ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

12 Mayıs 2024, Pazar 15:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   FAZLA İNATLAŞMAYIN!..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eki.2007 Cum 00:45:06      FAZLA İNATLAŞMAYIN!..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
    Bir gün üç arkadaş bir birilerine, ne kadar inatçı olduklarını ispatlamaya çalışıyorlarmış... Birincisi der ki; bir gün evi aradım karım telefonu kaldırdı, ses vermedi... Ben de inat ettim konuşmadım... Telefon sabaha kadar açık kaldı der... İkincisi der ki; ben bir gün eve geldim kapıyı çaldım, karım "kim o" demedi... Ben de ses vermedim sabaha kadar dışarda kaldım der... Üçüncüsü der ki; asıl oda bir şey mi? Ben evlendiğim gün karım bana dokunmadı diye bende ona dokunmadım, hala daha dokunmuyorum der... Diğer iki  inatçı hemen atlar söze... Yahu olur mu? Sizin 2 tane çocuğunuz var der... Bizim ki bu soruya şöyle yanıt verir... Biliyorum! Zaten  inat ettim onuda sormuyorum der... 

Rotanı Değiştir...

Bir savaş gemisi karanlık ve sisli bir gecede yol alıyormuş. Derken kaptan köşkündeki komutan tam karşıda ve uzakta üzerlerine doğru gelen bir ışık farketmiş. Hemen karşı tarafa sinyal göndererek şu mesajı geçmiş:
-"Derhal rotanızı 30 derece doğuya çeviriniz" Karşıdan anında cevap gelmiş:
-"Sen rotanı 30 derece batıya çevir!" Komutan şaşırmış, biraz da sinirlenmiş, mesajı tekrarlamış:
-"Rotanı derhal 30 derece doğuya çevir, emrediyorum!" Karşıdan cevap:
-"Asıl sen rotanı 30 derece batıya çevireceksin!" Komutan öfkeden küplere binmiş, bir mesaj daha yollamış.
-"Ben 30 yıllık kaptanım, sana son kez emrediyorum, rotanı 30 derece batıya çevir!"
-"Sen 30 senelik kaptansan ben de 20 senelik denizciyim, sen rotanı 30 derece doğuya çevir." Komutan, o kadar sinirlenmiş ki, hemen mürettebata bütün topları ateşe hazır hale getirmelerini emretmiş ve son kez bir mesaj göndermiş:
-"Burası bir savaş gemisi, derhal rotanı 30 derece batıya çevirmezsen ateşe başlayacağız."
-"Burası da bir deniz feneri.. Sen rotanı bir an önce 30 derece doğuya çevirmezsen birazdan kayalara çarpacaksın"

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eki.2007 Cum 00:54:33sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Hürremım cok mersi canem cok güldüm yaaaaaaa
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir