ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Mayıs 2024, Pazartesi 00:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Beşiktaş
forum sohbet oyun basliklari
   AH BEŞİKTAŞ AH :((
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Kas.2007 Çar 22:15:10sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

O mailleri yazanın Türklüğünden şüphe duyarım ByBrut, şerefsiz kansızlar...
AÇIK VE NET SÖYLÜYORUM
....rsin gitsin dağda Terörist olsunlar....

Biz yine Fenerbahçeliler gibi değiliz. Beşiktaş taraftarı her zaman efendidir. İnşallah bu gece FB, PSV yi yener de Türklerin yüzü kızarmaz... Sizde az erdem sahibi olun ve FB-BJK-GS liden önce
Türk olun !!!!!

HecTorBeyaw

HecTorBeyaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Kas.2007 Çar 22:31:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

100 kere söyledik!!!!  Sevinmek için sevmedik.....Futbolun içinde herşey var, böyle skorlar da var...O kötü oynadı ,bu kötü oynattı , öbürkü öyle yaptı filan demek gereksiz..geçmiştir,olmuştur...

Bununla yaşamak gerekiosa , onu da yaşarız çünkü biz BEŞİKTAŞ lıyız!!!!

Beşiktaşlı doğmayan bilemez bunu....

Yağmurlu bir günde görmüştüm seni

Üstünde çubuklu formalar vardı

Biranda tutuldum aşık oldum ben

Hayatın anlamı siyahbeyazdı!!!

Ölümle yaşamı ayıran çizgi

Siyahla Beyazı ayıramaz ki

Her yolun sonunda ölüm olsa da

Sewenleri kimse ayıramazki!!!!

LadyTron

LadyTron resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Kas.2007 Çar 22:46:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hector çok güzel yazmışsın.

PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR BEŞİKTAŞ.

KenanCelik

KenanCelik resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2007 Per 00:11:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Azuhahahaah pohahaahah mohahaahah zuhahahaah euheeuheehe yarıldım yaaa gerçekleri tarih yazar tarihide beşiktaş :)

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2007 Per 01:37:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kralyagmur :
ÇARŞI BAYIRA KARŞI mı oldu 

Çok üzüldüm   

FB

Çarşı beşiktaşa karşı, Beşiktaş 8  Goole karşı :))))

Not:
BJK TV de sorun var. Yayın yapılmıyor :))))))))))))))))))))

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2007 Per 18:33:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Lütfen arkadaşlar ulusal alanda ülkemizi temsil eden takımımız için böyle cümleler sarfetmeyiniz ...

Marsilya maçında SEKİZTAŞIMIZA pardon BEŞİKTAŞIMIZA başarılar diliyorum...

MrsWhesTaR

MrsWhesTaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2007 Per 19:33:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
zuhahaha Ben Allaha Şükür Fenerliyim.... birgün Herkes Fenerli Olacak Utanın Be... 8 tane yedi:)

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2007 Per 19:54:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

8-0 ın sırrı Fener de
Fenerbahçe den rol çalma çabası 8-0 a giden yolun kapısını açtı

2000 den itibaren yönetim anlayışını değiştiren Beşiktaş, 7 yıldır yıldız transferi ve başarısızlıkta hemen teknik direktör gönderme alışkanlığıyla Fenerbahçe nin eski dönemlerini hatırlatıyor.

Türk futbolu hiç kimseden çekmedi bu İngilizlerden çektiği kadar. 1984 te İnönü Stadı nda, 1987 de de Wembley Stadı nda Türkiye, İngiltere ye iki kez 8-0 yenildi. İngilizler aynı tarifeyi bu defa kulüp bazında uyguladı. 5 kez Avrupa şampiyonu olan Liverpool, 15 gün önce İnönü de 2-1 yenildiği Beşiktaş ı salı günü 8-0 yenerek hezimete uğrattı. Bu yenilgi, kulüp bazında Türk takımlarının aldığı en ağır yenilgi olurken Şampiyonlar Ligi nde (ŞL) de bir takımın aldığı en farklı mağlubiyet olarak tarihe geçti.

Hezimetin sebebini sahada arayanlar büyük bir yanılgıya düşer. Beşiktaş ın yaşadığı 8-0 lık hezimet esasen son 7 yıllık yönetim anlayışının iflasıdır.

1984 te başkanlığa seçilen ve 16 yılda 5 şampiyonluk yaşatan, daha da ötesi, mali açıdan kendi ayakları üzerinde duran bir kulüp yaratan Süleyman Seba yı "gençlik aşısı"na kurban eden zihniyettir bugün 8-0 yenilen. Bugün Alex Ferguson un M. United ı çeyrek asıra yakındır çalıştırmasına alkış tutan medya, nedense Beşiktaş la Gordan Milne nin 6.5 yıllık izdivacından sıkılmış ve "kan değişimi" ister hale gelmişti. Daha sonra camianın da katıldığı koronun en büyük gerekçesi ise "Avrupa daki başarısızlık"tı. Milne nin Beşiktaş ı Avrupa da skor olarak başarılı olamıyordu ama hiçbir zaman 6 Kasım daki kadar aciz olmamıştı.

Manşetlere daha çok çıktı

2000 de, 37 yaşındaki Serdar Bilgili büyük bir destekle Beşiktaş ın koltuğuna oturdu. 2004 te Yıldırım Demirören ile devam eden 7 yıllık süreçte Beşiktaş geleneksel çizgisini terk ederek gazete manşetlerine daha çok çıktı. Ancak 7 yılda sadece 2003 te; yani 100. yılında şampiyon olarak manşetlere çıkabildi. Bunun dışındaki manşetler ya transfer şampiyonlukları ya yarım kalan maçlar ya da "tribünlerinde taraftarın öldürüldüğü kulüp" gibi trajik vakalardan ötürü atıldı.

Yıldız transferleri takımlarında gören Beşiktaşlılar da bu illüzyona kapıldı. O yüzden her başarısız sezon kendilerine yeni bir yıldız futbolcu sunularak unutturuldu.

Tıpkı Fenerbahçe nin eskiden yaptığı gibi. Fakat son 7 yılda Beşiktaş, adeta Fenerbahçe den rol çaldı. Yıldız oyuncu transferi, ezeli rakipten futbolcu alma ve sık sık teknik direktör değiştirme gibi eskiden Fenerbahçe nin olan huylar, özellikle son 4 yılda Beşiktaş ın karakteristik özelliğine dönüştü.

Borsadaki şirket de eriyor

Eskiden Beşiktaş a özgü olan sabır, istikrar ve dayanışma gibi hasletler ise Fenerbahçe de toplandı. Bu rol değişimi sonunda Fenerbahçe hem sportif hem de ekonomik olarak Beşiktaş ve Galatasaray ın çok önüne geçti. Fenerbahçe son 7 yılda 4 şampiyonluk yaşarken Galatasaray 2, Beşiktaş ise 1 kez mutlu son gördü. Fenerbahçe nin borsadaki şirketinin değeri 700 milyon dolarken Galatasaray ın 150, Beşiktaş ın ise sadece 60 milyon dolar.

Bilgili-Demirören döneminde kimyası değişen Beşiktaş ise sadece sportif başarıya endekslendi. Öyle ki Bilgili, "Şampiyon yapmazsam İnönü de beni asın" diyecek kadar iddialı demeçler verdi. Bu "Fenerbahçelileşme" süreci hem ekonomik hem de sportif olarak Beşiktaş Kulübü nü geriletiyor. Demirören in, Fenerbahçe ile girdiği rekabette izlediği "gerilim politikası" kulübü yıpratıyor. Zira habire "masaya vurduğu yumruğu" pek ses getirmiyor. Oysa çare belli: Averajla şampiyonluk kaybeden Seba nın sabrı ve çalışma azmi.

Beşiktaş ın temel sorunu gelirlerini harcama biçimi. Bilgili den denk bütçeyle alınan kulübün bugün borcu 130 milyon dolara ulaştı. 8-0 lık Liverpool yengiligisi teknik direktör değil, zihniyet değişimi için milat olmalıdır. Bu da mevcut yönetimin koltuğu bırakmasıdır.

Türk Futbolu adına gerçekleri paylaşmak istedim. Bence sadece Beşiktaş değil, tüm spor kluplerinin zihniyetlerinin değişme vakti geldi. İnsanların birbirlerine rekabet adı altında hakaret ettiği günleri geride bırakmalı, birlikte daha iyi futbol,basketbol,voleybol...v.s nasıl oynayabilirizin kararlılığı ve azminde olmalıyız.

Saygılarımla,

Fenerbahçe li bir taraftar.

berkinnnn

berkinnnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2007 Cum 19:36:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

8 gol çok ağır oldu...

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2007 Pzr 23:55:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"6 Kasım" cadılar bayramı olarak kutlansın.... 6saray, 8taş anladınız siz onu!!!!

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir