ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 22:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   HEPİMİZ BU SİSTEMDE MÜŞTERİYİZ
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2008 Per 02:15:47      HEPİMİZ BU SİSTEMDE MÜŞTERİYİZsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

- İyi günler. Hayat Hizmetleri Servisimize hoş geldiniz. Bu görüşme hizmet kalitesinin korunması amacıyla kaydedilmektedir. Lütfen altı haneli kodunuzu telefonunuzu tuşlayarak giriniz.

- Bip, bip, bip, bip, bip, bip!

- Teşekkür ederiz. Lütfen şimdi de, telefon numaranızı, alan kodu ile beraber telefonunuzu tuşlayarak giriniz.

- Bip, bip, bip, bip, bip, bip, bip, bip, , bip, bip!

-Teşekkür ederiz. Lütfen istediğiniz hizmeti belirleyin. Ahlaki sorunlar için biri, gelecek kaygısı için ikiyi, travmalar için üçü, sağlık sorunları için dördü, anılarınız için beşi tuşlayınız.

-Bip!

-Teşekkür ederiz. Travma Servisimize hoş geldiniz. Tarihi travma için biri, şahsi travma için ikiyi ve ailevi travma için lütfen üçü tuşlayınız.

- Bip!

- Teşekkür ederiz. Travma Sevisi, şahsi travma bölümüne hoş geldiniz. İş hayatında travma için biri, çocukluk travması için ikiyi, aşk hayatında travma için lütfen üçü tuşlayınız.

- Bip!

- Teşekkür ederiz. Travma Servisi, şahsi travma bölümü, aşk hayatı travması kısmına hoş geldiniz. Çocukluk aşkı travması için biri, gençlik aşkı travması için ikiyi, evlilik travması için üçü ve başka herhangi bir aşk travması için lütfen dördü tuşlayınız.

- Bip!

- Teşekkür ederiz. Travma Servisi, şahsi travma bölümü, aşk hayatı travması kısmı, başka herhangi bir aşk travması bölümüne hoş geldiniz. Şu anda otomatik işlem servisimizdeki bütün hatlar, yoğunluk nedeniyle doludur. Beklemek için biri, müşteri temsilcisi ile görüşmek için lütfen ikiyi tuşlayınız.

- Bip!

-Teşekkür ederiz. En kısa zamanda müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Merhaba, ben Ceylan nasıl yardımcı olabilirim.

-Ceylan Hanım. Benim bir başka aşk travmam var. İşlem yaptırmak istiyorum.

-Teşekkür ederim. Bunun için doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak alabilir miyim?

- Sıfır sekiz, on iki, bin dokuz yüz altmış yedi.

- Teşekkür ederim. Annenizin genç kızlık soyadı nedir?

- Altınkaş.

-Teşekkür ederim. Son fatura adresinizi kontrol etmem gerekiyor. Alabilir miyim?

- Papatya Caddesi, seksen sekiz.

- Teşekkür ederim. Buyurun, hangi işlemi yapmamızı istiyorsunuz?

- Bir travmayı sildirmek istiyorum.

- Bakıyorum… Maalesef, yardımcı olamıyorum. Sistem travmaları silme işlemini kabul etmiyor. Yardımcı olmamı istediğiniz herhangi başka bir konu var mı?

- Hayır yok. Ama ben bu travmadan kurtulmak istiyorum.

- Üzgünüm. Sistemimize giren bir travmanın silinmesi, ancak ağır dereceli trafik kazasında ve geniş kapsamlı bir hafıza kaybı ile mümkün. Yardımcı olmamı istediğiniz herhangi başka bir konu var mı?

-Bakın, ben bu sisteme uzun süredir üyeyim. Daha önce bu sistemin işine gelmeyen bir sürü konuyu hafızadan, hatta izinsiz sildiğini biliyorum. Ben de bu travmayı silmek istiyorum.

- Anlıyorum beyefendi. Yardımcı olmamı istediğiniz herhangi başka bir konu var mı?

- Eğer istediğim işlemi yapmayacaksanız, bana neden bu sisteme dahil olduğumu açıklar mısınız?

- Bu konuya bizim bölümümüz bakmıyor. Arzu ederseniz, aynı telefon numarasından…

- Hayır, teşekkür ederim. Hiç değilse, bana bir yol gösterebilir misiniz?

- Bakıyorum, evet. Birikmiş paranızla kısa bir tatile çıkabilirsiniz. Veya haftalık antrenman sayınızı artırabilirsiniz. Dilerseniz, sizin televizyonunuza bir müzik kanalı ekleyebilirim.

-Bunların işe yarayacağını zannetmiyorum.

-Yardımcı olmamı istediğiniz herhangi başka bir konu var mı?

-Biriktirdiğim kader puanlarını öğrenebilir miyim?

-Hayhay, bakıyorum. 3.209 kader puanınız var. Bu puanlarla altı sıcak günaydın veya arkadaşlarınızla keyifli bir akşam yemeğinde mutlu olabilirsiniz. İşlemi yapayım mı?

-Hayır. Çok azmış. Biraz daha biriksin. İyi birisi ile karşılaşmak için kaç puan gerekiyor.

-30.000. Ayrıca kader puanlarınızın diğer karşılıklarını öğrenmek için internet sitemize girebilirsiniz.

-Anladım. Şans durumum nedir acaba?

-Şans miktarınız… Evet, bakıyorum. Ömrünüzün geçen kısmında önemli bir kısmını kullanmışsınız. Kalan 2.376 şans puanınız var. Tamamı ile lotoda dört tutturabilir veya iki hafif trafik kazası atlatabilirsiniz. Ama ben, ömrünüzün kalan kısmını da dikkate alarak, bu miktarı kullanmamanızı öneririm. Yardımcı olmamı istediğiniz herhangi başka bir konu var mı?

-İstemediğim travmayı silemiyorum. Kader puanım bir şeye yaramıyor ve şans puanım çok düşük. Bunları kim ayarlıyor?

-Söz konusu bütün işlemler ana bilgisayar tarafından yapılmaktır ve hatasızdır. Yardımcı olmamı istediğiniz herhangi başka bir konu var mı?

-Sanırım yok. Nankörlük yapmak istemiyorum. Ama puanlarım hiçbir şeye yetmiyor.

-Buna üzülmemeniz gerekir. Çünkü herkes aynı şeyi söylüyor. Ayrıca bu sisteme dahil olurken, size hiçbir puan garantisi verilmediğini hatırlatmak isterim. Yardımcı olmamı istediğiniz herhangi başka bir konu var mı?

-Hayır, sanırım yok. Rakip şirketi de aradım. Onun ödemesi daha az. Ama o da ruh için ipotek istiyor ve ahlaki değerler hizmeti vermiyor. Neyse, teşekkür ederim. Başka bir şey yok.

-Ben teşekkür ederim. İyi günler dilerim. Düüüüüüüt.

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KURTADAMM5

KURTADAMM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2008 Per 03:06:04sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

- Üzgünüm. Sistemimize giren bir travmanın silinmesi, ancak ağır dereceli trafik kazasında ve geniş kapsamlı bir hafıza kaybı ile mümkün. Yardımcı olmamı istediğiniz herhangi başka bir konu var mı?

-Şans miktarınız… Evet, bakıyorum. Ömrünüzün geçen kısmında önemli bir kısmını kullanmışsınız. Kalan 2.376 şans puanınız var. Tamamı ile lotoda dört tutturabilir veya iki hafif trafik kazası atlatabilirsiniz. Ama ben, ömrünüzün kalan kısmını da dikkate alarak, bu miktarı kullanmamanızı öneririm. Yardımcı olmamı istediğiniz herhangi başka bir konu var mı?

-İstemediğim travmayı silemiyorum. Kader puanım bir şeye yaramıyor ve şans puanım çok düşük. Bunları kim ayarlıyor?

-Söz konusu bütün işlemler ana bilgisayar tarafından yapılmaktır ve hatasızdır. Yardımcı olmamı istediğiniz herhangi başka bir konu var mı?

-Sanırım yok. Nankörlük yapmak istemiyorum. Ama puanlarım hiçbir şeye yetmiyor.

-Buna üzülmemeniz gerekir. Çünkü herkes aynı şeyi söylüyor. Ayrıca bu sisteme dahil olurken, size hiçbir puan garantisi verilmediğini hatırlatmak isterim. Yardımcı olmamı istediğiniz herhangi başka bir konu var mı?

-Hayır, sanırım yok. Rakip şirketi de aradım. Onun ödemesi daha az. Ama o da ruh için ipotek istiyor ve ahlaki değerler hizmeti vermiyor. Neyse, teşekkür ederim. Başka bir şey yok.

-Ben teşekkür ederim. İyi günler dilerim. Düüüüüüüt.

bu bölümleri cok komik olmuş eline sağlık nefer

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir