ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 22:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   YouTube Saçmalığı !
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 00:44:37      YouTube Saçmalığı !sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Merhaba arkadaşlar

İzlediğim kadarı ile son zamanlarda chatcity nin gündeminde iğrenç bir konu var.

CC üyelerinin resimlerden ve loglardan olan materyellerini kullanıp video yaparak  youtube adlı siteye yüklemeleri.

Peki ben soruyorum bu videoları hazırlayan kişilere sizin bacınız , kuzeniniz  kardeşiniz vs.. yok mu ?

Aynı şeyi onlara yapsalar hoşunuza gidermi ?

İnsanları bu tip çirkin şeyler ile karalamak bu kadar basit mi ?

Neden biraz olgun olmayı denemiyorsunuz... Bu tip şeyler sizi bir üst seviyeye çıkarmaz. Bu sitedeki itibarınızı yükseltmez...

İnsanda bir az halsiyet olsa bu tip şeylere başvurmaz zaten

Bu yaptıklarınız elbet size bir şekilde geri döner , sanmayın bir şey olmaz

Bu videoları yayınlamak kanunen suçtur. Birisi başına bir çorap örer nereden geldiğini anlamazsınız

Söyleceklerim bu kadar bu tip şeyler hem kendi zararınıza hemde çevrenizdekilerin zararına...

Saygılar                                 

lovebebeto

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 00:50:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßirilerini karalamak neden ßu kadar hoşuna giderki insan olan insanların..?

hep merak etmışımdır..?

önemlı olan duze cıkarmak degılmıdır..?

yaradılış sebebımız nedır bız ınsan oğlunun..?

ßöylemi görduk anne babamızdan ..?

yada böyle bır nesılmı ısterdı Atatürk..?

hepsıne tek cewap

HAYIR

azcık ınsan olmayı deneyelım lutfen azcık...!

HjFrOsT38

HjFrOsT38 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 00:51:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bende anlayamadım Bebeto  Amac Prım Yapmak Mı Bırılerının Itıbarını Zedelemek Mı Bellı Degıl Ama  Bellı Olan Tek Sey Var Kı Cocukca Yapılan Seyler Bıraz olgun Olmalıyız...O Vıdeoların Ekleyen Kısıler En Kısa Zamanda Kaldırmaları Kendı Faydalarına Olacagını Dusunuyorum

Youtube

rednexti

rednexti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 00:54:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KARDESIM SÖLEDIN HERKELIMEYE KATILIYORUM COK HAKLISIN INAN BUNUN IRENÇLIGI MIYDE BULANDIRIYO LUTFEN KENDINIZE YAPILMASINI ISTEMEDINIZI BASKASINA YAPMAYIN BI SON VERIN BUTUR CIRKIN SEYLERE BI PARCA ALLAH KORKUSU VARSA YAPMAYIN YOUTUBE ATIP ELINIZE NE GECIYO YAZILKLAR OLSUN DIYORUM SIZE BASKA DENECEK SOZUM YOK INS HAK ETINIZI BULURSUNUZ YAPANLAR KARDESIM ALLAH ISLA ETSIN BUNLARI NE DENIRKI

tilda25

tilda25 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 01:01:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

love konu güzel ama kendini bilmez basit cahil ve at gözlüğü takmış insanlarla uğraşmak zordur..ne yaptıklarının bile farkında olmayan kompleksli ilgi çekmeye çalışan böcek bunlar..

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 01:11:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kimi zaman sadece sıradan resimleri, iğrenç küfürlerle süsleyip oraya koyuyorlar... Açık söylemek gerekirse; videoları izlediğimde hiç acaip bulmadığım gibi, konuyu taşıyana acıyarak bakıyorum... CC de olup biteni, zaten herkes bir anda msn muharebesi ile biliyor... Dışardaki insanları bu tür konuların ilgilendirdiğini hiç sanmıyorum... Yani zahmet edip oraya taşıdığınız şeyleri, yine msn den link dağıtımı ile sizin arkadaş çevreniz biliyor... Mahallemdeki eczacı Hayri abiyi pek ilgilendirmiyor CC li X bayan user ın msn logları... Atalarımız bir söz demiş; şeytanın işi olmayınca....... Pire ebatında eğlence anlayışı...

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 01:20:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Dikkat! Birazdan okuyacağınız makale psikolojinizi olumsuz etkileyebilir...

Güzel bir başlık arkadaşım, ne zamandır kanayan bir yarayı gün yüzüne çıkartmışsın. Öncelikle bu videoları hazırlayanların hiç mi işi gücü yok. İnternet ortamını o kadar kafaya takmışlar ki sanalda yapılan bu cezalandırma tekniği sandıkları videolar kanunen onların hapse gönderilmeleri için yeterli bir delildir. Sabah akşam kaldırım mühendisi gibi bu video projeleri üstünde çalışıyorlar, gerçekten yazık, 1.Gençliğinize yazık (boş hayaller peşinde koşuyorsunuz), 2.Karalamaya çalıştığınız insana yazık. Bu videoları yaptıran sebepler belli zaten konuşmaya gerek yok Fikir ayrılıkları tabiki de olacak ancak bir insan bu kadar basitleştiriyorsa kendini adam olmaya bir gram çabası yok demektir. Fikir ayrılıklarını saygıyla kabullenmek de bir erdemdir. Bunu başaramayan zaten çocukluktan öteye bir iş yapmış sayılmaz bu çok açık.

Birde bunun yanında Videoyu hazırlayan bir yana, o videoyu gördüklerinde MSN yoluyla birbirine link yollayanlar da var ne yazık ki, Kendilerini çok bir iş yapmış sanıyorlar, burdan yazımı okuyan link yollamış biri varsa utansın, bir insanın arkasından konuşmak yerine yüzüne söyleyin ne söyleyecekseniz bu davranışınız, korkaklık ve kalleşlikten başka birşey değildir. Geçen samimi bir arkadaşım diğer arkadaşımın videosunu yolladı bana, Ne olduğunu gördükten sonra linki yollayanın yüzüne tüküresim geldi. Bu yapılan, iki yüzlülük ve çirkeflikten öteye gidemez.

Bir insan evladının karalamak amaçlı videosunu yapıp milletten Bravo bekleyeceğinize efendiliğinizle gönülleri kazanmayı deneyin ki; hayvandan bir farkınız olsun

zuzuzezezizi

zuzuzezezizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 02:04:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Güzel ve gerekli bir başlık tşk. ederiz. Bende gördüklerimden hiç memnun kalmadım ve utandım. Çok önemli bir bilişim suçu işleniyor ve resmi yaınlananlar değil yükleyenlere  üzülerek bakıyorum ." İnsan insanın kurdudur" Ne yazıkki insanın kendine verdiği zararı başka hiç bir canlı veremedi.

Bunu yapan arkadaşların hatalarını anlayıp düzelteceklerini ümit ediyorum.

Saygı ve sevgilerimle

ZuZuZeZeZiZi

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 02:24:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gönülden katılıyorum.Bu işlerle iştigal edenler aile terbiyesinden yoksun, ahlaktan yoksun kişilerdir.Toplum huzurunu bozmaya yönelik terör yaratmak provokasyon yapmaktır ve yine kendileri gibi aciz karekterli insanlara kötü örnek niteliği taşımaktadır.Kanunen suçtur, cezası hapistir.

Ancak bizler aklı selim insanlar olarak bu tip yayınlardan etkilenmemeliyiz.Tamamen kişinin özel hayatıdır, kimseyi hiç bir şekilde alakadar etmez.

Bu tip konulara fırsat vermemeli, titiz olmalıyız.

myheartXX

myheartXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2007 Sal 02:27:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BEBETO ÇOK GÜSEL Bİ BAŞLIK BU ANLAYANA TABİ..

ELLERİNE NE GEÇİYO BİLİNMEZ SADECE MUTLU OLUYOLARDIR AMA UNUTULMASINKİ BURASI BİR SOHBET SİTESİ EĞLENCE YERİ KİMSEYİ ÜZMEYE GEREK YOK.UMARIM BU TÜR OLAYLARLA KARŞILAŞMAYIZ...

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir