ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 01:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   Heroes izleyen ?
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ELLvIS

ELLvIS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2007 Pzr 14:32:06      Heroes izleyen ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Fantastik kurgulu yapımlar yıllardır hep karşımızdadır, çizgi romanlarda, sinema filmlerinde ve son dönemlerde artan bir hızla TV dizilerinde.

Özellikle X-Files dizisiyle başlayan bu türdeki diziler artık normal hayatımızın bir parçası olmaya başladı diyebiliriz. Buffy, Angel, Smallville, The 4400, Supernatural, Ghost Whisperer bunların en göze çarpan örnekleri ve bu diziler çoktan kendilerine bir hayran kitlesi yaratmış durumdalar.

Bu halkaya son katılan üyemiz ise birçok gizemiyle bize Lost u anımsatan, bir o kadar da kafamızda teori üretmemizi sağlayan ama Lost un aksine aklımıza takılan sorulara çabuk yanıtlar alabildiğimiz ve cevap aldıkça yeni sorular edindiğimiz, kısacası izleyen hemen hemen herkesi kendine hayran bırakan ve karakterleri ile fanatik kitlesi yaratan HEROES .

Amerikan ulusal televizyonu NBC’ de 25 Eylül 2006’ da 1. sezonu ile ekranlarda boy göstermeye  başlayan  Heroes, ana teması ile kendinden önceki birçok yapıma benzese de, senaryosunun barındırdığı gizem ile takdiri hak eden bir yapım olduğunu kanıtlıyor. Daha ilk sezonunun ortasında olmasına rağmen 64. Altın Küre en iyi TV dizisi - drama dalında aday gösterilerek bu çıkışının ve gösterilen ilginin büyüklüğünün bir sürpriz olmadığını kanıtlamış gibi duruyor.

Bu kadar ön bilgi yeter sanırım, gelelim dizimizin konusuna;

‘’Son zamanlarda sıradan görünen bir grup birey ancak "özel" kelimesiyle tanımlanabilecek olan bazı yeteneklerini ortaya çıkardılar. Şimdilik bunun farkında olmasalar da, bu bireyler sadece dünyayı kurtarmakla kalmayıp onu sonsuza dek değiştirecekler. Bu sıradanlıktan olağanüstülüğe dönüşüm bir gecede meydana gelmeyecek. Her hikâyenin bir başlangıcı vardır.’’ Sözüyle başlıyor dizimiz.

Hepsi de önceden sıradan bir hayat yaşayan, bazıları farklı arayışlar içerisinde olan, bazıları ise normal hayatlarını sürdürmeye çalışan normal birer insandı, ta ki bir gün; aslında çok  farklı bir kader için seçildiklerini ve kendilerine hayal bile edemeyecekleri yetenekler verildiğini öğrenene kadar.

Aralarından hiçbiri bu yeteneklerini nasıl kazandıklarını ve bu yeni güçleri ile ne yapmaları gerektiğini bilmiyordu, hayal bile edemeyecekleri şeyler yapabiliyorlardı, uçabiliyor, geleceği resmedebiliyor, zamanı durdurabiliyor, zamanda yolculuk edebiliyor, düşünceleri okuyabiliyor, katı cisimlerin içinden geçebiliyorlar ve daha bizim bile bilmediğimiz yeneklere sahip bir çok yeni kahraman dünya üzerinde kaderlerini, seçiliş amaçlarını ve yapmaları gereken şeyi arıyorlardı. Kötülük için kullanılmak istenildiğinde ölümcül sonuçlar doğurabilecek, iyilik için kullanılır ise muazzam şeyler yapabilecek güçteydiler. Ama asıl sorular hangisini yapmakla görevlendirilecekleri, asıl amaçlarının  ne olacağı, neden bu güçlere sahip oldukları, ve onlardan istenenin aslında  ne olduğu ?

Bu ve bunun gibi cevabını henüz bilmediğimiz bir sürü  sorunun peşinden gidiyoruz hikayeyi izlerken; insan DNA’sının geçirdiği bir evrimin bir parçası olarak karşımıza çıkan bu özel insanların asıl kaderlerini onlar ile birlikte öğreniyoruz. 

Konusu itibari ile The 4400’ü hatta X-Men’i bile çağrıştıran Heroes bana göre yine de orjinal bir hikaye yaratma konusunda şu ana kadar oldukça başarılı gidiyor. Daha ilk bölümünden sizi koltuklarınıza hapsediyor, karakterleri yukarıda da belirttiğim gibi sizi kendine fazlasıyla bağlıyor. Şu ana kadar izlemediyseniz kesinlikle izlemenizi ve bilhassa Hiro Nakamura ile tanışmanızı öneririm. Sırf onun diziye katmış olduğu sempatik hava bile sizi diziye fazlası ile bağlıyor.

ELLvIS

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2007 Pzr 14:32:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Heroes izleyen varmı ?

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 01:06:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İlk sezonu elimde var ama hala başlayamadım, hala Lost u bekliyorum. İyi bir dizi takipçisi değilim, tv de oynayan hiç bir diziyi takip edemem. Lost u internetten indirip seyrediyordum, üzerine tanımam, hatta şöyle söyleyebilirim tek bölüm kesmediği için bazen indirdiğim bölümleri bekletip 2-3 bölümü birden seyrediyordum. Heroes sanki bana o etkide değil gibi geldi...

ELLvIS

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 01:20:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Öyle gelmiş gerçekten güzel bir yapım. Pazar Saat 22:00 da CNBC de :)

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 03:09:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
izlemedım sanırım

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 03:34:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hereos 2. Sezon 4.bölümde kaldım yanılmıyorsam, değişik fantastik bir dizi, en az Lost kadar ilgiyle izliyorum. Sanırım ben amigo kızın sahip olduğu yeteneğe sahip olmak isterdim, Peter ın işi zor gibi :))

Lost tüm bölümleri izledim ortalama 2 şer kereden. Lost un yeni sezonu Mart ta başlayacak diye biliyorum , uzun bir bekleyiş oldu hala beklemedeyiz :)) Her ne kadar konular farklı da olsa Lost un yerini başka bir dizi tutmaz sanmıyorum.

Onun dışında Prison Break yayınlanmış tüm bölümlerini izledim, şu an ara verdiler, dizi tatile girdi ; başlardaki tadı vermese de yine de beğeniyle izlenebilecek bir dizi.Tavsiye ederim.

Bu diziler dışında bir de ara ara  Smallville izlerim , şu aralar merak ettiğim bir dizi de Supernatural ,izleme fırsatım olmadı ama ilk fırsatta izleyeceğim.

İyi Seyirler.

llMyLoWell

llMyLoWell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 04:27:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Lost kadar olmasada başarılı bi yapım dewamlılığı için pek emın değilim ßizi yanıltıp ortalarda cıwıtmassa guzel gdıyo

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 22:34:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

wernell, yeni sezon yapımcı-yönetmen-senarist huysuzluğu dolayısıyla Ocak ayı ortaları deniyor, şu anda sayaçlar 074,21 gösteriyor.

Ben film başladıktan sonra katil uşak diyebilenlerdenim, tek bölümde sonunu söyleyebilecek buyursun. Daha iyisini boşverin, yaklaşanını görmedim. En durgun bölümlerden birinde elmasların peşindeki iki sevgilinin gömülme merasimini öneririm....

Heroes i de merak ediyorum, imkan bulduğumda başlayacağım....

DeLiEmiNE

DeLiEmiNE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 02:04:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
izliyorum ancak 2. sezona o kadar hevesle başladım ki... izlediğim anda hüsrana uğradım...  fragmanlar dolayısıyle daha beklentim daha yüsekti

ELLvIS

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2007 Sal 21:54:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·DeLiEmiNE· :
izliyorum ancak 2. sezona o kadar hevesle başladım ki... izlediğim anda hüsrana uğradım...  fragmanlar dolayısıyle daha beklentim daha yüsekti

Sen yinede beklentilerini yüksek tut :P
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir