ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 18:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   TÜP GEÇİT VE İSTANBUL
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2007 Pzt 22:46:43      TÜP GEÇİT VE İSTANBULsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bir dönem 2. köprü yapıldı ve trafik rahatlar denildi ama yinede sabah 07.15 den sonra mahşer gibi köprü...

Sonra hafif metro ve tramvay dediler  ama yinede insan kadar araba doldu o semtler hiç bir şekilde ilerleme olmadı...

Metroyu koydular ama yine zincirlikuyudan levente gitmek saatler alıyor...

Metrobüs daha yeni yorum yapmıycam....

Acaba tüp geçit rahatlatacakmı İstanbulun çilesini sabah köprüyü 6 dakikada geçebilcekmiyim....

Yoksa İstanbulun başka bir çaresimi var bu çileler için...

Günde 10.000 araç çıktığı düşünülürse birde trafiğe...

Bybrut34

Bybrut34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2007 Pzt 23:54:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
paint34 tüpgeçit projesini yerinden görmüş biri olarak konuşayım; Gerçekten büyük sabır ve zaman isteyen bir iş. Ayrıca trafiğide pek rahatlatacağını sanmıyorum; Köprü ile alakası olmayan birçok insanda trafikte sıkışıyor. En rahatı motor almak ben öyle yaptım   Bostancıdan şişliye 15 dakikada gittiğimi bilirim

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2007 Sal 09:04:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BENDE İSTEDİM MOTORDA BİR ZAMANLAR SONRA TEHLİKELİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜP VAZGEÇTİM GEÇ OLSUN TEMİZ OLSUN SANIRIM BİZ GENÇLER SİZ ÇOCUKLARDAN DAHA FAZLA BİLİYORUZ HAYATIN KIYMETİNİ
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir