ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Haziran 2024, Salı 11:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   UĞUR DÜNDARDAN İTİRAFLAR
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2007 Cum 13:54:47      UĞUR DÜNDARDAN İTİRAFLARsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Pınar Kür, Aysun Kayacı, Çiğdem Anad ve Müjde Ar ın sunduğu "Haydi Gel Bizimle Ol" programının konuklarından biri Uğur Dündar dı. Dündar programda "Susurluk Çetesi tarafından öldürüleceğini" söyledi.

SUSURLUK ÇETESİNE ÖLDÜR EMRİ

Uğur Dündar programda mesleki hayatında mutlu ve mutsuz olduğu dönemleri anlatırken, Çiller in Başbakan olduğu yılları kendi için "kabus günler" olarak nitendirdi. Başarılı televizyoncudan o günlerde öldürülme korkusu yaşadığını da şöyle öğrendik:  "Tabii onlar için söylemiyorum ama o dönemde, Susurluk Çetesi ne benim öldürülmem için emir verilmişti. Eğer yakalanmasalardı..." 

ÇÖLAŞAN IN ÖNÜNE YATARIM

Dündar ın meslek hayatında mutlu olduğu dönemlerden biri de Doğan grubunda çalıştığı yıllarmış. Aydın Doğan kendisini ve Emin Çölaşan ı korumak için 1 milyon dolarlık bir promosyon çalışmasını reddetmiş o günlerde. 

Dündar ın karşısında oturan başarılı gazeteci Çiğdem Anad  tabii ki bu fırsatı kaçırmadı ve "Ama artık Çölaşan Hürriyet de değil" diye hatırlattı kendisine. Ve Dündar ın ağzından Çölaşan a olan sevgisini anlatan şu sözler döküldü:

"Devletin bana verdiği bir silah var. Yanımda taşımayı sevmiyorum. Kullanmayı sevmiyorum. Allah da kullanmayı nasip etmesin. Ama Çölaşan a bir saldırı olduğunu düşünsem, alırım silahımı onun önüne yatarım." Çölaşan ın işten atılmasına yorumu ise şöyle oldu Dündar ın: "Her patronun bizimle çalışmak kadar, çalışmamak hakkı da var"

UĞUR DÜNDAR LA İNGİLİZCE SOHBET

Programın neşeli anları ise yine Müjde Ar sayesinde oldu. Müjde Ar Uğur Dündar la 1984 yılında Londra da karşılaştığını söyledi ve anısını şöyle anlattı: "Ben İngilizce öğrenmeye gitmişim Londra ya. Bana demişler ki kimseyle Türkçe konuşma. Ben de konuşmuyorum. Bir gün yürüyorum. Baktım karşıdan Tarık Akan geliyor. Bana naber kız dedi. Ben "hello, how are you" diye cevap verince manyak bu diyerek yanımdan ayrıldı. Sonra baktım Uğur Dündar geliyor. Ona da dedim ben Türkçe konuşmuyorum diye. Biz de oturduk otelde ingilizce sohbet ettik."

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir