ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 21:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   EY ÇAPULCU ZİHNİYET!
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2007 Çar 02:21:51sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·-as-· :
vogen :

Şırnak, İdil Sınırında Görev Yapdım.Suruye Sınırında İdim. Sınırlarda Şöyle Bir Önlem Saten Var: Sınır Boyunca, İlk Olarak;Ciletli Tel, 1 Metre İz Tarlası, Askerlerin Kullandığı, 1.Hat Yolu. Onun Hemen Arkasında , 24 Saat, 365 Gün, Askerlerimizin Nöbet Tutduğu, 250Metre Aralıklı Nöbet Küleleri Ve Onun Hemen Arkasında 1Km Uzunluğunda Mayın Tarlası. Sadece Karakollar Ve Bölüklere Giden 1Metre Genişliğinde Yollar Haricinde Devam Etmekde. Onların Arkasında,2.Hat Yolu VeAralarında Uzaklığı 500Metre Olan Karakol Ve Bölükler Ve Ondan Sonrada, Sivil Halka Yasak Olan Tanpon Bölge Var. Sınırın Ötesinde İse, Ne Suruyede Ne Irakda Nede İranda Herhangi Ne Asker Var Nede Başka Bir Önlem.Bizim Sınırda Var Olan Ciletli Tellerin Dibine Kadar Sokulup, Tarla Ekip Biciyorlar. Yani Sınırları Tek Bizler Koruyoruz.

Peki Bukadar Önleme Göre Nerden Sızıyorlar Bunlar.

İdilde Hafdada 1 Gün Carşıya Cıkdığımızda Uğradığımız Yerler Belliydi Bir Bakkal Birde İşbankası.

Pkk"nın Kuruluş Günü Bölüğümüze Taciz Ateşi Geldi, Cehennem Deresinden.Ve İlk Kez Bir Çatışmaya Tanık Oluyordum. Sabaha Kadar Havan Atışları Yapıldı. Ve Ertesi Gün 10Kişiden Oluşan Tim, Cehennem Deresine Gitdi. Akşam Geri Gelen Tim "4" Pkk"lı Ölü Olarak Ele Geçirildiğini Ve Bunların İçinden Birinin, Tanıdık Biri Olduğunu, Kasabadaki Bakkal Olduğu Açıklandı. 

Düşmanları Uzaklarda, Aramamak Gerek.

CİDDİMİSİN???? İDİL TABURUNDA MI GÖREV YAPTIN???

Tabur da mı, sınır bölüklerinde mi? Beni İdilde iyi tanırlar Redkid derlerdi bana 

Palis karakolunun karşı sokağını bilirmisin, Sedat, Cudi vardı oarada çok iyi insanlardır, taburun ilerisinde Süryani bakkal vardır, sarışın çirkin bir kızı vardı

Bir gece görevde İdilden 3 can alacağız bu gece dedikleri gecede, birisini vuracaktım az kaldı, çarşının ortasında tek katlı dükkanların olduğu yerin ortasındaydık. Tam  bir kaç ay önce bir arkadaşımızın şehit olduğu yerde.

Cehennem Deresi konusunda yanlışsın diyeyim! Ömerli, Peçenek te 45 gün görev yaptım. Cehennem Deresi hakikatten adına yakışır bir yerdi...

Artık az bulunuyorum burada ama denk geldiğimizde muhakkak özeleden beni bul,

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2007 Çar 10:02:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

08:07:1998 Kızıltepe Piyade Alayı, Mardin.

20:11:1998 İdil Taburu Şırnak.

22:02:1999 4Hudut Bölüğü İdil.

10:06:1999 4.Hudut Bölüğü, İleri Karakolu, İdil.

Bayağı Bir Zaman Geçmiş Aradan, Vogen.

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2007 Per 23:19:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

4. Bölük? Cehennem Deresinden hangi bölüğe taciz ateşi gelebilir? Mayın tarlaları kaldırılalı yıllar oldu, iz tarlası zaten kırmızı başlıklı kız hikayesi.

Orası Türkiye nin tek bağımsız taburuydu, 4 bölük olarak görünüyordu ama ortada dört bölükten çok fazla asker mevcuttu. Gelenler sınır karakollarına dağıtılırdı çünki. Taburdaki karargah bölüğü haricinde bir de takviye bölüğü vardı, ay karanlığında, karakollara takviyeye giderdi. Sorulsa defalarca gitmeme rağmen hiç biri aklımda kalmamış,  bir tek Kamışlı aklımda, o da karşıdaki Suriye şehri yüzünden kaldı herhalde.

Kızıltepe Alayında 30 gün silah eğitimi aldım. Kızıltepe, Şenyurt oraların en güzel yeri diyebilirim! Tabi Mardin, gönül rahatlığıyla gezebilmeyi çok isterdim. Midyat, Nusaybin de dolaşıp, gümüş ustalarına uğramak büyük keyif olurdu. Dolaştım ama çok sınırlı, Cizre ve Slopi, İdil in biraz büyüğü....

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir