ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 02:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   CC ALT YAPISINI DEĞİŞTİRİN
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

intihar1

intihar1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2007 Pzr 15:20:55      CC ALT YAPISINI DEĞİŞTİRİNsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
BU CC DE OLAN SORUNLARDAN BAHSEDEYİM ÖNCE NEDEN BURDAN HEP DÜŞÜYORUM NEDEN SEVER 1500 KİŞİN ÜSTÜNE ÇIKTIĞI ZAMAN CC ARTIK KALDIRMAZ OLUYOR VE BUNUN KİMSE FARKINDA DEĞİLMİ?BU SORUNU GİDERİN LÜTFEN YOKSA BEN ARTIK SIKILMAYA BAŞLADIM GİRİP ÇIKMAKTAN VERDİĞİM PARANIN HAKKINI İSTİYORUM.

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2007 Pzr 15:25:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·intihar1· :
BU CC DE OLAN SORUNLARDAN BAHSEDEYİM ÖNCE NEDEN BURDAN HEP DÜŞÜYORUM NEDEN SEVER 1500 KİŞİN ÜSTÜNE ÇIKTIĞI ZAMAN CC ARTIK KALDIRMAZ OLUYOR VE BUNUN KİMSE FARKINDA DEĞİLMİ?BU SORUNU GİDERİN LÜTFEN YOKSA BEN ARTIK SIKILMAYA BAŞLADIM GİRİP ÇIKMAKTAN VERDİĞİM PARANIN HAKKINI İSTİYORUM.
Bu kadar ön yargılı olma. Neden kendi bilgisayarında değilde sorunu Chat city de arıyorsun.. Neden ben sürekli düşmüyorum yada bir başka arkadaş sen düşüyorsun?

ELLvIS

ELLvIS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2007 Pzr 15:45:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Senin bu sorunun TTNET in greve girmesinden dolayı olmasın sakın.

intihar2

intihar2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2007 Çar 09:56:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
bence gözünüzü açında bakın neler oluyooo bu dediğimm 1500 kişinin üstüne çıktığı zaman oluyoo.dikkat li olunn bana cc savun mayınn ben salakmıyım böle bişe söliyorumm birazcık dikkatli olsanız zaten dediğimi anlarsınız benim evimdede dükkanımda da pc var 2 sende de sorun var biraz akıllı olun ne de diğimi,, anlarsınızz

rOSxx

rOSxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2007 Çar 12:06:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·intihar2· :
bence gözünüzü açında bakın neler oluyooo bu dediğimm 1500 kişinin üstüne çıktığı zaman oluyoo.dikkat li olunn bana cc savun mayınn ben salakmıyım böle bişe söliyorumm birazcık dikkatli olsanız zaten dediğimi anlarsınız benim evimdede dükkanımda da pc var 2 sende de sorun var biraz akıllı olun ne de diğimi,, anlarsınızz

Herkez salak bi sen akıllısın evet.

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2007 Çar 12:06:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·intihar2· :

IR0NAI

IR0NAI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2007 Çar 12:19:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·intihar2· :

İntihar..Ben bi intermet cafeciyim,Bende bu senin dediğin sorunu hiç görmedim.Burda 20 25 pc olmasına rağmen,senin 2 pc inde olan sorun bende olmuyor.YEri gelir 10 yeri gelir 15 pc aynı anda ccye giriyor ve hiç bri sorun olmuyor.BEnce ccde bi sorun arama,kendinde ara bu konuları.SOrunun Sanırım ya pcnin özellikleri düşük yada ELvIsin dediği gibi türk Telekom Greve girmiş Olabilir..
    Son oLArakta Benim ilk girdiğimde 2500 BiLe oldu taş gibi;Ne çıkma nede girmeme durumu oldu.HErkes düştü ben düşmediğim oldu.Sende sorun var..

vtec4love

vtec4love resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2007 Cmt 10:34:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·IR0NAI· :
·intihar2· :

İntihar..Ben bi intermet cafeciyim,Bende bu senin dediğin sorunu hiç görmedim.Burda 20 25 pc olmasına rağmen,senin 2 pc inde olan sorun bende olmuyor.YEri gelir 10 yeri gelir 15 pc aynı anda ccye giriyor ve hiç bri sorun olmuyor.BEnce ccde bi sorun arama,kendinde ara bu konuları.SOrunun Sanırım ya pcnin özellikleri düşük yada ELvIsin dediği gibi türk Telekom Greve girmiş Olabilir..
    Son oLArakta Benim ilk girdiğimde 2500 BiLe oldu taş gibi;Ne çıkma nede girmeme durumu oldu.HErkes düştü ben düşmediğim oldu.Sende sorun var..

herkesin düşmesi de bir sorun değilmi?

dipintodiblu

dipintodiblu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2007 Cmt 11:37:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bağlantı kopmalarının sebebi genelde zaman aşımıdır (ping timeout).Bilgisayarımızdan bir siteye girdiğimizde 10-30 civarlarında farklı router (yönlendirici sunucu) üzerinden bağlanırız,bunlardan birinin işini düzgün yapmaması timeout lara sebep olabilir.Router ların bir bölümü bölgesel olarak değişir bu da sorunların herkes tarafından yaşanmamasının açıklamasıdır.

ChatCity nin router larla bir alakası yoktur bu tamamen TTnet ve kullandığı omurgalarla alakalıdır.Sitenin sunucu hizmeti aldığı şirket ve/veya benzerleri %99.9 stabil bağlantı garantisi verirler.Chat sunucuları yüksek miktarda veri transferi yapmazlar (3D siteler hariç) bu yüzden sunucunun kaldırmaması gibi bir soruna pek ihtimal vermiyorum.

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2007 Cmt 12:36:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bağlantı kopması kişisel bilgisayarın özelliklerinden de kaynaklanabilir. Ares, Limewire gibi P2P, Torrent gibi Bilgisayarınızın Disklerindeki media dosyalarını tarayıp indirmesi için dünyaya sunan yazılımları da simge durumunda veya windows altında veri alıp yollayabilirler. Bu nedenle herhangi bir site açmak veya bağlantıda kalmak gerçekten zor olur. Buna sebep bilgisayarımızdaki Trojan veya Spy denilen zararlı yazılımlardan da kaynaklandığını biliyoruz...
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir