ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 19:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ccAhu
 <<123456 7>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nevcan86

nevcan86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2008 Pzr 01:06:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
cratty :
  Böyle bir geyik yüzünden ceza verilmesine şaşırdım. Şu dönemlerde dillere dolanmış bir espri olan bu cümle nedeniyle 60 dk (sebepsiz yere) ceza vermek ne kadar mantıklı ve adil tartışılır. Sanırım bazı ajanlarımızın güncel olaylarla ve esprilerle daha ilgili olması gerekiyor ki userların konuşmalarını kavrayabilsinler. Tabii yeni ajan olduğundan arkadaşımızın çok ta üstüne gitmemek lazım, yavaş yavaş ısınacaktır. Isınamazsa da eminim görevini daha adil ve mantıklı yapabilecek ellere teslim edecektir. Görevinde başarılar dilerim
  Ayrıca yeni filtrenin biraz gözden geçirilmesi gerekiyor sanırım . Hiç alakası olmayan sözcükler yüzünden bile 30 dk gibi ağır cezalar alınabiliyor. Bu da dikkate alınırsa çok sevinirim.

Fedayyn

Fedayyn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2008 Cmt 05:27:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ah ah eski günler... Bende şahit olmuştum bu olaya...

Gürayım sen eski editörsün. Bazıları kovulduğunu saçmalamışlar ama dedidiğin gibi uzaydan inmişler ccforuma Ancak çiçeği burnunda bir ajanımıza böyle yüklendiğin için kınıyorum seni

Fedayyn

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2009 Pzr 00:38:45sohbet oyun linki
·ARDAxBILISIM· :
  KENDİM OLARAK VE 7  BİLİŞİM  ŞUBEMİZ  OLARAK BİZ AHUYU  DESTEKLİYORUZ  ÇÜNKÜ GÖREVİNDE ÇOK TAKDİR ALICI   SÖZLER İFADE EDİYOR  AHU  HANIM  SİZİ  67  KİŞİ  OLARAK  SİZİ  DESTEKLİYORUZ GÖREVİNDEGOLD AJANLIGINIZI BEKLİYORUZ                  AHU

SAYGILAR... ARDA BİLİŞİM

Arda bu cc sensiz çekilmiyor..Geri dön!..Clup aç yine herkese ceza ver büyük harf küçük harf uyarısı yap Allah belanı versin diyene ceza ver sonra kendi clubunden kendin atıl ama dön ne olur

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2009 Pzr 05:57:12sohbet oyun linki

Allah Hepinizi Islah Etsin Arkada$lar.

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2009 Pzr 06:52:26sohbet oyun linki

Kimse gocunmasın yarası olan varsa yarasına pansuman yapsın.

Bir ata sözü var güzel söz ve benim her zaman alkışlayacağım...

DOĞRUYU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR... 

heee  biz bazen köylerden kovuluruz olsun kovsunlar bize köymü yok, yok söle yok böle herkez bir çamurdur yürümüş gitmiş. benim şu cc ye katılalı senem dolmadı belki ama eskilerden çok tanıdığım muhabbetine hayran kaldığım abi, abla, arkadaşlar edindim...  hepsi birer pırlanta. hiç bir Ajan şöle böle demem diyemem, bana yaranmak için Ajanlık yapmıyor veya herkeze,,, hatalı cezada verebilir 60 dk alırsın cezan biter alırsın karşına konuşursun hatan varsa özrünü diler, en güzel cevabı verirsinki bazı Ajanlar bunu çok iyi bilir ben öyle yaptım.  Hadi bunu geçelim...

Yayın atıyoruz yayınlarda alt yazılarımız siliniyor ki heralde baya bir yayınım silinmiştir içinde hiç bir kötü söz olmayan sonuçta cc harcıyoruz kısaca para harcıyoruz. Keyfi olarak hatasını kabullenemeyenlerin yayın sildiğini yaşamış biri olarak silmek kolay peki benim cc lerimi senmi aldin, sildin, iyade et de diyebiliriz. onuda aramamışız.

Yanlışlar sadece bunlar değil bizi guruplaşmayla suçlayanlar oldu yazdı, cevap yazdık hazımsızca yazımız silindi. Eyvallah bunada eyvallah...

Eleştiriye açık olmayan elindeki yetkiyi keyfi kullanan kimsenin samimiyetine inanamam. bize eskiler anlatıyor cc böleydi, cc söleydi...

Odalar tıklım tıklımdı ey gidi eski günler ey.

Evet doğrudur ama söle bir bakın benim penceremden ben bu cc nin iyi olmasını isterim çok daha iyi kaliteli olmasını isterim. Nedenmi 1 yıl burda takılayım 10 kez yanılayım ama 1 tek dost edinirsem bana yeter. Şimdi bazıları kesin kasıt arayacak aryan arar umrumda değil beni bu cc ye arayanlar getirmediki götürsün.

Geçenlerde bir küfürbazla tanıştım adam bana NOA diye birinden bahsetti ben böleydim abi buadam bana böle davrandı bana böle nasihat verdi beni bu yola koydu ben küfretmiyorum sözüm var ona dedi kimdir? bu NOA diye sordum, çok anlatan oldu ve Adamı tanımam etmem kimse bana kötü demedi meger burda Altın rozetli Ajanmış şefmiş herneyse. Adamla muhabbetim yok helal olsun delikanlı adammış hakkını verelim

Gelelim ccAHU konusuna yafu kardeşim Allahtan korkun hiç değilse eziklikle, yada davulculukla bir yola gidemezsiniz. Davul  zamanı 1 aydır gelir geçer 12 ayda 1 ay davul çalınır ama davulcu hersene değişir...     ccAHU evet tanıdık arkadaşımız,ablamız , canımız , cigerimiz, şimdi eğri oturalım doğru konuşalım ben bu CCahu eski Ajanızı tanıma şerefine eriştim, ben daha bu Ajanı sevmeyen hakkında kötü diyen, Adaletsiz diyen 1 tek kişi tanımadım. kendisinden ceza yemiş ccde artık saygı gören kişiden duyduğum kelimeyi yazıyorum.

Ercan ayrım ASLA yapmazdı , bana dahi ceza verdi, ciddiydi,görevine bağlıydı.

Ben isterdimki ccAhuyu ilk cc günümde tanıyabilseydim çok hanım efendi,etrafı sevenlerle dolu, saygı gören biri, ceza verdikleri sevmeye bilir, sevmek zorundada değil... ANCAK siz onun etrafındaki o sevgi,pıtırcıklarını göremeyenler çukura taş atalım sıçrasın demişseniz ayrı. ccde çok büyük bir kayıp olmuş bu CCAHU Ajanınız.

ADALET  GÜZELDİR AMA ADALET EHLİNİN ELİNDE GÜZZELDİR

EY GİDİ GÜNLER EY KİMLERİ YEMİŞSİN, KİMLERİ YUTMUŞSUN, EEEEE  BURASI KİMSEYE KALMAZ.  TADINI ÇIKARIN SEFANIZI SÜRÜN. YARA KAN KAYBEDİYOR PANSUMAN LAZIM. DAHA ÇOK ŞEY VAR YAZILACAKTA ONLARI TORUNLARIMAYAZDIM............... YANLIZ İFTİRA KÖTÜLEME POLİTİKASI İLE SEVGİYİ VE SEVENLERİ KOPARAMAZSINIZ BUNU BİLİN...

seneem

seneem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2009 Pzr 10:38:18sohbet oyun linki

Ya arkdaslar gercekten . devamlı  ceza yemekten nefret ediorum   devamlı filtreye takılıorm veya bazı vıpler . yalan yanlıs yere banlıorlar biraz daha ceza yersem ki aldıqım cezalar en fazla dakikalı olanlar . kendimi sorunlu sayıp internet aleminden cekilicem . .. gecen qun " abaza " die nitelendirdiğimiz bi arkdasımız  hiç bi muhabbetm olmamısken bana  kufretmeye basladı  odaya bi vıp girdi  bense daha " abaza" sıfatıba uyqun i arkdasımıza cevap dahi vermemişken onun yerine beni cezalandırdı . bu olay yaklasık 2 kere oluoyor ve  bu olaya sebep olan 2 vvip var . sizce   kufuru edenmi  ceza almalı kufur edilenmi ? :S    bu konuda yorumlarınızı bekliorm . ve su lanet filtrenin  gozden gecirilmesini  rica ediorm .. sayqılar.!        .. bu arada "RestlessOblivion" seni anlıorm . kardesm =) gercekten haksızlık olmus . cc ahunun . senı banlamasındaki nedenın . recep ivedik e olan  fobisi veya antipatisi olduqunu dusunuorm . =) senınle alakalı bi sorunu olmadıqı kesin . umarm bundan sonra ne filtreye takılırsn nede . sorqusuz sualsz  banlayan vip kardeslerimize    

seneem

seneem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2009 Pzr 11:04:42sohbet oyun linki
Nasıl yanı :S ayrıldımı

joey

joey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2009 Pzr 11:06:36sohbet oyun linki

evet ahu gitti kavga bitti ama ahuyu arar oldum autumn1 i görünce. yaşasın autumn1. ajan olmadan önce normal insan gibiydi ama ajan olduktan sonra sıyrıldı kabuğundan bu nasıl bir egodur ne zaman bitecek acaba merak ediyorum. infumum bu rezalete ne kadar direnecek onuda merak ediyorum.

Julietin arkadaşlarını kayırmasına ne kadar seyirci kalınacak merak  ediyorum.ve iddia ediyorum lazer bu 2 liden 5 kat iyi ajan olmazsa bende ayakkabılarımı yiyeceğim :)

Puhahahaha hele bu autumn1 denen  şey bir facia yahu :))))

hakikirealler

hakikirealler resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2009 Pzr 11:25:44sohbet oyun linki

Jüli öle şey yapmaz elinizde log varsa konuşun az gerçekçi konuşun

joey

joey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2009 Pzr 11:31:20sohbet oyun linki
·hakikirealler· :

Jüli öle şey yapmaz elinizde log varsa konuşun az gerçekçi konuşun

boşa yaprak dolsun diye yazmadık foruma ben muckunmuyum  yazıyımda ne olursa olsun deyim.

inanmayan varsa mail versin yollayım yada foruma koyayım hiç farketmez.

CC sohbet icin buraya
 <<123456 7>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir