ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 07:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Diger Taraf Görüşmeyi Kapatti...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ara.2007 Çar 12:15:16      Diger Taraf Görüşmeyi Kapatti...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
adim gibi eminim bu defalarca konu olmustur ama yinede yazicam ..şu özelde görüsürken dier taraf görüsmei kapatti yazisini kaldirin artik :) biriyle yeni tanişmişin mesela ya o sana ya sen ona bişe soruyon kiz erkek önemli diyl  neyse konusma bitiyo pencerei kapatamion karsi tarafa aip olmasin die... karsi tarafta öle düsündügü icin pencere orda durdukca duruo durdukcada bi saga cekion bi sola odadakileri göremion cunku ...ben bi hava alip geliiym diyp odadan cikmak zorunda kalion:) ...yada kapation "Nie Yüzüme Kapadin" gibi bi soruyla karsi karsia kalabiliyon :) o zamanda bilmiyomus numarasina yatip neyi kapadim aa pardon farkinda diylim gibi sacma sapan cvp lar vermek zorunda kalabiliyon :)gereksiz bi şey gercekten insanlari kasiyor:)

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ara.2007 Çar 12:26:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yüzüne kapatmıyom konuşma bıtmıştı diip müsade isteyıp kapatmak daha mantıklı..!

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ara.2007 Çar 13:22:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jennif sen ne dersen de o kafasinda telefonu yüzüme kapadi gibi algiliyo:))

LadyTron

LadyTron resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2007 Per 17:50:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Algılarsa algılasın  Ne yazacaktı ? Ben konuşma bitmeden de kapatıyorum. Yazıyorum kapatıyorum. Karşı taraf açıyor, yazıyor. Alınan alınsın kardeşim. Herşeyi dert etmeyin, sağlığa zararlı.

intihar3

intihar3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2007 Per 19:38:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bencede mantıklııı tel yüzüne kapamak gibi oluyoo birazcık adaplı olann bu düşüncede olur bencede değiştirilsinn tam destekk       benden burak

vtec4love

vtec4love resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2007 Cmt 10:07:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bakTerii :
adim gibi eminim bu defalarca konu olmustur ama yinede yazicam ..şu özelde görüsürken dier taraf görüsmei kapatti yazisini kaldirin artik :) biriyle yeni tanişmişin mesela ya o sana ya sen ona bişe soruyon kiz erkek önemli diyl  neyse konusma bitiyo pencerei kapatamion karsi tarafa aip olmasin die... karsi tarafta öle düsündügü icin pencere orda durdukca duruo durdukcada bi saga cekion bi sola odadakileri göremion cunku ...ben bi hava alip geliiym diyp odadan cikmak zorunda kalion:) ...yada kapation "Nie Yüzüme Kapadin" gibi bi soruyla karsi karsia kalabiliyon :) o zamanda bilmiyomus numarasina yatip neyi kapadim aa pardon farkinda diylim gibi sacma sapan cvp lar vermek zorunda kalabiliyon :)gereksiz bi şey gercekten insanlari kasiyor:)

+1905

OSubaTTaAskeR

OSubaTTaAskeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2007 Cmt 14:16:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

bakTerii :

=D=D=D abi valla haklısın bu konuda çok hatıralarım oldu =) insan yüsüne kapatılınca sinir oluo aynı olayıda karşıdakine yapmak istemio. aslında gereksiz bişey zaten =)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ara.2007 Cmt 15:34:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Baktım kapatmıyor mecburen oda değişiyorumBu iki taraf içinde kırıcı veya yanlış anlaşılmaktan daha iyi bence

LadyTron

LadyTron resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ara.2007 Sal 23:30:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar dileğiniz gerçekleşti. Artık diğer taraf görüşmeyi kapattı diye bir uyarı çıkmıyor. Karşı taraf kapatsa da sizin bundan haberiniz olmuyor.

Tühh ya en büyük zevkim özeli çat diye kapatmaktı.

Hayırlı olsun herkese. Artık gönlünüzce özeli kapatabilirsiniz.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir