ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Mayıs 2024, Salı 10:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   DENİZ FENERİ DERNEĞİ ( KANAL 7 )
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 14:43:03      DENİZ FENERİ DERNEĞİ ( KANAL 7 )sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ßöyle 1 ßaşlık varmı ßilmiyorum ama yinede ßöyle ßir ßaşlık açmam lazım ..

kanal 7 de  gösterilen  DENİZ FENER İ   derneği çok hayırlı işlere imza atıyor ...

sizde bu yardımlara ßenimde katkım olsun istiyorsanız ;

TÜM OPERATÖRLER İÇİN  SMS : 5560 ( 1 SMS SADECE 5 YTL )

Kullanılır durumdaki 2. el ev eşyası bağışlarınız için
0212 414 60 60 ile görüşebilirsiniz.

Gönderilerinizi Deniz Feneri ne ait 57.988 numaralı müşteri kodunu vererek Aras Kargo (0216 538 55 55) ile de yapabilirsiniz.

Kargonuzu göndermeden önce lütfen
0212 414 60 60 numaralı Çağrı Merkezi mize bilgi veriniz.

999999 no lu Deniz Feneri Derneği Posta Çeki Hesabını kullanarak bağış yapabilirsiniz.

Bağışlarınızı yine kredi kartınızla 0212 510 90 90 numaralı Tele Bağış sistemimizi arayarak da 1 dakika içinde gerçekleştirebilirsiniz.

BUNLAR BENİ AYDINLATMADI DERSENİZ ; https://www.denizfeneri.org.tr/ 

BU LİNK İLE DAHA GENİŞ ßİLGİYE SAHİP OLAßİLİRSİNİZ

ßEN 2 SMS ATTIM SİZDE ATIN 5 YTL ßİZİ ZENGİN ETMEZ VEYA AÇ BIRAKMAZ AMA HER 5 YTL ONLAR İÇİN SIMSICAK ßİR YUVA DEMEK... LÜTFEN YARDIMLARIMIZI BU İNSANLARDAN ESİRGEMİYELİM ...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir