinc Bır Fenerbahce olurdu Her zaman.Marcoda Bugun cok etkısızdı zaman zaman ıyı ısler cıkardı ama genele baktıgımızda cok ıyı bır goruntu cızemedı. Edu Bugun Sansız bır gunundeydı onun adına uzuldum gercekten. Keske Bunlar olmasaydı Kısaca Fenerbahcenın orta sahası bugun cok iyi degıldı. Zıconun yapmıs oldugu degısıklıkler Fenerbahceyı bıraz hareketlendırdı ve netıcede Gölüde bulduk.

Restlessoblivion senınde dedıgın gibi Rusya deplasmanlarında Bir cok büyük takım Puan Kaybettı. Fenerbahce Adına Guzel bir gelısme aslında bu beraberlık cok iyi bır sonuc. Cska Gercekten evınde Cok ateşli bır takım. hava kosularrınıda sayarsak Fenerbahce ıcın guzel Bır sonuctu bu. Psv yi yenıcegımızı dusunuyorum ınsallahda Oyle olur. Fenerbahcemıze basarılar dılıyorum. Yarın Besiktaştanda galıbıyet beklıyoruz. Insallah onlarda guzel bir sonuc Alırlar. Unutmayalım Arkdaslar Bu sonuclar Turkıye ıcın cok onemli.

YusufT1907

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2007 Çar 01:02:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Carlos u, Alex i hatta tüm futbolcuları  izleme zevkini bizlere yaşatan Fenerbahçe klübüne teşekkürler.

Çok güzel bir geceydi yine :)

Carlos, takımda çok şeyi değiştirdi GÜVEN duygusunu verdi takıma.

Tekrar teşekkürler FENERBAHÇE

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2007 Çar 04:09:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Futbolcunuz Edu nun hatası ile bedava 2 gol yediniz :)

O adamı hala nasıl kadroya alıyor zico anlamıyorum

EnDLeSSLooVe

EnDLeSSLooVe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2007 Çar 04:15:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
lovebebeto :

herkesssss hata yaparrrrrr

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2007 Çar 04:23:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
lovebebeto :

usta o adam brezilya milli takımında oynuyor , ismini ona göre telefuz et :)

herkez hata yapar canı sağolsun,,,,

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2007 Çar 21:28:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
prangaxxx :

Carlos, takımda çok şeyi değiştirdi GÜVEN duygusunu verdi takıma.

Çok doğru Pranga, Alex bile avrupa maçlarında sorumluluk almaya başladı. Takıma hem hava hem de hareket getirdi. İnter maçında Alex e pası atan Kezman dı, ama hemen öncesinde Kezman a, Alex i işaret edip pas atması gereken yeri gösteren adam yine Carlos. Golü tekrar seyreden olursa çok net görecektir.

Burada bir virgül koyup, ben hala Fenerbahçe avrupanın herhangi bir şehirine  gittiğinde, en büyük yıldızının yine Arthur Zico olduğunu düşünüyorum.

Biri kenarda diğeri sahada bu iki efsaneyi seyretmek büyük keyif ve ayrıcalık benim için. Teşekkürler St.Yıldırım, teşekkürler yönetim kurulumuza.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir