ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 17:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   BUGÜN ORTAYA ALEVLİ KARIŞIK YAPTIM, :))
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

trefoil_1

trefoil_1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2008 Cmt 18:51:02      BUGÜN ORTAYA ALEVLİ KARIŞIK YAPTIM, :))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
 - GUNUN SOZU :

İNSAN PARANIN SAHTESiNi YAPTI ...

PARA DA İNSANIN ...!

2 -NEDEEEEEN YAR NEDEN ?

* Neden bozulan otobüsün yolculari bizim otobüsümüze aktarildiginda onlara mültecilermis gibi bakariz?
* Neden her gördügümüz haritada hemen Türkiye yi bulmaya çalisiriz? Millet olarak dünyada kaybolma kompleksimiz mi vardir?

* Neden insanlar birbirlerine sarilinca saga-sola sallanirlar?

* Neden ögrenciler ilkögretimin besinci sinifina kadar ögretmene ögretmenim diye seslenirken altinci sinifta bir anda hocam diye seslenmeye baslarlar?

* Neden sinavlarda 4 yanlis bir dogruyu götürür seklinde bir uygulama ile örgenciler cezalandirilirlar da; 4 dogru bil, bir dogru da bizden seklinde bir kampanya baslatilip zekaya ve riske girme cesaretine ödül verilmez?

* Neden insanlar kapali bir alandan yagmur yagan alana çikinca kafalarini egerler? Yagmura duyulan saygidan midir yoksa ondan tirstigimiz için midir?

* Neden dükkanini kapatip giden esnaf, kapiya 10 dakika sonra dönecem yazar, ne zaman gittigini nasil anlariz?

* Televizyona cikan insanlar neden kendilerini Türkiye deki bütün insanlarin izledigini sanirlar? Örn: Su anda 70 milyon kisi bizi izliyor...

* Neden gözlerinden öperim denir?
Insan vücudunda öpülecek daha uygunsuz bir yer var midir?Kimse kimseyi gözünden öpmüs müdür?

* Dügünlerde neden Dom Dom Kursunu ile göbek atilmaktadir. Bir avci vurdu beni, bin avci beni yedi gibi sözler esliginde kendinden geçen baska milletler var midir?

* Neden bazi kizlarimiz sirin bir hayvancagiz gördüklerinde inanmiyorum! derler, inanilmayacak olan nedir?

* Cumartesi ve Pazartesi nin neden kendi isimleri yoktur?

* Dolmuslardaki fiyat tarifesinde en kisa mesafe neden indi-bindi olarak tabiredilir? Önce inilip sonra mi binilir? Bir terslik yok mudur?

* Bir programi kurarken neden kabul ediyorum ya da kabul etmiyorum seçenekleri vardir? O kadar parayi bayilip bir bilgisayar programi satin aldiktan sonra kabul etmiyorum seçenegini isaretleyen bir takim saf kisiler mevcut mudur?

* Bulmacalarda boru sesinin karsiligi neden hep ti dir? Bulmacalari hazirlayan arkadaslar hiç ti diye ses çikaran boru görmüsler midir?

* Neden futbol takimi olan Ajax Ayaks diye okunur da temizlik ürünü Ajax Ajaks diye okunur?

* Neden ilanlarda doktordan temiz araba diye yazilir?
Hipokrat yemininde arabami temiz kullanacagim seklinde bir madde mi vardir?
Nedeeeeenn?

3 - BİR DE FIKRA

Adamın biri New York, Central Park ta yürüyüş yaparken, aniden kuduz bir köpeğinin küçük bir kıza saldırdığını görür.

Koşar ve köpekle boğuşmaya başlar. Hayli uzun bir uğraştan sonra üzeri yara bere içinde kaldığı halde köpeği öldürür. Ama küçük kızın da hayatını kurtarmıştır. Son anda bu sahneyi gören polis nefes nefese olay yerine koşar ve adamın yanına gelir.

Sarılıp teşekkür etikten sonra Sen der bir kahramansın, yarın bütün gazeteler seni yazacaklar. Ve göreceksin başlık da şöyle olacak; Cesur New York lu küçük kızın hayatını kurtardı.

Adam Ama ben New York lu değilim! der. Polis Fark etmez, bu durumda gazeteler şunu yazacaklar; Cesur Amerikalı küçük kızın hayatını kurtardı cevabını verir.

Ama ben Amerikalı da değilim der adam artık şaşırarak. Polis Ya, o halde nerelisin? diye sorunca adam cevap verir; Ben Iraklıyım!

Polis adama başka bir şey söylemez. Ama adam ertesi gün gazeteleri aldığında şöyle bir başlıkla karşılaşır;

Radikal İslamcı, masum Amerikan köpeğini öldürdü.

18.01.2008   

Ay İkizler burcunda.

Koç

Sevgili Koç, Ay bu sabah İkizler burcuna geçti ve size hareketli ve yüksek tempolu bir gün hazırlıyor. Son birkaç gündür uğraştığınız maddi konuları yerine kardeş, kuzen gibi yakınlarınızla ilgili konuları ön plana alabilirsiniz. Gün boyu haberleşme trafiğiniz çok yoğun olabilir, başkalarıyla yüz yüze ve telefonla bağlantı halinde olabilirsiniz.

Boğa

Sevgili Boğa, burcunuzda bulunan Ay’ın enerjisi duygularınıza odaklanmanızı ve farkında varmanızı sağladı ama bu sabah Ay’ın yer değiştirmesiyle para konuları ön plana çıkacak. Para alışverişi, satın almalar ve ödemeler önceliğiniz olabilir. Akşam duygusal hayatınızda daha gerçekçi ve hatta biraz karamsar olabilirsiniz.

İkizler

Sevgili İkizler, Ay’ın bu sabah burcunuza geçmesiyle birlikte kabuğunuzdan çıkmaya ve duygularınızı dış dünya ile paylaşmaya kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Ay’ın enerjisi itici gücünüz olacak ve sizi sahne ortasına itecek. Ancak akşam saatlerinde Ay’ın, Satürn’den aldığı sert etki evle ilgili konular yüzünden kısıtlandığınızı ve sorumluluklarınızın ağır olduğunu hissetmenize neden olabilir.

Yengeç

Sevgili Yengeç, son birkaç günden beri yıldız haritanızın en sosyal bölgesine enerji veren Ay’ın enerjisiyle kalabalık ortamlarda bulunmuş olabilirsiniz ancak Ay bu sabah burç değiştirince sakin ortamlarda bulunmak ve kalabalıktan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Tüm işlerinizi kendi başınıza yapmak ve belirli bir gizlilik içinde hareket etmek daha iyi gelebilir.

Aslan

Sevgili Aslan, Ay bu sabah burç değiştiriyor ve sorumluluklara biraz ara verip arkadaşlarınıza zaman ayırma imkanı veriyor. Başkalarının gözü üzerinizde idi ve beklentileri yerine getirmek ve yükümlülüklerinize öncelik zorunda idiniz. Bugün daha sosyal bir gün olabilir ancak akşam maddi konular nedeniyle kısıtlanabilirsiniz.

Başak

Sevgili Başak, Ay bu sabah yıldız haritanızın en yüksek noktasına geçti ve sorumluluklarla dolu bir gün hazırlıyor. Kariyeriniz ve anne babanızla ilgili sorumluluklara öncelik vermeniz ve kendi ihtiyaçlarınızı geri plana atmanız gerekecek ama aynı zamanda gözler üzerinizde olacak ve bulunduğunuz ortamlarda lider pozisyonunda olacaksınız.

Terazi

Sevgili Terazi, Ay bugün sizi gibi hava elementi olan İkizler burcuna geçtiğinden size uygun enerjiler verecek ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak. Bakış açınız dar kalıplardan sıyrılacak ve olaylara geniş bir açıdan bakabileceksiniz. Bilgiye ve öğrenmeye her zamankinden daha istekli olabilir, kısıtlanmadan özgürce hareket etmek isteyebilirsiniz.

Akrep

Sevgili Akrep, ikili ilişkilere ve karşı tarafa öncelik verdiğiniz birkaç günden sonra Ay’ın bugün yer değiştirmesi ile birlikte dikkatiniz ortak gelirlere yönelebilir. Borçlar, ödemeler, kredi kartları gibi maddi konular sizi meşgul edebilir ancak akşam saatlerinde ortak paylaşımlar yüzünden kısıtlandığınızı ve istediğiniz gibi sosyal olamadığınızı düşünebilirsiniz.

Yay

Sevgili Yay, Ay birkaç gündür iş evinize enerji verdiğinden tatilde olsanız bile detaylı günlük işleri ön plana çıkarıyordu ve başkalarına hizmet etmek önceliğiniz idi. Ay bu sabah yer değiştirdi ve önümüzdeki birkaç gün partnerinize zaman ayırmanız ve ikili ilişkilere daha fazla önem vermeniz için sizi motive edecek ve işbirlikleri her konuda yarar sağlayacak.

Oğlak

Sevgili Oğlak, bu sabah iş evinize geçen Ay’ın enerjisi haftanın son iş gününde çok meşgul olacağınıza işaret ediyor. Bugün önceliğiniz detaylara inmek ve servis vermek olabilir ve sağlıkla ilgili konular da ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinde günlük işlerin detayları büyük düşünmenize ve ileriyi görmenize engel olabilir.

Kova

Sevgili Kova, Ay bugün sizi neşelendirecek ve canlandıracak bir konumda. Sizin gibi hava elementi olan Ay’ın enerjisi size çok uyuyor ve yaratıcılığınızı harekete geçiriyor. Hayatın renkli yönlerine odaklanabilir ve güzel taraflarını görebilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde kısa bir süre için maddi konulardaki sorunlar yüzünden karamsarlaşabilirsiniz.

Balık

Sevgili Balık, son birkaç günün hızlı temposundan sonra bugün düşünceleriniz eve ve özel hayatınıza odaklanabilir. Evle ilgili yapılması gereken işler veya anne babanızın ihtiyaçlarına öncelik verebilirsiniz. Akşam saatlerinde evinizin ihtiyaçları ile partnerinizin beklentileri çakışabilir ve iki arada kaldığınızı hissedebilirsiniz.

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2008 Cmt 18:57:34sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

* Televizyona cikan insanlar neden kendilerini Türkiye deki bütün insanlarin izledigini sanirlar? Örn: Su anda 70 milyon kisi bizi izliyor...

İşte Tv lerde bu sözü hiç sevmiyorum :))

en az seyredenin vericisinin 30-40 kanala dağılımını nasıl 70 milyon seyreder hikaye

Yengeç

Sevgili Yengeç, son birkaç günden beri yıldız haritanızın en sosyal bölgesine enerji veren Ay’ın enerjisiyle kalabalık ortamlarda bulunmuş olabilirsiniz ancak Ay bu sabah burç değiştirince sakin ortamlarda bulunmak ve kalabalıktan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Tüm işlerinizi kendi başınıza yapmak ve belirli bir gizlilik içinde hareket etmek daha iyi gelebilir.

Aynı beni temsil eden burcumu nedense çok seviyorum iyiki temmuzda doğmuşum

Tşkler trefoil_1

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir