ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 05:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Ortada KOPEK var yandan gec... Buyuklere masal(!) serisi
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2008 Pzr 19:01:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
BecquereI :

Bügüne Kadar Okuduğum, En İyi Şizofren Hikayesiydi:)

Eline Sağlık Pranga

Uzun Zamandır, Msn Açmıyorum. Yada Ccde Kişiler Neler Yapmış İlgilenmiyorum... Ama Bugun, Uzun Bir Aradan Sonra,  Msn Acayım Dedim. Bir Arkadaş Log"ları Yolladı:)

Log"lardan Önce, Yazmış Olduğum Bir Üsteki Yazı İçin Pranga"dan, (Bu İlk Olcak) Özür Diliyorum....

Ve..

Samimi Olarak, Bu Yazısı İçin: Eline Sağlık Pranga:)

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2008 Pzr 19:47:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne agresif ve korkak olan kişi,ne de bu kişi tarafından hırçın bir şekilde yetiştirilen köpek (o kişi kimse artık...)hakkında bilgi sahibi olmadığım için,arkasına saklanarak başkalarına saldırması için yetiştirdiği köpeğin,birgün kendisinede saldırabileceği hikayenin anlatıldığı konuya ilişkin bir yorumum olmayacak...Yalnız şunu belirtmeliyim ki,pranga (Onur) birşeyler karalamışsa bu karaladığı yazılar "en iyiler"e girmiş olmasa bile hedefini bulurdu...Neden yazdığıma gelince:Restles gibi bende en iyiler de görünce şaşırmamdandır diyeyim :)

Not:Bahsedilen köpeksavarı her daim hayatımızın her alanında yanımızda bulunduralım...Hayatın ne getireceği bilinmez...:)

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2008 Pzr 22:17:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ENCOZ :)

yazdiririm bilirsin. Yorumun yine cok guzel :)

Guray,

merak ettigin soruya cevap olur mu bilmem ama fikrimi soylerim;

Kimbilir belki de GUNUN SONU gelmistir.

Neferim,

ben ne ekleyeyim ki sen herseyi biliyorsun sezziz kalmayi secsen bile :)

Melissa,

Herzamanki sogukkanli durusun ile yorumlarindaki olgunluk icin tesekkur ediyorum :)

bec1,

Insanin elinde kalem olsun yeterki, birak sizofren olsun zarar vermez kimseye sen merak etme.

bec2,

Ozur dileyen, ozur dilenen kisiden buyuktur :) (belki bu da bir ilk)

Bu basliga artik yazmiyorum bu son mesajim ama son bir defa genel fikrimi soyluyorum,

Bana yapilan birsey icin degil bu baslik, sisteme yapilan saygisizliktan dolayi acilmis bir basliktir bu.

Ben gunde ortalama 20 saat calisirim ve her projede kocaman emeklerim vardir, uykusuzluk vardir hepsinde, hepsinde sosyal hayata verilmeyen degerler vardir. Ve hepsi "TEK" tir. Bu sebepten su asagida yazdigim seyleri en iyi anlayanlardan biriyim...

Ben bu siteye ilk girdigim gunden beri herkese hep sunu dedim,

KORKUNC BUYUK bir emek var bu sitede her dikkat edilmemyen noktada bile detay var, uykusuz geceler var. Ic dunya`nin disa vurumu var.

Hersey bu emege LAYIK olmali burada...

Kisisel hicbir beklentim ne bugune kadar oldu ne de ileride olacak :)

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir