ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 10:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Demo İstilasi..
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2008 Pzr 10:18:40      Demo İstilasi..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Son zamanlarda  büyük bir sorun haline gelen Demo istilası Çay bahçelerin de özellik yoğun olan Çay A1 de can sıkıcı boyuta ulaştığını gözlemledim.Vip`li üyelerin odaya girebilme sıkıntısı ve zorluluğu çektiğine ben şahsen tanık oldum(Bir oda içerisinde 5-6 Demo üyeliği).Yetkililerin bu sorunu ortadan kaldırmaları gerektiğini düşünüyorum.Sizlere iki öneri sunabilirim bunlardan ilki..
          Demoların odada bulunma süreleri maksimum 15 saniyeye indirilmesi üyenin  tipi deneme süreci olarak yeterli zaman olduğu kanısını taşıyorum.
          Bir diğer önerim ise Kendini Gözden Geçirme Odası niteliğinde,sadece Demolara has ek bir oda açılıp ve o oda içerisinde tipleri seçme hakkı tanınabilir.
Bu durumun üstünde durulması ve bu Demo istilası diye belirttiğim sorunun yetkililerce ortadan kaldırılması ve çözüme kavuşturmalarını rica ediyorum.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2008 Pzr 10:31:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çok güzel bir öneri Murat aynen katılıyorum.Mesela yeni çıkan bir tipin ayrı bir deneme odası açılarak orada denenmesinde yarar var bencede veya dediğin gibi demo deneme sürecinin kısaltılması gibi. 

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2008 Pzr 10:34:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çekirge istilası der gibi olmuş...

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2008 Pzr 15:11:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Böyle giderse her üyeye birer demo düşecek. Çay A1 odası özellikle akşam saatlerinde demolardan geçilmez oluyor. VIPli olan üyeler bile odaya girmekte sıkıntı çekmekteler. Umarım kısa zamanda buna bir çözüm bulunur.

myheartXX

myheartXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2008 Pzr 16:48:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DEMOLAR BASTI ÇAY 1 İ KOŞUN GELİN

murist kesinlikle katılıyorum sana bgn öğlen yaşadığımız sıkıntı cidden benimde canımı sıktı.Odada 7_8  tane demo nickler burnunuzun dibine kadar giriyo rahatsızlık diz boyu allahtan konuşamıyolar bide konuşsalar yok öle beleş tip değiştirmek.Önce nick sonra vip sonrada tip

umarım bi çözüm bulunur...

beyza66

beyza66 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2008 Pzr 23:11:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Efet arkadaşlar katılıyorum hepinizee bir çözüm bulunmalı rahat oturup muhabet edemiyoruzz sırf bı yüzden çay A1 gidemiyorumm :((

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2008 Pzr 23:18:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

YANİ BİR TİP ALMAK ISTEDIGIMDE DEMOLARI DENIYORUM EN FAZLA 1 DAKKA BILE HATTA DURAMIYORUM BAĞLANTINIZ KESILDI DIYO BEN 1 DK İÇİNDE DÜŞERKEN (Kİ NET 20 KERE DENEDIM) DIGER DEMOLAR DAKIKALARCA ODALARDA FİNK ATIYO BUNA Bİ SON WERILIRSE SEWINIRIM TİPİ DENEMEK ICIN EN AZ 3 KERE GIRMEK ZORUNDA KALIYORUM..

ßİDE MUMKUNSE BU DEMOLARA HAS Bİ ODA OLSA OLMAZMI ?

FLL

FLL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2008 Çar 11:51:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
jennif :

YANÝ BÝR TÝP ALMAK ISTEDIGIMDE DEMOLARI DENIYORUM EN FAZLA 1 DAKKA BILE HATTA DURAMIYORUM BAÐLANTINIZ KESILDI DIYO BEN 1 DK ÝÇÝNDE DÜÞERKEN (KÝ NET 20 KERE DENEDIM) DIGER DEMOLAR DAKIKALARCA ODALARDA FÝNK ATIYO BUNA BÝ SON WERILIRSE SEWINIRIM TÝPÝ DENEMEK ICIN EN AZ 3 KERE GIRMEK ZORUNDA KALIYORUM..

ßÝDE MUMKUNSE BU DEMOLARA HAS BÝ ODA OLSA OLMAZMI ?

FINK atmak nedir tercume ederseniz sevinirim dustum :)))))))

Harvest

Harvest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2008 Çar 11:56:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bende katılıyorum :) yetkili şahıslar bir önlem almalı diyorum ve bitiriyorum

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2008 Çar 17:15:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Birkaç akşamdır çay bahçesine uğruyorum,benimde dikkatimi çekiyor bu demolar...Rahatsızlık verecek dereceye ulaştılar...Çoğu arkadaşımızda benim gibi bu durumdan şikayetçi...Başlığı açan kişi bu işin çözümü için güzel bir öneride bulunmuş...Umarız dikkate alınır...

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir