ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Mayıs 2024, Perşembe 19:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   MİLLİ TAKIM....
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2007 Pzr 21:27:43      MİLLİ TAKIM....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Milli takımımızın neden hala belli  bir 11 i yok. Biz Fatih TERİM i daha iyi bir milli takım için getirmedikmi yoksa Ersun YANAL ın oynattığı milli takım dahamı iyiydi... Bu kadro yapısı ile 2008 finallerinde ülkemiz ne kadar başarılı olur ...

( şayet katılabilirsek )

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2007 Pzr 22:34:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Milli takımımızın belli bir 11 inin olmamasını oyuncularımızın çok sık değişen form durumlarına bağlıyorum. Avrupa Şampiyonası elemelerindeki puan kayıplarımızda Fatih Terim in taktiksel yanlışlarının ve oyuncu seçimi hatalarının da payı var elbette. Ancak diyemiyoruz ki "Şu adam ligde süper oynuyor ama milli takımda sıfır" diye...

Malta ve Moldova gibi üçüncü sınıf milli takımlara puan veriyoruz. Bosna maçını da hesaba katarsak puan kaybımız 7. Bu 7 puanı alsaydık şimdi grupta liderdik, kalan maçları kazanmak gibi bir zorunluluğumuz olmayacaktı. Ancak futbolda "Şöyle yapsaydık, böyle olsaydı" gibi ifadeler boş tabi ki. Artık önümüzdeki kritik Yunanistan maçını kesinlikle kazanmalı ve Norveç maçından en az bir beraberlik çıkarmalıyız. Bu kolay mı peki? Bana göre bu mantaliteyle zor...

Ne olursa olsun son ana kadar ümidi kesmemek gerek. Milli takımımızın sağı solu belli olmuyor çünkü :) İnşallah EURO 2008 e katılmaya yetecek puanları kalan maçlarda alırız.

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2007 Çar 18:44:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ersun Yanal ın gönderilmesi, boşta kalan Fatih Terim e yer açma operasyonudur. "Ben ders almam, ders veririm" diyen Fatih Terim in gerçekten ders almadığı son maçlarda ortaya çıktı. Defalarca hatalı gol yediği halde Hakan kalede, defalarca hata yaptığı için gol yediren Servet defansta, küçük dağları ben yarattım diyen Emre, yanında kafası kesilmiş tavuk gibi dolaşan Tuncay orta sahada, daha ne olsun. Bu futbolculara suç bulmuyorum, beni de çağırsalar gel oyna deseler yok oynamam mı diyeceğim.

Yıldıray, Halil, Hamit, Ümit Karan, Tümer, Ayhan Akman nerdeler veya kaç dakika oynatılıyorlar, bu futbolcular dururken Selçuk nerden çıktı. Kötü gidişin tek sorumlusu Fatih Terimdir, herkesin dediğinin aksine hareket edeceğim, ben Fatih Terimim yaparım, bilirim demekten takımın gidişatını göremiyor.

Yazdıklarım kötü sonuçlarla alakalı değildir, Milli Takım denince öncelikle maneviyatı düşünürüm. İnsanlarımızı milli takımdan soğutuyorlar, takımın başında küfürbaz, kavgacı, ukala bir hoca, para için takımını satan şikeci futbolcu, şeref tribününe el-kol hareketi yapan terbiyesiz kaptan, milli değerleri unutup jip peşinde koşan diğerleri ve daha önemlisi şaibeli bir başkan.

Bir de çıkmışlar seromonide asker selamı yapıyor utanmazlar. Selamınızı oynayıp versenize hayalet gibi dolaşacağınıza, maçlardan önce prim pazarlığı yapacağınıza, çıkıp desenize prim istemiyoruz şehitlerimiz için oynayacağız, bu bizim vatan görevimizdir diye.

Milli takım kimsenin egosunu tatmin edeceği bir yer değildir, hele kimsenin oyuncağı hiç değildir.

Fatih Terim İSTİFA!!!!!!!! (maç sonuçları ne olursa olsun)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir