ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 22:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   CC Halkı Küfüre Karşı Çıkalım.
 <<1...1011121314151617181920 212223242526272829>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Ekinoks88cc

Ekinoks88cc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 23:46:04sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
BEN ETMİYOM ARTIK KÜFÜR BİR KİŞİ EKSİLDİ KÜFÜRDE REKLAMCI

TheLastOfCocukBezi

TheLastOfCocukBezi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2006 Pzr 19:26:16sohbet oyun linki

bence bunun için bi kara liste hazırlansın küfürden ceza alanlarr buna bende dahilim belki ama bana edilmediği sürecede etmedim tahrik vardı yanee bence bundan sonra cc nin giriş sayfasına kara liste yapılsın kim ak kim kara olduğu belli olsun böylece o kişiye herkes nasıl davrancağını bilir bence faydalı olur neyse

reklamcifirat1

reklamcifirat1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2006 Sal 15:30:59sohbet oyun linki
ama eksilsen ne olcak ekinoks 8 nik soktuğun günleri unutmadım

aBOOO

aBOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2006 Sal 15:37:59sohbet oyun linki

Yasaklar antipati meydana getirir

kişilerin kendi vijdanları ve ahlaklarıyla başbaşa bırakmak lazım istemeyen konuşmaz yazmaz dostu olmaz o kişide kendi kendine küfür mü edecek.

cileq

cileq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2006 Sal 16:14:35sohbet oyun linki

Fırat cidden sana katılıyorum arkadaşım,

Bu benim cc deki 2. haftam lakin özellikle tüm üyelerimizin kullanabildiği ortamlar da zannediyorum birazcık daha sıkıyönetime ihtiyaç var.

Böylesine emek verilerek hazırlanan bu ortama yakışmayan üyelikler ilk kusurları itibari ile ban yerine oto üyelik iptali ile cezalandırılmasının kanımca geçerli 1 caydırıcılığı olacaktır ki bu sebepten sadece form a merak için gelenler ve beğenmeden veya başka 1 sebepten dolayı çıkmak üzere olan misafir user lar dahi bi nebze olsun kendilerine çeki düzen vereceklerdir.

Sevgimle, beraberce hep daha iyiye kavuşmak ümidiyle...

benjisaniru

benjisaniru resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2006 Sal 16:23:21sohbet oyun linki
küfür edenlere ceza fln verilmesn bnce direk ccden atılsınlar. ben sonuçta buraya onların iğrenç laflarını dinlemek için girmiyorum.

diane

diane resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2006 Çar 01:36:02sohbet oyun linki
BENDE KATILIYORUM

LALUW

LALUW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 08:52:32sohbet oyun linki
KÜFÜR HÜÇ HOŞ Bİ ŞEY DEĞİL O YUZDEN EDENİDE BURDAN  270  YIL  ATICAKSIN .................................LALUW............

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 12:25:44sohbet oyun linki
TheLastOfCocukBezi :

bence bunun için bi kara liste hazırlansın küfürden ceza alanlarr buna bende dahilim belki ama bana edilmediği sürecede etmedim tahrik vardı yanee bence bundan sonra cc nin giriş sayfasına kara liste yapılsın kim ak kim kara olduğu belli olsun böylece o kişiye herkes nasıl davrancağını bilir bence faydalı olur neyse

Böyle bir sayfa zaten Chat City de mevcuttu. Anasayfadaki CC Top On İçin yazan yere tıkladığınız zaman popülerlerin altında SABIKALILAR LİSTESİ bulunmaktaydı. Ama kaldırıldı. Kaldırılması da çok yerinde oldu. Çünkü bazı üyeler bu listeye girebilmek için daha fazla küfür etmeye başladılar. Küfür etmeye niyeti olmayan insanlardan bile "Popüler olamıyorsam sabıkalı olurum bende." vb. düşünceler çıkmaya başladı. Küfür edenlerin sayısı çoğaldı. Belki de bu listenin amacı onları sergileyip bundan utanmalarını ve de bu sayede davranışlarına çeki düzen vermelerini sağlamaktı ama maalesef çoğu üyede ters terpti.

Küfüre Karşı Çıkalım. Herkes bu işe  vicdan muhasebesini yaparak başlayabilir. Değişim kendimizden başlar. Diğer insanların küfür etmesini engelleyebileceğimizi sanmıyorum...Tek yapabileceğimiz şey görmezden gelmek, tahriklere kapılmamak olabilir.

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 12:29:31sohbet oyun linki
bitmez bence bu kufurler ne yaparlarsa yapsinlar
CC sohbet icin buraya
 <<1...1011121314151617181920 212223242526272829>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir