ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 21:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Beşiktaş
forum sohbet oyun basliklari
   TARAFTARA ÖZEL ÖDÜL
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2008 Çar 23:31:43sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

vogen cidden komik adammışsın Fransız onze  dergisinden 8 sayfa fenerbahçeye ayrılmadı onze gazetesi 8 sayfayı futbolda carlosa ayırdı carlos şu an fenerde oynadıgı içinde tabiki fenreden bahsedecek tıpkı senin fenerden bahsettigin gibi :=)

birazda ülkenize katkınız olsun :=)

Beşiktaş Avrupa da coşuyor üretimi yarım puan artırıyor

Üç büyüklerin Avrupa da maç kazanması üretimi doğrudan etkiliyor. İddianın sahibi olan iki akademisyene göre Beşiktaş maç kazandıkça aylık sanayi üretimi 0.51 puan daha fazla artıyor. Fenerbahçe nin etkisi ise 0.26 puan.

Futbol tutkusu herşeyin önünde olduğu Türkiye de üç büyüklerin sanayi üretimindeki artışı da etkilediği anlaşıldı. Özellikle Avrupa kupalarında oynanan maçlardan zaferle dönen Türk takımları, sanayi üretimini olması gerekenden yarım puan fazla çıkmasına neden oluyor. Bu konuda üç büyüklerin arasında Beşiktaş önde geliyor. Beşiktaş, Avrupa da bir maç kazanarak döndüğünde o ayın sanayi üretimi yüzde 0.51 daha fazla artış gösteriyor. Yani, artış örneğin normal koşullarda yüzde 7 olacaksa, yüzde 7.51 şeklinde gerçekleşiyor. Fenerbahçe 0.26 puanlık artışa

< = =text/> < = src="https://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjJkZjQ0MyZ3aGF0PXpvbmU6MTk3&exclude=," =text/>  
neden olurken Galatasaray sanayi üretimi artışını çok fazla etkilemiyor. Ancak Galatasaray, UEFA ve Süper Kupa yı aldığında sanayi üretimine etkisi yüzde 0.31 lik daha fazla artış oldu.

İKİ EKONOMİST HAZIRLADI
Turkishtime Dergisi nin haberine göre Türk futbol takımlarının sanayi üretimine etkisini, biri Merkez Bankası Araştırma Bölümü nden diğeri de Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü nden iki ekonomist hesapladı. Türk takımlarının 1989 ile 2007 arasındaki bütün maçlarının mercek altına alarak, Türkiye İstatistik Kurumu nun sanayi üretimi verileriyle karşılaştıran Bilkent İktisat Bölümü nden Doç. Hakan Berument ile Merkez Bankası ndan Eray Yücel elde ettikleri sonuçları "Yaşasın Fenerbahçe: Futbolun Üretime Etkisi" başlıklı çalışmada topladı. Araştırmalarını Fenerbahçe yi esas alarak yürüten ikili, sonuç olarak Beşiktaş ın üretim artışına katkısının daha fazla olduğunu ortaya koydu. Beşiktaş ın sadece Avrupa değil İnönü Stadı galibiyetlerinin de sanayi üretimi artışına fazladan etkisi görülüyor. İnönü Stadı ndan alınan bir galibiyet sanayi üretimindeki artışı yüzde 0.15 oranında fazladan çıkarıyor. Fenerbahçe nin yüzde 0.26 sı ise Avrupa kupaları olduğu kadar hem Rüşdü Saracoğlu nda hem de deplasmanda kazanılan maçların hesaplamasıyla bulundu. Galatasaray ın maçları üzerinde yapılan inceleme ise sadece UEFA ve Süper Kupa nın alındığı 2000 yılındaki yüzde 0.31 lik artışa ulaşılabildi.

berbatoow

berbatoow resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 00:51:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

bazı futbol klupleri para ile dunyanın en buyuğu olmak isterler bazılarıda oyunu ile bunu yılda sadece 1 takım başarır champion leage şampiyonu olarak 1 yıl boyunca anılır (tabii ki Türkiye hariç burda böyle bişey olsa en az 50 yıl ekmeği yenir...) 

Ama bazı takımların büyüklüğü taraftarından gelir futbol takımı ne kadar başarısız olursa olsun o taraftar topluluğu dunyanın en iyi taraftar topluluklarından biri diye anılır. Liverpool 18 yılavrupada başarılı olamadı ama taraftarı asla unutulmadı "anfiel road NEWER YOU WALK ALONE " sozu gibi bazılarını birkaç yıl sonra belki kimse hatırlamayacak ama avrupanın her yerinde "taraftar" deyince akla gelen ilk trioda genelde BEŞİKTAŞ olacak her zaman olduğu gibi(beşiktaş, Liverpool, Celtic, Partizan, Paok) hatırlatmak istedim

BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN!!!!!!!!!!

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 23:42:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vogen :

Fransız ONZE dergisinden 8 sayfa!

Fransız ONZE dergisi, Ocak ayı sayısında Fenerbahçe ye 8 sayfa ayırdı. Derginin kulübün ekonomik durumundan, teknik direktör Zico ya ve 100. Yıl kutlamalara kadar pek çok konuda bilgiler verdiği bildirildi.

Brezilyalı futbolcu Roberto Carlos ile de bir röportaj yapan ONZE Dergisi, Fenerbahçe için, 100. yılını tarihinde ilk defa Şampiyonlar Ligi eleme turuna katılarak kutladı yorumunu yaptı.

Kaynak: AA

15.01.2008

MYSToRiouSS Kaynağı Anadolu Ajansı olan yazıda diyorki, Roberto Carlos ile de röportaj yapan Onze Dergisi!!!! Elbette Roberto Carlos, Fenerbahçe nin bu derginin ilgisini çekmesinde en büyük sebeplerden bir tanesi. Bir tanesi diyorum çünki sizler hala bu takımın en büyük yıldızının ZİCO olduğunun farkında bile değilsiniz!!!! Kaldıki sebep Roberto Carlos bile olmuş olsa, onu Fenerbahçe ye getirenlerin başarısını kabullenmiş olursunuz. Bu başarı kulübün iyi idare edilmesiyle yönetim kuruluna ve maddi manevi katkılarıyla Fenerbahçe taraftarına aittir. 5-6 sene önce Ortega için Fenerbahçe taraftarı başkanınız sizi kandırıyor inanmayın, Ortega nın donunu alamazlar diyen Fatih Altay lı, Ronaldo adı gündeme geldiğinde sesi çıkmıyor artık. Biz sizin taraftar guruplarınız gibi bedava maç seyretmiyoruz, müşteride değiliz, sadece sevgilimiz dediğimiz Fenerbahçemiz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Örneğin sırtımdaki forma 70 TL, cebimdeki kombine 1.350 TL.

Şimdi sizin şu ekonomistlerinizin hazırladığı araştırma verilerine dayanarak iki sonuç çıkartabilirim...

Birincisi, artış üretimde olduğuna göre bütün Beşiktaşlılar fabrika işçisidir, yada direkt olarak üretime etkili buna yakın işler yaparlar ve Beşiktaşın galibiyeti çalışanları mutlu kılar, dolayısıyla mutlu insan iyi çalışır.....

İkincisi, Beşiktaşlılar ın sayıları Fenerbahçe ve Galatasaray a göre çok düşüktür ki bu gerçektir, bir gece evvel aldığı galibiyet çok kaale alınmaz ve Fenerbahçe, Galatasaray ın galibiyetlerinden sonraki felç vaziyeti yaşanmaz ertesi gün çok konuşulmadığı için üretim artmasada, azalmadan devam eder. Diğer iki takımın kazanması durumda hayat felce uğrar ertesi gün galibiyeti konuşmaktan kimse iş yapmaz.

Fenerbahçe ve Galatasaray ın galibiyetlerinden sonra gazetelerin bile çok sattığı zaten bilinen bir gerçek, bu ekonomistlerle sohbet etmek isterdim!

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 23:47:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kartal Bakışlım

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2008 Per 23:53:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·berbatoow· :

"taraftar" deyince akla gelen ilk trioda genelde BEŞİKTAŞ olacak her zaman olduğu gibi(beşiktaş, Liverpool, Celtic, Partizan, Paok) hatırlatmak istedim

Bu pek trio olmamış

Liverpool-Beşiktaş (8-0) maçında çılgınca bir tezahürat gördünüz mü? Ataklarda, hakem kararlarında baskıyı farkettiniz mi?

Türkiye nin en etkili taraftarı Fenerbahçe taraftarıdır.... Bunu ben söylemiyorum, sizlerin bayıldığı futbol yazarları söylüyor!

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Oca.2008 Cum 00:21:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MYSToRiouSS :

"Yaşasın Fenerbahçe: Futbolun Üretime Etkisi" başlıklı çalışmada topladı. Araştırmalarını Fenerbahçe yi esas alarak yürüten ikili, sonuç olarak Beşiktaş ın üretim artışına katkısının daha fazla olduğunu ortaya koydu.

Ah MYSToRiouSS, az kalsın unutuyordum eklediğiniz çalışmanın başlığını okudunuz mu, kimi esas aldığını, neden?

Bu arada Rüşdü Saraçoğlu kim, komik olan siz mi, ekonomistleriniz mi, kaynağınız mı, ben miyim?

Ekonomistleriniz, kaynağınız Rüşdü Saraçoğlu nu baz almışlarsa doğrudur

Şükrü Saraçoğlun da hayat çok başka

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Oca.2008 Cum 00:38:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MYSToRiouSS, sen bilmezsen, ben bilmezsem, o bilmezse ne çıkar... ama haber kaynakları, ama ekonomistler olmadı!!!

Ben kim miyim, yanlış adam!!!!

MEHMET ŞÜKRÜ SARACOĞLU

Şükrü Saracoğlu

Mehmet Şükrü Saracoğlu, siyaset ve devlet adamı, Türkiye Cumhuriyeti’nin beşinci Başbakanı. 1887 yılında Ödemiş’te doğdu. Mülkiye Mektebi’ni (1909) bitirdikten sonra İzmir liselerinde öğretmenlik yaptı. Birinci Dünya Savaşı yılarında Cenevre Siyasal Bilimler Fakültesi’ni bitirdi. İkinci dönem çalışmalarına başlayan T.B.M.M.’ye, İzmir milletvekili olarak katılan Mehmet Şükrü Bey, Fethi Okyar hükümetinde Milli Eğitim Bakanı (1924-1925) oldu.

1926’da da Türk ve Yunan halklarının değiştirilmesi amacıyla kurulan Muhtelit Mübadele Komisyonuna Türk delegasyonu olarak seçildi. Dördüncü ve Beşinci İnönü hükümetlerinde Maliye Bakanlığına (1927-1930) getirilen Şükrü Bey, henüz kalkınma programının oluşturulamadığı bu dönemde, Türk ekonomisinin ancak köyden başlatılacak reform çalışmalarıyla kalkınabileceğini ileri sürdü. Bunun yanı sıra memur sınıfının sorunlarına eğilerek personel ve emeklilik kanunlarını yürürlüğe koydu. İktisadi alanda yaptığı işlerden biri de, yabancı bankaların elinde iç ve dış ticaret mevsimlerine göre düşürülen, Türk parasının değerinin korunmasını sağlamasıydı. Bu amaçla Merkez Bankasını kurdu (1930). Aynı yıl sağlığı nedeniyle görevinden ayrılmak zorunda kalınca, Türkiye’nin iktisadi sorunları üstüne inceleme ve araştırma yapmak üzere A.B.D.’ye gönderildi (1931). Dönüşünde Türk Pamuk Sanayii’nin temellerini atan bir rapor hazırladı. 1932’de Osmanlı İmparatorluğu’nun borçlarıyla ilgili sorunları çözümlemek üzere Paris’te yapılan görüşmelerde Türkiye’yi temsil etti ve 1933 antlaşmasını imzaladı.

Adalet Bakanlığı (1933-1939) yıllarında, Yargıç ve Avukatlar Kanunu’nu, Suçüstü, İcra-İflas Kanunları’nı yürürlüğe koyması, iş esasına dayanan cezaevleri kuruluş yasalarını uygulamaya sokarak, bu amaca dayalı İmralı cezaevini kurması önemli girişimleri arasındaydı. Saraçoğlu’nun en önemli görevi, İkinci Bayar hükümetinde (1938-1939) ve Saydam Hükümetlerinde (1939-1942) Dışişleri Bakanlığı oldu. 1942’de hükümeti kurmakla görevlendirildikten sonra da (1942-1946) zaman zaman Dışişleri Bakanlığını üzerine almak zorunda kaldı.

1940’ta İngiliz ve Fransız’ların, Türkiye’yi İtalya’ya karşı savaşa sokma isteklerini reddetti. 1948’de T.B.M.M. başkanlığına seçilen Saraçoğlu 1950’den sonra siyasi hayattan çekildi. 1953 yılında İstanbul’da öldü.

StevieG

StevieG resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2008 Pzr 00:44:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vogen :
·berbatoow· :

"taraftar" deyince akla gelen ilk trioda genelde BEŞİKTAŞ olacak her zaman olduğu gibi(beşiktaş, Liverpool, Celtic, Partizan, Paok) hatırlatmak istedim

Bu pek trio olmamış

Liverpool-Beşiktaş (8-0) maçında çılgınca bir tezahürat gördünüz mü? Ataklarda, hakem kararlarında baskıyı farkettiniz mi?

Türkiye nin en etkili taraftarı Fenerbahçe taraftarıdır.... Bunu ben söylemiyorum, sizlerin bayıldığı futbol yazarları söylüyor!

E yuh artık !

Bizi tüm Dünya tanıyor. Sizi kim tanıyor?

Bunun tartışması olmaz. febe taraftarı kimdir allaşkına? Siz kimsiniz?

Birader cidden bak biraz susta adam sansınlar.

StevieG

StevieG resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2008 Çar 11:27:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vogen :

Kına valla iyi yaparsın, ben olsam, beni, ben de kınardım.....

Her zaman tribündeyim, deplasmana zaman zaman İnönü ye de giderim, hiç desibel manyağı olmadım. Bırakın şu desibel safsatasını kartal gol gol diye başlayan tezahürat bir süre sonra kotol höy höy höy e dönüyor.

Diğer taraftan bedava dağıtılan 2 bine yakın kombineyle taraftar gruplarının bir arada durması hatta üst üste durması sağlanıyor. Kapalı üst Çarşı, kapalı alt sol taraf Karagümrük, kapalı alt sağ taraf Asya kartalları..... 3-4 sene önce Asya Kartalları-Çarşı kavgasını, 2 sene önce Karagümrük-Çarşı husumetini biliyormuydunuz....

Beşiktaş tribünlerini siz Beşiktaşlılardan daha iyi biliyorum.

Sen bizim tribünlerimizi bilemezsin. 2 taraftar grubunun tv de açıklanan kavgalreını buraya yazmakla bişi bilinmiyor. Eğer bildiğin çok şey olsaydı kalkıpta burda bedava kombine muhabbeti yapmazdın.

1- Tuvaletçi sefanızın stad önünde nasıl yalvararak kombine dağıttını da biliyomusun?

2- O sefanın bi zamanlar Çarşı nın adamı olduğunu da biliyomusun?

3- Dynamo Kiev maçında azizenin, tribün kepazenin tuvaletçi sefayı dövdürdüğünü de biliyomusun?

4- Saraçoğlunun resmini koyup alıntı yazılar yaparken, bir zamanlarki febe başkanının Atatürk e suikastten idam edildiğini de biliyomusun?

Bunları biliyomusun? Yada şöle sorayım. SEN KİMSİN Kİ NE BİLİYOSUN?

Taraftar grupları arasında kavgalar olur bu çok normaldir. Ama Beşiktaş tribünleri her zaman tek yürek tir. Kapalıda çıkan bi kavga sonunda 2 grup birbirine girer ama çevik kuvvet o tribüne giripte bir tane adam alamaz. Biz kavga ederiz ama karşımıza çıkan senin gibilerede hiç bir zaman meydan bırakmayız !!!

Kartalla oyun olmaz bu foruma muhalefet olmaktan vazgeç. Sergeninde dediği gibi ne zaman alex yada kezban kaleye geçer ve siz bizi o zaman yenersiniz bizim rekabetimiz tekrar başlar, o zamana kadar sizi tanımıyoruz ! O yüzden buraya yazı yazmaktan vazgeç çünkü biz sizin rakibiniz değiliz. Ama seni tatmin edicekse diğer kluplere PENDİKSPOR die bi başlık açarım egolarını orda tatmin edersin.

Şimdi kuyruğunu bacaklarının arasına alıp kendi takımının forumuna doğru inceden yol al, çünkü burası BEŞİKTAŞ forumudur ve parazitlere hiç bir zaman yer yoktur !!!

Sağdan soldan aldığın alıntı yazılarla milletin gözünde bişi biliyomuş havalarına girme. Biraz kendin ol ve kendi yazılarını yaz. Milleti kendine güldürme !

S-N-O-O-P

S-N-O-O-P resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2008 Çar 15:20:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vogen jıx olmadı ße. Yanlış Yaptın sen bu konuya girerek. Boş versen Devam et Takımını Desteklemeye ama Beşiktaş diyince bi dur. Neyse Konu Başlı ßence Sapmasın Güzel bir konu açmışsın Mys Teşekkürler...
CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir