ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 23:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Animasyonlar, Teknoloji Videoları
forum sohbet oyun basliklari
   -_Girls Kiss Girls_-
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2007 Pzt 01:20:42      -_Girls Kiss Girls_-sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
mukkemmel bir müzik, diyecek kelime bulamıyorum,, hele video yu da mukkemmel yapınca ortaya youtube deki en iyi video çıkmış gibi birşey ,, hem kulaga hem goze   erkekler sözüm size kalbi olan izlemesin sadece dinlesin:)
şarkıyı isteyenler özele gelsin belki yollarım  :p

TIKla İzle

dont stop do it again

let me see [thats right]
let me see [thats right]
let me see [thats right] ... 

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2007 Pzt 02:04:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Herkesin zevkine saygı duyarım ama bana göre çok saçma, şahsen tasvip etmemekle beraber insanlarımızın amerika ya özenmesini de doğru bulmuyorum.

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2008 Per 14:52:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

amerikaya özenme ? :D :D :D

sevgin ne demek istiyorsun ya walla anlamadım:)

saçma dediğin klip öyle durumlarla dalga geçmek için yapılmış artı sen onun üstüne özenti damgası yapıştırmışın banamı dedin klibime tam anlamadım işte ne diyorsun :):):)

şarkı için koydum linki ama klipte hoş yani:)

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2008 Per 17:31:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bakınız şimdi tartışmanıza imkan vermeden olaya son noktayı nasıl koyuyorum.

This video or group may contain content that is inappropriate for some users, as flagged by YouTube s user community.

To view this video or group, please verify you are 18 or older by logging in or signing up.

xxxAlexandroxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2008 Per 18:36:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Wernell Youtube sitesine üyelik girişi yapmak gerekiyor yani... Üye değilsen üye  olup bu videonun linkine tıkladığın zaman, üyeliğindeki 18 yaşından büyük olduğunu, CONFIRM BIRTH DATE butonu ile onaylaman gerekiyor, ona bastıktan sonra video ekrana gelmeye hak kazanıyor...

xxxAlexandroxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2008 Per 18:41:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Naon izlediğim zaman tutucu olduğum ruh  halime denk geldi sanırım ondan beğenmedim videoyu, çocuğun tarzını da, o tarzı benimseyenleri de amerikan özentisi diye adlandırmak geldi içimden...Kişiliğine kasıt birşey yok yani...

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2008 Per 18:52:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ama sadece sen görebiliyorsun sonuçta Alex, herkesin (18 yaşın altında olan, ben mesela :)) )erişim imkanı olmuyor bir şekilde, şu an kara listeye alındıysa oylamalar sonucunda, yakın zamanda da silinir bence.

O siteye  sadece Atatürk ile ilgili olan videonun kaldırılması için üye olmuştum, o olaydan sonra da aktif  üye  girişi yapmam oraya ama ;  merak da etmiyor değilim hani  :))

Olaydan ,videodan bir haber şekilde yorum yapmak değil zaten amacım, bilmiyorum sonuçta ne tartıştığınızı, ben neymiş bu diye bakmak isterken karşılaştığım manzarayı sizle paylaşmak istedim sadece :)

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2008 Cum 14:14:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tartışmıyoruz wernel :D  sevgin zaten video yu pc ye indirmiş:)))

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Oca.2008 Pzr 19:39:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bencede baya hoş bir müzik, Bu arada clibi tartışmadığınızı düşünerekten bu yorumu yazıyorum. Şayet clibi tartışırsak  yorum yok...

lELVAl

lELVAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Oca.2008 Pzr 19:58:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
eeth arkadaşım bnjede bu clibin müzii çok hoş hatta bn bu müzii çok beeenmiştim ama yhani ne bliim clibteki rol bnce çok kötü gibi bnce bu şarkıyı başka türlü bi clibe ekleselerdi daa ii izlenirdi die düşünüorM ama bu müziin türkçesini çevirirsek tabiiki bu müzik başka bi clibe uygun olmaz

yhani sana  katılıorM müzik güseL
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir