ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 04:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Bugün Yardım Günü..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2007 Pzt 16:46:53      Bugün Yardım Günü..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Deniz Feneri Derneği nin başlattığı bir kampanyayla bugün tüm radyo ve televizyon kanalları, dinleyicilerini ve seyircilerini Deniz Feneri SMS Bağış Hattı olan 5560’a SMS atarak, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi öncesinde 5 YTL bağış yapmaya davet edecek.

“Bugün Yardım Günü” sloganıyla başlanılan ve 500.000 SMS’in hedeflendiği yardım çağrısına katılmak isteyen hayırseverler, Turkcell kontörlü hatlarından, Avea ve Vodafone’un tüm hatlarından 5560’a boş mesaj gönderebilirler.

Ayrıca kredi kartınızı kullanarakta bağış yapabilirsiniz.Fitre verebilirsiniz.Kadir Geceniz mübarek olsun

Burdan Lütfen

raikimi

raikimi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2007 Pzt 17:24:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu mübarek gecede, hele ki bayram öncesinde yardıma ihtiyacı olan insanlara ufakta olsa yardım etmek, ne büyük bir sevap hiç düşündük mü? Bunu sadece Allah (Celle Celaluhu) bilir.

Allah ın izniyle 500.000 sms i geçecektir. Bağış yapan herkesten Allah razı olsun.

IBrideIGroomI

IBrideIGroomI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2007 Pzt 18:21:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Eğer ki %99 umuz müslümanız diyorsanız,neden aç yatanlar var.bir sorun kendinize. sözün sahibi peygamber olarak biliniyor 

IBrideIGroomI

IBrideIGroomI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2007 Pzt 18:27:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

^^Kur ân-ı Kerim in inmeye başladığı Ramazan ayı nın yirmi yedinci gecesi. İslâm da en kutsal ve faziletli gecesidir^^

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2007 Sal 00:21:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nefertiti, sayende hatırlamış oldum bu yüzyılın iyilik hareketini ve sayende sms ler yolladım.

düşüncen ve buraya taşıman çok güzel.

Eğer alabildiysem, sevabımın yarısı senin :)

Abdulhey

Abdulhey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2007 Sal 18:23:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gerçekten çok güzel ve kıvamında bir başlık, Deniz Feneri çok büyük bir yardım kuruluşu , birde bu kuruluşların arkasında olan iş adamları,değerli devlet büyüklerine insanlarımıza bu yardımlara sebebiyet gösteren kuruluşun arkasında durdukları için teşekkürü bir borç bilmek lazım :))

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir