ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 16:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   ChatCity e Girişiniz Bir Süreliğine Engellenmiştir.100 Yıl Kadar ZoRLuBATUHAN®
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DOGARJANOO

DOGARJANOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 00:29:10      ChatCity e Girişiniz Bir Süreliğine Engellenmiştir.100 Yıl Kadar ZoRLuBATUHAN®sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

hatCity e Girişiniz Bir Süreliğine Engellenmiştir.Kalan Süre:52559941 dakika. ~ 875999 saat.~ 36500 gün.100 Yıl ![Hayırlısı]

Başka Nıck Yok Banlamayın Bunu Bari !

cc03

cc03 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 00:59:52sohbet oyun linki

Öncelikle;

Böyle bir konu için başvurman gereken yerin neresi olduğunu gayet iyi biliyorsun.  Böyle bir konunun yeri forum değildir. Bu tip konularda müracat adresin
info@chatcity.cc. adresidir.

Banlenme sebebini bilmediğini iddia ederek (ki gayet iyi biliyorsun) olur olmaz şekilde bu konuyu farklı bir şekilde yansıtarak, insanlara aktarman, tamamen art niyetli, çok yakışıksız bir hareket. Bu şekilde provokatif, aldatıcı yaklaşımların sana asla bir faydası olmayacağı gibi, durumunu daha da zora sokuyorsun.

Kaldı ki, eğer bir banlenme sebebin varsa, ki var, vip tipinin olması seni kurtarmaz, sana herhangi bir hak kazandırmaz. Bu güne kadar bunu da cc de öğrenmiş olman gerekiyor.

Yukarda bahsettiğim adrese başvurarak bilmediğini iddia ettiğin banlenme sebebini sorabilir, ve varsa eğer bir açıklaman, yine bu mail adresine yapabilirsin.

DOGARJANOO

DOGARJANOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 01:10:09sohbet oyun linki
cc03 :

Öncelikle;

Böyle bir konu için başvurman gereken yerin neresi olduğunu gayet iyi biliyorsun.  Böyle bir konunun yeri forum değildir. Bu tip konularda müracat adresin
info@chatcity.cc. adresidir.

Banlenme sebebini bilmediğini iddia ederek (ki gayet iyi biliyorsun) olur olmaz şekilde bu konuyu farklı bir şekilde yansıtarak, insanlara aktarman, tamamen art niyetli, çok yakışıksız bir hareket. Bu şekilde provokatif, aldatıcı yaklaşımların sana asla bir faydası olmayacağı gibi, durumunu daha da zora sokuyorsun.

Kaldı ki, eğer bir banlenme sebebin varsa, ki var, vip tipinin olması seni kurtarmaz, sana herhangi bir hak kazandırmaz. Bu güne kadar bunu da cc de öğrenmiş olman gerekiyor.

Yukarda bahsettiğim adrese başvurarak bilmediğini iddia ettiğin banlenme sebebini sorabilir, ve varsa eğer bir açıklaman, yine bu mail adresine yapabilirsin.

Abi  Sana Ulaşmak Icın  Forumu  Kulandım Mail  Atım Cevab Gelmedi Hala !!

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 01:28:04sohbet oyun linki

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 01:31:12sohbet oyun linki
ÜZÜLME BATUHAN . EN AZINDAN TORUNLARINA BIRAKABİLME ŞANSIN VAR . AMA BEN BUNU DA YAPAMIYORUM. TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN...

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 02:57:47sohbet oyun linki
O Anki Buludum Durum İtirariyle. Bazı   Sarf Etiğim Sözler ve Yaptım Davranıslarda Hatalıydım.Ön Yargılı Oldum Sanırım..
Asılsız Suçlamalar Yaptım Oldum İçin..
Kusra Bakmayın
Hedef Gosterdim Kişiler....

Tanrı Türk ü Korusun !!

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 14:09:27sohbet oyun linki
Aferin Batu Dinle Beni Karlı Çık

aleyal

aleyal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 16:00:17sohbet oyun linki
kufursuzgenç hadi ama yinede iyisin bi arkadaşında 10789 yıl banlandı

aleyal

aleyal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 16:01:10sohbet oyun linki
eğer kıyamet kopmassa bu nicki başka biri kullanır

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 20:17:52sohbet oyun linki
aleyal hava mı atıyosun lan.  ben senden daha fazla ceza alırım kızdırma lan beni
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir