ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

27 Nisan 2024, Cumartesi 10:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Allah bebeğe Derki...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

qHiIaLq

qHiIaLq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2007 Cum 18:44:28      Allah bebeğe Derki...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Dogacak cocuk dogumdan bir gun once Allah ile gorusur.

Bebek:

- Allah im dunyaya gidecegim ve orada ne yapacagimi bilmiyorum.

- Ben senin icin bir melek yarattim ve o seninle ilgilenecek.

- Allah im onlarin dilini bilmiyorum. Onlarla nasil anlasacagim. Nasil iletisim kuracagim.

- Senin icin yarattigim melek, o sana sabirla onlarin dilini ogretecektir.

- Allah im dunyada duydugum kadariyla cok kotulukler varmis. Onlarla nasil basa cikacagim bilemiyorum.

- Senin icin yarattigim melek, seni cani pahasina kotuluklerden koruyacaktir.

Merak etme.

- Allah im sana tekrar nasil donecegim?

- Senin icin yarattigim melek, bana nasil donecegini sana anlatacaktir.

Derken Melekler gelir ve dunyaya gitme zamaninin geldigini soylerler ve cocugu

Allah in huzurundan gotururlerken bebek tekrar sorar.

- Allah im benim icin yarattigin melegin adi ne?

- Adinin onemi yok ama sen ona ANNE diyeceksin..

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2007 Cum 19:29:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Teşekkürler paylaşım için.Analarımızın kıymetini sağlıklarında bilelim,incitmeyelim, üzmeyelim son pişmalık fayda vermiyor inan dünyadan göç edip gittikten sonra.

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2007 Cum 19:32:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Anne işte ßæşka söylencek söz yok :)

xkinix

xkinix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2007 Cum 19:40:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

toprağım eline emeğine sağlık çok güsel

Bütün anneler melektir

qHiIaLq

qHiIaLq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2007 Cmt 07:31:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

.Analarımızın kıymetini sağlıklarında bilelim,incitmeyelim, üzmeyelim son pişmalık fayda vermiyor inan dünyadan göç edip gittikten sonra.

NancyAngel

NancyAngel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2007 Pzr 20:24:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ANNE dünyadaki en güzel varlık... ne içten bir kelime içinde binbir anlam gizli..eşsiz işte!!

ANNE NEDİR?
Karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş halidir.
Ne kadar üzsen de 10 dakka sonra seni affeden zarif bir memeli türüdür.
Dünyada karşılık beklemeden börek yapan tek insandır.
Yağlı bile olsa tiksinmeden saçını okşayan, kucağına yatıran, öpüp koklayan tek varlıktır.
Meleğin süt verebilenidir.
Yarasın diye muhallebinin içine ciğer katarak çocuğuna yediren manyaklık derecesinde yaratıcı kimsedir.
Yemek yemeyen çocuğun dikkatini çekmek için elindeki tencere ve tavalarla maymunluk yapabilen kişidir.
Kafayı çocuklarıyla bozmuş, göbek bağı kopsa da yürek bağı asla kopmayan, sevgi dolu fedakar insan dişisidir.
Bulaşık, ütü vb. yaparken bile otomatik olarak çene çalan, kendi kendine konuşan, "Anne ne diyon?" dediğinizde "Sen kendi işine bak, bi de senle uğraşmayayım" şeklinde asortik cevaplar veren insandır.
"Ulen eve bi saat geç gelsek vır vır vır" şeklinde karı dırdırı denen mereti erkeklere daha küçükten belletendir.
Yemek uzmanı, düzen insanı, bilgili, kültürlü - her şeyi bilen şahsiyettir.
Yavrularını yol tarafından değil kaldırım tarafından yürütendir.
Dizi dizi incidir lakin gerektiğinde laf sokma dalında da birincidir.
Sevgiliden ayrılma haberi verildiğinde, "Amaaan ben sana daha iyisini bulurum" diyebilen komik bir karakterdir.
Oğlum aradım yoktun. Ben de mesaj atayım dedim sana. Gelince ara beni emi aslan evladım. Şapkasız çıkma o karılarla. Kara börulcem benim optumannen şeklinde mesajlar atabilen, teknolojiyi ısrarla reddeden, kabullenemeyen, kafasına gore yorumlayan bilişim düşmanıdır.
Ama ... ama dünyanın en güzel kucağına sahip olan ve en güzel kokan harikulade bir varlıktır.
Olmadık yerlerde "İyi ki doğurmuşum yavrum seni!" diyen ve evlatlarını ayırmayan, aynı zamanda birbirinden koruyan güç abidesidir.
Evde bir yere uzandığınız an orada temizlik yapacağı tutan, temizlik konusunda kayışı kopardığından temizlikçi gelecek diye evi temizleyen balans ayarı kaçmış temizlik kaynağıdır.
Oğlunun damat - kızının gelin olduğunu görünce çocuğu mezun olunca, çocuğu gol atınca, çocuğu hasta olunca, çocuğu askere gidince, asmalı konağı seyredince, dolar yükselince velhasil buna benzer  bisürü şeye ağlayabilen, bu mesajı okurken duygulanıp gözleri dolabilen, ağlamaya meyilli bir yapısı olan duygu pınarıdır.
Uzakta dursa da yakın hissedilen, canı hep istenen, asla vazgeçilmeyen, dizinin dibinde olmak istenen, evlatların varlığını varlığına armağan edebileceği varlıktır!

alıntıdır

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir