ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 15:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   Gitarist arkadaşlar..!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

godBLesSme

godBLesSme resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 16:14:44      Gitarist arkadaşlar..!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Kaç yıldır Çalıyorsun? Tarzın ne? Grupta mı Yoksa Kendinle misin? Gitar çalmak hobin mi yoksa iş olarak mı görüyorsun?

RQCKER

RQCKER resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 16:37:09sohbet oyun linki
Bass gitar çalıyorum,daha yeni sayılır(2 ay) grupta çalacak kadar iyi çalamıyorum,yada benim istediğim müzik türünü çalamıyorumda denebilirGitar ı hobi olarak çalıcağım ömrüm boyunca inşallah işimin önüne geçmez

MasterOFPuppeTsss

MasterOFPuppeTsss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 18:15:08sohbet oyun linki
gitar çalalı 13 yıl oldu şimdilik zewk amam şunu size temin eder,mki ilerde işte olcak çaldığım elektro tarzım ise metal ee bu kadar yeter

godBLesSme

godBLesSme resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 23:28:27sohbet oyun linki

RQCKER :
Bass gitar çalıyorum,daha yeni sayılır(2 ay) grupta çalacak kadar iyi çalamıyorum,yada benim istediğim müzik türünü çalamıyorumda denebilirGitar ı hobi olarak çalıcağım ömrüm boyunca inşallah işimin önüne geçmez

Kolay gelsin

nesesiyeter

nesesiyeter resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2006 Cum 15:18:03sohbet oyun linki

valla gitar calmaya 3 sene once basladım ama elektroya yenı basladım yani yaklasık 5 ay oldu kendim calıyorum ama grup umuz vardı orda bateri calıyordum...

Insomnium

Insomnium resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2006 Pzr 02:33:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bende 1.5 yıldır elektro çalıyorum dinlemek kadar çalmakta eğlenceli benim için.. tarzım melodic death...kendi başıma takılıyorum işte ilerisi ne gösterir bilmem   

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2006 Pzt 17:25:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

klasik gitarla 2 yıldan beri bişeler öğrenmeye calışıyorum kendi çapımda.. amatörüm.. akustik gitar a gecmek istiorum..

ayrıca amatör bi grup ta istiorum..nota haricinde gördüğüm  arpej, ritim vs yi zorlanmadan atabilcek seviyedeyim.

Temel akorların çoğunu biliyorum.. 10-15 akor u okuyabilip basabilcek kadar yani

çoğu parcayı calabilcek kadarda akor bilgim var.

Beyler grup kuralım yaaa tek başına nereye kadar ögrencezz.. bilmediklerimizi birbirimize öğreterek grubumuzu geliştirebiliriz..

Grup kurmak isteyen arkadaslar bi organiazsyon yapalım artık... bu işe bi yerden başlamak lasım bence... (grup olayına)

xxZaZa

xxZaZa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 19:18:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bence prens doğru sölüyo şahsen ben bilmiyorum gtar ı ya bi sefer ya iki sefer elime almışımdır ama dinlemek büyük zevk veriyo bana madem öle bi yeteneginiz var bence bunu değerlendirmeniz lazım en iyi dinliciniz olurum :P ha bide menajer isterseniz burdayım :):):):) başarılar dilerim sizlere değerlendirmeyi unutmayın bence;)

zeynep88

zeynep88 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 19:22:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bende 2 yıldır gitar çalıyorum.kendim çalıyorum grubum yok.hobi olarak ömür boyu çalacam inşallah...
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir