ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 12:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Kadınlar Gerçekte Ne İster?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 01:03:38      Kadınlar Gerçekte Ne İster?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Efendim, evvel zaman içinde kalbur saman içinde, develer popstar pireler yazar iken, içinde şövalyelerin yaşadığı bir şehir devlet var imiş. Bu şehir devletteki şövalyeler pek mesut imiş.

Yalnız bir gün şehir devletin ekonomisi bir dalgalanmış, pir dalgalanmış. Şehir devletin borsası da az batmış, uz batmış, dere tepe dümdüz olmuş. Altın dalgalanmaya bırakılmış olmamış, kral şövalyelere clubber vergisi koymuş yetmemiş.

Masal bu ya; Ülkesini kurtarmaya karar veren hükümdar en sonunda bilgi yarışmalarına katılmaya karar vermiş. Son kararlarındaki düşük isabet yüzdesi ile tanınan hükümdar her nasıl ise büyük ödülün olduğu son soruya kadar gelmiş.

Hükümdara katıldığı yarışmada büyük para ödülü için şu soruyu sormuşlar:

- Kadınlar gerçekte ne ister?

Hükümdar düşünmüş, olmamış. Taşınmış olmamış. Müttefiklerine sormuş yetmemiş, haremine danışmış cevap çıkmamış. Hükümdar en sonunda biçare halde internete girmiş ve sorunun cevabının Kaf Dağı’da yaşayan kötü mü kötü, çirkin mi çirkin, hortumcu mu hortumcu, dahası televizyonlardaki evlilik mevzulu yarışmalardaki adlara dahi taş çıkartacak kadar içten hesaplı bir cadıda olduğunu öğrenmiş.

Derhal en güvendiği şövalyesini çağırtmış. Ona Kaf Dağı’na gidip, gereken bütün fedakârlıkları yapıp cevabı öğrenmesini emretmiş.

Şövalye hükümdara daha “Allah sizi başımızdan eksik etmesin” diyemeden, “Allah size zevâl vermesin” diye iltifat edemeden, “muhterem hanımefendiye hürmetler” dileyemeden” görev kağıdını elinde, terfi beklentisini de ise bir başka Ağustos’ta görmüş.

Şövalye emri boşa koymuş dolmamış, doluya koymuş almamış. Ama çaresiz harcırahını alıp yola çıkmış. Yolda üç ejderha, iki kılıç dişli kaplan öldürmüş, bir de yanlışlıkla yolu geçen sürüye dalıp bir dana devirmiş. Çobana parasını ödemiş, Akçaabat’ta köfte, Trabzon’da balık yemiş.

Derken Kaf Dağı’na, Kaf Dağı’nda da Disneyland’e benzeyen, benzeri National Geographic TV’de görülmemiş, önünde Japon turistlerin fotoğraf çektirdiği şatoya ulaşmış.

Şövalye tez cadının huzuruna çıkarılmış. Cadıya önce poz yapayım dese de, cadının cadılığından korktuğundan hemen konuya girmiş, çaylar içilirken cevâbı ivedilikle lâzım gelen soruyu soruvermiş;

- Kadınlar gerçekte ne ister?

“Düşmüşün elime” der gibi bakan cadı, “benim bu işten ne menfaatim olacak” diye düşünüp, karşılığında ne alacağını sormuş. Şövalye dediğin, atı, kalkanı, zırhı, diesel markı tumanı olsa da, hepsi ya zimmetli ya da daha taksiti bitmediğinden daha onun değil ve sonuçta 999 sayılı devlet şövalyeliği kanuna tâbi, şövalyenin verecek bir şeyi yok ki.

Cadı, “ben sana cevabı veririm, ülken kurtulur, ama sen önce ülkendeki Vizigotlarla ve Aragotların kendi dilinde eğitim ve yayın hakkının tanınmasını sağla” demiş.

Şövalye “yaparız-ederiz. Kontörüm bitti, sen bana kontör yükle, arayayım, sana sonra öderim” dese de dinletememiş. “Sonra da, sizin ülkenin bütün evlerini maviye boyayın” demiş.

Şövalye, “yok artık” dese, “sen bilirisin” diye cevap alacağından, “elbette, zaten biz de maviyi severiz, ama parasını sen verecen” diye işi yokuşa sürmeye çalışmış.

Şövalye yutkunmuş, soğuk ve paslı zırhının içinde yanarken, “başka bir şey var mı” diye sormuş. Cadı hemen cevâp vermiş, “bir de, benimle evleneceksin”.

Şövalye şoke olmuş. Ama elden gelen bir şey yokmuş. “Uma Thurman’ı yaratan Allah’ım bunu nasıl yarattın” dese de, sonunda mecbur kabul etmiş. “Ama” demiş, “önce cevabı ver;

Kadınlar gerçekte ne ister?”

Cadı “peki” demiş ve cevabı vermiş; “Kadınlar kendileri ile ilgili kararın kendisine bırakılmasını ister”.

Şövalye hükümdarın yoluna düştüğü duruma yanarken, eş durumundan tayin istemeye hazırlanırken, cadı şövalyeye bir daha seslenmiş;

“Şövalye, madem sen benimle evlenmeyi kabul ederek, ülkeni ne kadar sevdiğini ve hükümdarına ne kadar sadık olduğunu kanıtladın. Ben de sana o zaman bir iyilik yapacağım. Ben doğa üstü güçlerim olduğu için, dünyanın hem en çirkin hem de en güzel kadınıyım. Günün 12 saati en güzel ve 12 saati en çirkin olabilirim. Söyle bana ne zaman güzel olmamı istersin, gündüzleri herkesin içerisinde, sosyal hayatta mı, yoksa geceleri baş başa kaldığımız da mı”?

Şövalye “ben zaten yanmışım. Dalga vurdu, boydan aştı, Bu pilav daha su kaldırmaz” diye düşünüp, “cadı kararı sana bırakıyorum” demiş.

Cadı buna çok sevmiş ve günün 24 saati dünyanın en güzel kadını olmaya karar verdiğini söylemiş. Şövalyenin dergilerin verdiği “şaşı bak-şaşır” resimlerine bakışı gibi nazarı esnasında lepiska saçlı, zümrüt gözlü bir ahu olmuş.

Şövalye ve cadı evlenmişler. Şövalye istifa etmiş ve şimdi cadının babadan kalma şatosunu apart otel olarak işletiyorlarmış. Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.

Gelelim kıssadan hisselere:

Bir; Güzel de olsa, çirkin de olsa cadı her durumda cadıdır. Aslolan güzelliği değil, cadılığıdır. Güzellik sizi kandırmasın.

İki; siz siz olun, kendinizi de kimseyi de cadılardan medet umacak duruma düşürmeyin.

Üç; şayet seçme şansınız varsa, şövalye falan olmayın. Cadı olun, daha iyi.

Alıntı

wooy

wooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 08:54:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Emeğine Sağlık Nefercim Elmalı Tartım 

Sunulmuş Olan Bu Hikaye Bizleri Güldürdüğü Gibi Düşündürüdü, Paylaşımın İçin Çok Tşk Ederim

Gelelim kıssadan hisselere:

Bir; Güzel de olsa, çirkin de olsa cadı her durumda cadıdır. Aslolan güzelliği değil, cadılığıdır. Güzellik sizi kandırmasın.

İki; siz siz olun, kendinizi de kimseyi de cadılardan medet umacak duruma düşürmeyin.

Üç; şayet seçme şansınız varsa, şövalye falan olmayın. Cadı olun, daha iyi.

( Alıntıya Eklenti ) Four; Bazı Gerçekleri Görebilmemiz İçin Mizah İçerikli Hikayeler Türetip Tüm İnsanlığa Msj Vermeye Çalışan İnsanlar Var Olduğu Sürece Sırtımız Yere Gelmez

83alesta

83alesta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 18:19:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kadınların Duymak İstediği 7 İltifat..!

Almanyada Elle dergisinin yaptırdığı bir araştırma, kadınların erkeklerden çok daha fazla iltifat bekledikleri ortaya çıktı. Araştırmaya katılan kadınların yüzde 62 si, erkeklerin çok nadir iltifatta bulunduğunu belirtti.

Sen olmasaydın, seni icat etmek isterdim.

Bacaklarının nerede bittiğini görmek için gökyüzüne baktım.

Parmağını kahvemin içine sokar mısın? Şekerim yok da.

Seni tanıdığımdan beri daha da güzelleştin.

Annemden daha güzel yemek yapıyorsun.

Hiç kimseyi daha senin kadar seksi ütü yaparken görmedim.

Sensiz bir saniye, sonsuzluk gibi geliyor bana.

yorumsuz. ;))

MveTveP

MveTveP resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ara.2007 Per 18:56:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Beni seviyor musun diye sorarız çünkü bunu gerçekte bilsek bile söylemeyi külfet hisseden siz erkeklerden duymak gururumuzu okşar.

Bir problemimiz olduğunda kendimiz çözmeye çalışırız çünkü sevdiğimiz erkeğin üzülüp yorulmasını istemeyiz.

Hayatı paylaşmak, üzüntüyü de paylaşmak demektir. Bazı arkadaşlar bunu anlamaz, biz bunu eşimizin anlamasını isteriz

Üstümüzdekilerin bize yakıştığını her defasında söyleseniz dilinize mi yapışır???

Erkeklerin basit olduğunu hiç sanmıyoruz, bi kere siz ekmeği getir demiyosunuz, bu masada niye ekmek yok kadın diyosunuz

Sizin söylediğiniz herşeyin 2 anlamı vardır zaten, duruma göre ya kötü olanını söylemişsinizdir , ya iyi olanını..

Dolaylı sorulan sorular bizim işimizdir, Dolaylı yapılan kıvırmalar da sizin..

Şişmanlık meselesine gelince ne var yok hayatım seni böyle seviyom deseniz ölürmüsünüz

16 renk gördüğünüzden şüpheliyim, bunun 3 te 1 i kadar bile olabilir

Başka zamanlarda, erkekler renk uyumuna bayılır çok bilgilidir dersiniz, bu elbise bu ayakkabıyla olmuşmu dediğimizde suç bizim olur... yarabbimmm!

cuma,cumartesi pazar değil sadece, bol yemek ve yatak odası sizin için her gün geçerli hatta başka hiçbirşey düşünmüyorsunuz bile denebilir.

Bütün gün sevdiğimiz adamla paylaştığımız evi deli gibi silip süpürelim, gördüğümüz muameleye bak, niye bakımsızmışız... Yazık yazık, e hiç süpürmeyelim ozaman da niye pis bu ev sen nasıl kadınsın oluruz.. Temizlikçiyle yapılmayacak şeylere gelince, yapın sıkıyosa!

Kadınlar hiçbirşeyim yok diyorlarsa mutlaka vardır, üstüne gidin, sorun..Elinize mi yapışır??

Kadınlar karmaşıktır önyargısıyla yaklaştığınız için size herşey karmaşık gelir, halbuki kadınlar, siz çoraplarını top halinde camaşır sepetine basket atmaya çalışan acaip erkek milletinden daha   güzel bir başlık açmışsınız elerinize saglık ama o kadar zor degil isteklerimiz ...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir