ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 08:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Sosyal bir Deney :) olarak VIPBan Uygulaması
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Oca.2008 Pzt 22:05:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Merhabalar...ilk önceuygulama icin uygulamayi hayata geciren yönetime tsk ediyorum güzel bir uygulama:)yanliz diyelimki vip ban uygulamasini gerektiricek bir an oldu ve sadece sizle beraber üc vipsiniz diger bir kisiyi nerden bulucaz:)kapikapi adammi arayalim:)yoksa bunun disinda cok güzel bir uygulama.mesela daha yarim önce sahit oldum odanin birinde benimle beraber 5 tane vip üye vardi user küfür etmeye baslayinca ben kullandim benim disimda kullanan kimse olmadi:(herkesin özeline kullan diyede yazamayizya:)bu konuda farkli ne yapilabilir bu düsünülse iyi olur kanaatimce:)tabi görüsüm acizanedir:)Saygilarimla

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2008 Per 00:13:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ßu Uygulamanın 4 Kişiyle Yapılmasıda Durumu Güçleştiriyor Olabilirmi.. Çoğu  Zaman Odada 4 den Fazla Vipli ßulunsada Ya Pc ßaşında Olmuyorlar Yada Msnde Olduklarından Görmüyorlar.. Daha Öncede Söylemiştim 2 Veya 3 Kişi Uygulasa VİPban Uygulaması Daha Faydalı Olur..

Tilya

Tilya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2008 Per 00:22:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

model71 :
Yahu geçenlerde cafe1 de pinekliyordum. Bilgisayarın başında olmadığım bir zaman diliminde, 4 hınzır user, nickime 10dk vipban cezası verme gafletinde bulunmuşlar. Burdan o kişileri kınayorum. Yetkililerden, bana verilen bu cezanın, sicilimden silinmesini reca ediyorum. İlerde, şef olunca, sicilim temiz görünsün. Saygılar...

Model bey amcacım geçmiş olsun  

Yorumlar güzel hayırlısı olsun..

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Oca.2008 Per 10:35:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Amca Şensin

PsychoMaster

PsychoMaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2008 Cum 16:34:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

merhabalar vip ban uygulaması çok güzel ve akıllıca düşünülmüş bir uygulama.Ama bunu uygulamakta zorluk çekiyorum.4 kişiyi bulmak ayrı bi dert,bulupta aynı anda ceza vermek ayrı bi dert.ama zorda bunu birkaç kez uyguladık.Ne yapayım anca bu kadar.wip ban uygulamasında herkeze kolay gelsin. 

QmirzalQ

QmirzalQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2008 Cum 17:12:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

cc03 seni  cc de kufur tamamen bitireceğin konusunda samimi bulmuyorum sadece bir şeyler yapmış gibi görünüyorsun.Bitirmek isterseniz bunu gercekten yapabilirsiniz!!  birde herkese Tek nick uygulamasına geciniz buda bir öneridir

xZelZelex

xZelZelex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 13:14:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kalksın bu uygulama bişi deyince kızıyolar sonra birleşip tıpalıyolarama ben sadece şaka yapıyorum onlar alınıyolar

BU UYGULAMAYI İSTEMİYORUM!!!

(referandum yapılsın kalksın bu uygulama)

epilog

epilog resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2008 Cmt 09:07:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vip ban cc içinde normal userler in rahatı ve huzuru için  bence geliştirilmiş en güzel uygulamanız bu konuda tebrik ederim.vip banı gerekmedikce kullanmamaktayızda bundada sorun yok ama ilginc bir deneyimi sizlerle paylaşmak itiyorum sahsen benim vip banımı kullandığım user ki küfredip saldıran polemiğe giren nik sizin ajanınızın ikinci izleme niki olarak kullandıgı  nikiymiş :S bundan cıkacak sonuc mevcut ajanlarınız normal userlerinizden cok daha iyi küfredebildikleri ve polemik yaratıp tartışma başlatarak odalardaki güvenli sohbet ortamını kasten bozmaya çalıştıklarıdır :S     

zeytin18

zeytin18 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2008 Pzt 23:05:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kullanmadım ve kullanmayı hiç düşünmüyorum paralı üyenin eline verilen bir güç parayı veren düdüğü çalar hesabı düdüğü en güzel kimin çaldığının önemi yok:)Yıldız ajanlık bile komik geliyor bu formatda bana as ajanlar kafi zaten

MerTsSs84

MerTsSs84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2009 Per 12:53:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

En Fazla 14 Dk Ban Yapa Biliyorlar O Yüzden Vıplı Kullanıcılar Durup Durduk Yerde Ceza Verirlerse Log Alıp Şef:infumum Şef:cc03 Mail Olarak Atın.

MerTsSs84

CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir