ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 05:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Dijital Yaşam
forum sohbet oyun basliklari
   İslami Facebook
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Waqamama

Waqamama resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2007 Cum 00:37:03      İslami Facebooksohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlık siteleri sosyolojik bir araştırma konusu. Gün be gün asosyalliğin çığ gibi büyüdüğü dünyada bu tür siteler sayesinde sözde sosyalleşmek yüreğe su serpmek gibi birşey. Tuhaf bir durum.

Yüzyüze görmeye üşendiğiniz, istemediğiniz, gereksiz bulduğunuz kişilerle sanal ortamda görüşmek, arkadaşlık etmek, evinizin sıcaklığında ve sudan ucuz.

Son dönem de bu sitelerden en popüleri kuşkusuz facebook.

Bunun  daha mahallisi ve islamileri de bizde popüler olma yolunda! 

Habibimol.com. da bu sitelerden sadece biri.Ben de ziyaretçilerin de arama yapabileceği bir butona bastım ve

“evlenmek için böyle bir sitenin oldugunu duydum.eli ayagı düzgün namuslu huyu güzel olan biriyle tanışmak istiyorum.maddi durumu önemli degil huyu güzel olsun.”  

yazan bir mesajla karşılaştım :))

İnsanlar bu siteye üye oluyor, fiziksel özelliklerini, aradığı eşin özelliklerini yazıyor ve burada çıkan sonuçlar doğrultusunda değerlendirme yapıyor.

Çöpçatanlık yapan site yönetimi, siz  siteye adım atar atmaz, niyetiniz evlenmekse üye olun gibi cümleler sıralıyor. Yani öyle gönül eğlendirmek filan yok! Yasak! :)Ben ilginizi çekebilir düşüncesiyle bilgi vermek istedim.

Bol şans :)

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2007 Cum 00:44:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Enteresan

AYSIZGoKYuZu

AYSIZGoKYuZu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2007 Cum 19:04:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Habibimol.com. sitesi ile ilgili zaten bir başlık daha açılmıştı ;) lütfen dikkat...

JennifinKardesi

JennifinKardesi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2007 Cum 19:55:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
komıkkk :) ve bı o kadarda ilginc :)
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir