ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 10:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   BİR KEDİM BİLEE YOKK :(
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 21:49:20      BİR KEDİM BİLEE YOKK :(sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
  Yav kendimi bildiğimden beri evde sürekli bi hayvan var :D ama gelin görün ki gerek tuvalet terbiyesinden gerekse tüğlerinden dolayı geri veriyolar hayvancıklarımı en son 3 tane humsterim vardı onlar da evi kötü kokutuyolar die geri verildi :d:d  şincik sadece 1 tane kuşumus var ama onu da ben çaktırmadan vermeyi düşünüyorum çünkü renkleri sarı lacivert bbbööööööööööööö  

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 01:31:52sohbet oyun linki
hehehhe kedi alda seni  kofalasın

FaCiiAKiiZZ86

FaCiiAKiiZZ86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 09:47:00sohbet oyun linki
BENİM KEDİM VAR DA NE OLUYOO? DAVAR ELİMİ YÜZÜMÜ TIRMIK İÇNDE BIRAKTII .KAZAKLARIM, KOLTUKLAR, HALILAR TÜYDEN GÖRÜKMÜYO  ETSİZ MAMA YEMİYOR MAAŞIM ONUN MAMASINA GİDİYOR  EVE GELEN YABANCILARIN ÜSTÜNE ATLIYOR BİZİ RESİL EDİYORR AMA SEVMEYE GELİNCEDE HIRLAYIP KAÇIYOR EŞŞEK. HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ MART AYI GELİYOR NAPCAM BENNN

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 09:53:30sohbet oyun linki
salacan

DeliDumrul8706

DeliDumrul8706 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 10:19:36sohbet oyun linki

mause1905 :
  Yav kendimi bildiğimden beri evde sürekli bi hayvan var :D ama gelin görün ki gerek tuvalet terbiyesinden gerekse tüğlerinden dolayı geri veriyolar hayvancıklarımı en son 3 tane humsterim vardı onlar da evi kötü kokutuyolar die geri verildi :d:d  şincik sadece 1 tane kuşumus var ama onu da ben çaktırmadan vermeyi düşünüyorum çünkü renkleri sarı lacivert bbbööööööööööööö  

SARI ve LACİVERT kutsal renklerdir hele bide kuş kanaryaysa o kuşa zeval verecek bir harekette bulunmak günahtır dinden çıkarsınewe aslan alamayacaına göre sen gel FENERBAHÇELİ ol

FaCiiAKiiZZ86 :
BENİM KEDİM VAR DA NE OLUYOO? DAVAR ELİMİ YÜZÜMÜ TIRMIK İÇNDE BIRAKTII .KAZAKLARIM, KOLTUKLAR, HALILAR TÜYDEN GÖRÜKMÜYO  ETSİZ MAMA YEMİYOR MAAŞIM ONUN MAMASINA GİDİYOR  EVE GELEN YABANCILARIN ÜSTÜNE ATLIYOR BİZİ RESİL EDİYORR AMA SEVMEYE GELİNCEDE HIRLAYIP KAÇIYOR EŞŞEK. HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ MART AYI GELİYOR NAPCAM BENNN

ahahaha dün yane bu akşam offff günleri karıştırdım yane bugün sabaha karşı saat 03,00 civarları ben bi çift gördüm wala başaçıkılabilecek gibi diil bence mart ayı boyunca yanına pek yaklaşma

not:bu iki quote li cwbı ilk defa deniorum işala yüzümü kara çıkarmas 

mause1905

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 18:27:00sohbet oyun linki

FaCiiAKiiZZ86 :

Olsun ama çok şekerlerr yaa :(( hele tedileri çok sefiom men   eee onlar da beni çok seviyo bilirsiniz :D   artık bi eş bul facia ne diyelim darısı başıma mende tedi istiom

mause1905

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 18:29:48sohbet oyun linki
  Bi aslan eksikti :D  onu da eve sokarım tam olur :Pp hem ben o kuşa elimi bilem sürmüyorum hıhh zaten evde çok galatasaraylı var zavallı kuş ötmüyo bile

FaCiiAKiiZZ86

FaCiiAKiiZZ86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 17:37:01sohbet oyun linki
mause valla canımm kedimi zor zabdediyom eş bulamasssak mart ayını bi  kuş yakalayıp kutliycak ama benden bi tavsiyeee  yavru kedii all

xCadiKisKedishx

xCadiKisKedishx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 04:31:10sohbet oyun linki

ordekten tut sincabina, hemstirdan tut kedisine kadar butun hayfanciklari besledim

$imdi efimde bi kedicigim far. mart ayinida dert etmiorum kendileri kISIR miskin mi miskindir kopeklerin ogrendikleri komutlarin yarisini bilio benim ajkum ayy fazla mi med ettim guruy duyuom ben ajkumla yaws

DeliDumrul8706

DeliDumrul8706 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 05:19:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xCadiKisKedishx :

ordekten tut sincabina, hemstirdan tut kedisine kadar butun hayfanciklari besledim

$imdi efimde bi kedicigim far. mart ayinida dert etmiorum kendileri kISIR miskin mi miskindir kopeklerin ogrendikleri komutlarin yarisini bilio benim ajkum ayy fazla mi med ettim guruy duyuom ben ajkumla yaws

Kısır kediyle gururmu duyulur bea sus allah aşkına

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir