ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 05:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Piyanist70..
 <<123456789 101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

yesiIgozIIu026

yesiIgozIIu026 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 13:26:08sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

içi dışı bir olan hakan abim:benim senin için kelimelere sıgdırabilecegim birşey yok ama biliyorum ki cc tanıyor senin kişiligini: herkesin takdir ettigi sayılı kişilerden birisin, dilerimki 4 yıllık cc üyeligimin haricinde şahsınıda tanırım,inanıyorumki reeldede bukadar iyi niyetli sevecen birisisin.sana hayatında ve görevinde başarılar diliyorum.HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ABİM,

ben SAMİ:)):)

XGeceninPencesiX

XGeceninPencesiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 13:34:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

içi dışı bir olan hakan abim:benim senin için kelimelere sıgdırabilecegim birşey yok ama biliyorum ki cc tanıyor senin kişiligini: herkesin takdir ettigi sayılı kişilerden birisin, dilerimki 4 yıllık cc üyeligimin haricinde şahsınıda tanırım,inanıyorumki reeldede bukadar iyi niyetli sevecen birisisin.sana hayatında ve görevinde başarılar diliyorum.HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ABİM,

biraz çalıntı oldu ama hakan abi kusura bakma samiyle beraber yazdık farzet      

Ladyjanves

Ladyjanves resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2006 Pzt 23:16:35sohbet oyun linki
     Sevgili  Piyanist70  sizi tanidigima gercekten memnunum.Öncelikle sunu belirtmek istiyom CC de görevinizi hakili ile yapiyorsunuz.Alcak  gönülü,espirili bana göre harika birisiniz.Sohbet odadalarinda user ayirt etmedin beli guruplarin icinde kendini kaybetmeyen degerli bir ajan.Özelikle cafe birde dikkatimi cekiyo.User olan kisilerle vipler konusmuyor birak konusmayi selamlasmiyo bile.Sevgili  Piyanist70 i örnek alsin bu arkadaslar.Hayatin boyunca basari ve saglik diliyorum piyanist70 hersey gönlünce olsun..Sen herseyin en iyisine  layiksin piyanistim.

APoCALYPSe18s

APoCALYPSe18s resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2006 Çar 20:03:08sohbet oyun linki
Abi bi ara konuşalım  

lllDUMANlll

lllDUMANlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2006 Cmt 16:29:50sohbet oyun linki

HAKAN ÇOK BAŞARILISIN...OBJEKTİF OLDUĞUN İÇİN AYRICA TEŞEKKÜRLER...

Ladyjanves

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2006 Pzr 15:01:19sohbet oyun linki
    Piyanist70 bencede harika. isini haki ile yapan ve saygiya layik  bir insan.Basarilar Piyanist70.

HaydarBAS

HaydarBAS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2006 Pzt 06:28:59sohbet oyun linki

HAKAN ABI  HOS GZL SOHBETI OLAN OLAYLARA TARAFSIZ YAKLASAN BIRISIN ABI BASARILAR DILERIM SANA....

SavNeR

SavNeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2006 Cmt 23:27:00sohbet oyun linki

her hareketiyle başarılı kişisel sorunlerını rozete yansıtmayan tek kelime ile mükemmel bir ajansındilerimki cc gibi sohbeti mükemmel olan bir sitenin sorumlulufu şeflige kadar götürür seni.görevinde başarılar diler seni en güzel yerde görmeyi ümüt ederim.

ben sami:)))))))))))))

GOKHAN

GOKHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2006 Çar 03:33:48sohbet oyun linki

gözlem gücü ve adalet anlayışının ötesinde insan olarakta dört /dörtlük olan PIANIST i  gold  ajanlığa yükselmesinden dolayı  kutluyorum... sevgi  ve  saygılar

Ladyjanves

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2006 Çar 03:52:49sohbet oyun linki
 Sonunda  dualarim gercek oldu sevgili pianist sonunda gold ajan .Kral ajanim yakisir sana .Yardim sever ,espirili ajanim tebrikler basarilar.
CC sohbet icin buraya
 <<123456789 101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir