ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 22:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   merhabalar ben yıldız ajan olabirmiyim sizce
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

asteymen27

asteymen27 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2007 Sal 15:14:50      merhabalar ben yıldız ajan olabirmiyim sizcesohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
SELAMIN ALEYKÜM BANENE YA BENDE YLDIZ AJAN OLMAK ISTİYORUM :) SİZİN YORUMUNUZ ÖNEMLİ AMA BENİM İCİN MUCKS SEFIYORUM SİZLERİ

rednexti

rednexti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Kas.2007 Sal 15:26:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ALEYKÜMSALAM ASTEYMENİM SEN SAYGI DEGER EFENDİ Bİ KİŞİLİĞE SAHİP BİRİSİN BENCE İSTEDİGİNİ ALIRSIN SANA YAKISIR YILDIZ AJAN OLMAK CANIMSIN BABACAN

IR0NAI

IR0NAI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Kas.2007 Cmt 14:37:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aleykum selam Asteymen..ßenim Demem ßeLki Değiştirir mi Değiştirmezmi onu ßiLemem.ßurda Daha çok hak eden durupta Sana vermeleri ßiraz Zor ßence..İsterim herkes aLsın ama YıLdız ßiLdiğimiz YıLdız qißi oLsa...YıLdız nasılki Gökten Senin eline düşmesi ne kadar Zorsa,ßurda Yıldız almakta ßi o derecede zor..

SELAMIN ALEYKÜM BANENE YA BENDE YLDIZ AJAN OLMAK ISTİYORUM :) SİZİN YORUMUNUZ ÖNEMLİ AMA BENİM İCİN MUCKS SEFIYORUM SİZLERİ Çok çocuKsa ßi Konuşma ßu..YıLdız Ajanları bırak Ajan oLdun var SayaLım.ßöyLe ßi konuşma ßi ajana yakışırmı?  
  Kardeş Ajan olmadan önce bir takım konuşmanı hal ve hareketlerini değiştirmende gerekir.

SaygıLAR ßy-ROna

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2009 Per 03:45:57sohbet oyun linki

baba oğul ve kutsal ruh adına vaftiz edildinmi  kutsandınmı eğer bunlar yoksa yıldız alman zor

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2009 Per 11:52:10sohbet oyun linki
·IR0NAI· :

Aleykum selam Asteymen..ßenim Demem ßeLki Değiştirir mi Değiştirmezmi onu ßiLemem.ßurda Daha çok hak eden durupta Sana vermeleri ßiraz Zor ßence..İsterim herkes aLsın ama YıLdız ßiLdiğimiz YıLdız qißi oLsa...YıLdız nasılki Gökten Senin eline düşmesi ne kadar Zorsa,ßurda Yıldız almakta ßi o derecede zor..

SELAMIN ALEYKÜM BANENE YA BENDE YLDIZ AJAN OLMAK ISTİYORUM :) SİZİN YORUMUNUZ ÖNEMLİ AMA BENİM İCİN MUCKS SEFIYORUM SİZLERİ Çok çocuKsa ßi Konuşma ßu..YıLdız Ajanları bırak Ajan oLdun var SayaLım.ßöyLe ßi konuşma ßi ajana yakışırmı?  
  Kardeş Ajan olmadan önce bir takım konuşmanı hal ve hareketlerini değiştirmende gerekir.

SaygıLAR ßy-ROna

Sen çok düzgün konuşmussun hocam ama mühür ve imzan eksik, seni kesin yaparlar ajan yıldızı 
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir