ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 09:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Matematıgın İnceligi
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IR0NAI

IR0NAI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2007 Cum 14:07:44sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
ooomygirlll :
·IISooSyeTeeII· :
ooomygirlll :

5 den başlamaktan ki kastınız 5 ile başlamak değil de illa 5x5 ile başlamak ise ona da bakalım;

5x5=25

25:1=25

25+20=45

45-10=35

Yemırta yine beceremedin.Kız 20Yi nerden buldun kafadan sıkmada üstüne yok.Yemırtanın sarısı yere düştü yarısı,akşam eve gelirsem svpnı söylerim sana..Ammada yaptın ha 20 nerden buldun acaba.Ne zaman uyanacan sen abaca.. 5Den başka sayı yokk 
  25:1:25 
  25+(20)---> bu nerden acaba ...
                    ortağım egrçekten Matematiğin inceliği Burda (20) 
           başka nickten yazdım eymii:$ RONa

siz soru sormayı beceremiyorsanız ben ne yapayım deseniz ki tek haneli rakamlar kullanılacak sonuç olarak çıkanlar hariç o zaman anlayacam. 5 tane 5 kullanıp dört işlemde 35 i elde edin derseniz bende yukarı da olduğu gibi yazarım haklı olarak.bu aşağıdakine de itiraz ederseniz gidip köprüden atarım kendimi

5x10=50

50:5=10

10-5=5

5*7=35

buna da şimdi siz 5 lerin hepsi alt alta gelicek dersiniz Allah bilir

Yemırta sen beni öldürecen güldürmekten 5den başka bi sayı yok yin e kafadan yazıorsun  Toplarken,çıkarırken vsvs..5 ile çarpacan 5 ile bölecen anladınmı yemırtam matematiğin İnceliğini...
 SORU şu: 5 tane 5 kullanacan 5elri öyle bi çarpacan,bölecen,çıkaracan ,toplayacan sonuç 35 oALcak.Bu kadr sana anlatıorum çözmeye çalışsaydım çözerdim:P

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2007 Cum 14:14:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·IR0NAI· :
ooomygirlll :
·IISooSyeTeeII· :
ooomygirlll :

5 den başlamaktan ki kastınız 5 ile başlamak değil de illa 5x5 ile başlamak ise ona da bakalım;

5x5=25

25:1=25

25+20=45

45-10=35

Yemırta yine beceremedin.Kız 20Yi nerden buldun kafadan sıkmada üstüne yok.Yemırtanın sarısı yere düştü yarısı,akşam eve gelirsem svpnı söylerim sana..Ammada yaptın ha 20 nerden buldun acaba.Ne zaman uyanacan sen abaca.. 5Den başka sayı yokk 
  25:1:25 
  25+(20)---> bu nerden acaba ...
                    ortağım egrçekten Matematiğin inceliği Burda (20) 
           başka nickten yazdım eymii:$ RONa

siz soru sormayı beceremiyorsanız ben ne yapayım deseniz ki tek haneli rakamlar kullanılacak sonuç olarak çıkanlar hariç o zaman anlayacam. 5 tane 5 kullanıp dört işlemde 35 i elde edin derseniz bende yukarı da olduğu gibi yazarım haklı olarak.bu aşağıdakine de itiraz ederseniz gidip köprüden atarım kendimi

5x10=50

50:5=10

10-5=5

5*7=35

buna da şimdi siz 5 lerin hepsi alt alta gelicek dersiniz Allah bilir

Yemırta sen beni öldürecen güldürmekten 5den başka bi sayı yok yin e kafadan yazıorsun  Toplarken,çıkarırken vsvs..5 ile çarpacan 5 ile bölecen anladınmı yemırtam matematiğin İnceliğini...
 SORU şu: 5 tane 5 kullanacan 5elri öyle bi çarpacan,bölecen,çıkaracan ,toplayacan sonuç 35 oALcak.Bu kadr sana anlatıorum çözmeye çalışsaydım çözerdim:P

şimdi yazdıklarını akıl edip önceden izah etseydin ne sen yorulurdun ne de ben.biraz da bu şekilde kafa yorayım bakalım.belki çözerim.ama sanmıyorum.bu şekilde biraz zor.HjFrOsT38 un son yaptığının biraz daha farklısı çıkar ancak. yani sayıların yeri değişir sadece.ben en iyisi köprüye gideyim.

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2007 Cum 14:57:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

4 işlemin her birini (+ - : x) birer defa kullanmaktan vazgeçtim. aynı işlemi iki defa kullanarak bende bulurum 35 i

madem ki iki defa toplama çıkartma bölme çarpma olabiliyor ve de 5 harici rakam yasak o zaman bende şu şekilde çözümlerim

5:5=1

1+5=6

6x5=30

30+5=35  

sıkıysa buna da itiraz edin de keseyim sizi

IR0NAI

IR0NAI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2007 Cmt 10:21:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ooomygirlll :

4 işlemin her birini (+ - : x) birer defa kullanmaktan vazgeçtim. aynı işlemi iki defa kullanarak bende bulurum 35 i

madem ki iki defa toplama çıkartma bölme çarpma olabiliyor ve de 5 harici rakam yasak o zaman bende şu şekilde çözümlerim

1+5=6

6x5=30

30+5=35  

SıksADa sıkmasada Lafım yok yemırtam.Doğru söze ne aCet

HjFrOsT38

HjFrOsT38 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2007 Pzr 15:56:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ooomygirlll :

1+5=6

6x5=30

30+5=35  

Aferın Sana Bu Sonuncusu Olmus

Sonunda

lTraCyMcGrady1l

lTraCyMcGrady1l resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2007 Pzr 16:05:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

10:5= 2

5x5= 25

25+5=30

30+5=35  böyle de olarmı ?

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir