ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 15:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Mühendislik çözüm üretmektir
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2007 Pzt 22:02:29      Mühendislik çözüm üretmektirsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

1) Üç isletmeci ve üç mühendis is icabı trenle bir seyahate çıkacaklardır.  Tren garında 3 isletmeci 3 bilet aldığı halde, mühendisler yalnızca 1 tane  alırlar. İşletmeciler bunun sebebini sorduklarında, "Bekleyin ve görün" derler. Trene binerler, bir süre sonra üç mühendis kalkıp beraberce tuvalete gider. Kondüktör gelir, üç isletmeciden üç bileti aldıktan sonra  tuvaletin kapısını çalar,"Biletiniz lütfen" der. Mühendislerden biri eliyle bileti dışarı uzatır. İşletmeciler de bunu görürler. Artik taktiği kapmışlardır. Dönüş zamanı gelmiştir, yine gardalardır. İşletmeciler gidip bir bilet alırlar. Bakarlar ki mühendisler bu sefer hiç bilet almıyor, şaşkınlıkla yine sebebini sorarlar, "Bekleyin ve görün" der yine mühendisler. Yolculuk baslar. İşletmeciler beraberce kalkıp tuvalete giderler, ardından da mühendisler de karşısındaki tuvalete. Kondüktörün  gelmesine yakin, mühendislerden biri dışarı çıkar, karşıdaki tuvaletin
kapısını tıklatıp "Biletiniz lütfen" der. Acilen kapıdan bir el bileti uzatır. Bileti alan mühendis diğer tuvalete geri girer.

2) Adamın biri bir gün yolda giderken bir kurbağa görür ve kurbağa dile gelir.

- Ben aslında bir insanim, eğer beni bir kere öpersen çok güzel bir  prenses haline gelirim" Adam kurbağayı eline alır ve cebine koyar. Kurbağa tekrar dile gelir- Eğer beni öpersen çok güzel bir prenses olacağım, ve  seninle 1 hafta kalmaya razıyım. Adam kurbağayı cebinden çıkarır, şöyle bir bakar ve gülümseyerek yeniden cebine koyar. Kurbağa yalvarmaya baslar -
Eğer beni öper ve güzel bir prenses haline çevirirsen seninle bir hafta kalırım ve istediğin her şeyi yaparım.Adam tekrar kurbağayı çıkarır, şöyle bir bakar ve gülümseyerek cebine koyar . Sonunda kurbağa dayanamaz:

- Senin  neyin var? Sana çok güzel bir prenses olduğumu ve beni öpersen 1 hafta
seninle kalıp istediğin her şeyi yapacağımı söyledim. Neden beni öpmüyorsun? Sonunda adam konuşur:- Bak, ben bir mühendisim. Kızlarla uğraşacak vaktim yok, fakat konuşan bir kurbağa çok ilginç geliyor.

3) Büyük bir şirketin üst düzey yöneticilerinden biri, bir gün New York üzerinde balonla dolaşmaya çıkar. Aksilik bu ya, pusulasını aşağıya düşürür ve kaybolur. İnmek için uygun bir yer ararken, bir gökdelenin tepesinde sigara içen bir adam görür ve alçalır. - "Pardon. Ben neredeyim acaba?" diye sorar.

- "Yerden 500 feet yükseklikte bir balonun içindesin" der adam. Yönetici sinirlenir:

- "Sen mühendissin değil mi?" diye sorar.

- "Evet."  der  adam. "Nereden bildin?"

- "Çünkü başım belada ve sana bir soru soruyorum.
Verdiğin cevap 100% doğru, fakat hiç bir isime yaramıyor."

- "Sen de  yöneticisin değil mi?"- "Evet sen nereden bildin?"- "Çünkü yerden 500 feet
yükseklikte bir balonun içinde kaybolmuşsun. Pusulan yok, berbat  durumdasın. Fakat bu simdi benim suçum oldu."

4) Bir rahip, bir doktor ve bir mühendis golf sahasının boşalmasını beklemektedirler. Mühendis:

-"Bu adamlar ne yapıyor böyle, 15 dakikadır  bitirmelerini bekliyoruz." Doktor:

-"Bilmiyorum ama hiç böyle bir saçmalık  görmedim."Rahip: -"İşte görevli geliyor, onunla konuşalım.  "Rahip:
      -"Merhaba, su anda sahada olan grup ne zaman çıkacak, neden bu kadar yavaşlar?"  

Görevli:

-"Evet onlar kör itfaiyeciler. Kulübümüzde gecen sene çıkan yangında gözlerini kaybettiler. Bu yüzden istedikleri zaman burada  ücretsiz oynamalarına izin verildi. Rahip: -"Ne kadar üzücü, bu aksam onlar  için dua edeceğim."

Doktor:

-"Çok güzel bir fikir, ben de hastanedeki  doktor arkadaşlarla konuşup onlar için bir şeyler yapabilir miyiz diye bakacağım.

"Mühendis:

-"Bu adamlar neden geceleri oynamıyorlar?"

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2007 Pzt 22:09:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Özümmss Bak mühendisler ne kadar gerçekci..

paylaşımların için tşklr...İlginçti..

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Kas.2007 Pzt 22:30:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ozhur :

1) Üç isletmeci ve üç mühendis is icabı trenle bir seyahate çıkacaklardır.  Tren garında 3 isletmeci 3 bilet aldığı halde, mühendisler yalnızca 1 tane  alırlar. İşletmeciler bunun sebebini sorduklarında, "Bekleyin ve görün" derler. Trene binerler, bir süre sonra üç mühendis kalkıp beraberce tuvalete gider. Kondüktör gelir, üç isletmeciden üç bileti aldıktan sonra  tuvaletin kapısını çalar,"Biletiniz lütfen" der. Mühendislerden biri eliyle bileti dışarı uzatır. İşletmeciler de bunu görürler. Artik taktiği kapmışlardır. Dönüş zamanı gelmiştir, yine gardalardır. İşletmeciler gidip bir bilet alırlar. Bakarlar ki mühendisler bu sefer hiç bilet almıyor, şaşkınlıkla yine sebebini sorarlar, "Bekleyin ve görün" der yine mühendisler. Yolculuk baslar. İşletmeciler beraberce kalkıp tuvalete giderler, ardından da mühendisler de karşısındaki tuvalete. Kondüktörün  gelmesine yakin, mühendislerden biri dışarı çıkar, karşıdaki tuvaletin
kapısını tıklatıp "Biletiniz lütfen" der. Acilen kapıdan bir el bileti uzatır. Bileti alan mühendis diğer tuvalete geri girer.

Heheheheh bu çok iyiydi, ama mühendisin davranışı yüzdelik orantı gibi olmamalı, bir taraf yükselirken diğer taraf düşmemeli....zekasını bencillik için kullanmamalı yani...Diğer tarafın çıkarını çalmadığı halde kendi çıkarnı arttırabilmeli...Yaratıcı olmalı. Buradaki örnek mühendisten çok bir tefeciyi andırıyor

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir