ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 13:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   FİLTRE
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 16:33:22      FİLTREsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
İKİ KELİMEYİ YAN YANA GETİREMEZ OLDUK,BU KADAR HASSAS;HİÇ OLMADIK KELİMEYE CEZA VEREN LANET FİLTREYE ACİLEN BİR ÇÖZÜM YOLU BULUN LÜTFEN....YAZMIŞ OLDUGUM CÜMLE AYNEN ŞU
``ABİ AH VAH``LARA KALDIYSAK İŞİMİZ YAŞ``BU CÜMLEYE 10 DAKİKA SUSTURMA EYLEMİNDE BULUNUYOR,YOK BÖYLE BİR SAÇMALIK GERÇEKTEN AŞIRI DERECEDE BIKKINLIK GETİRDİ.SOHBET ORTAMI YOK DİYE YAKINIRIZ,VAR OLAN SOHBETİ YOK EDEN SİZLERİN UYGULAMAYA SOKTUGU FİLTRE SADECE VE SADECE SOHBETİ YOK ETMEKTİR.KÜFÜRÜNÜ EDEN YİNE YOLUNU BULMUŞ EDİYOR OLAN BİZLERE OLUYOR.UMARIM BU KONU ÜZERİNDE DURULARAK İNSANLARIN DAHA RAHAT VE STRESSİZ BİR SOHBET EDEBİLME İMKANI YARATIRSINIZ..
NOT:BUGÜN AVANTADAN ALDIĞIM 3 NCÜ FİLTRE CEZASIDIR,YAZIKTIR.

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 16:42:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Murat anlaşılan filtre seni bir hayli sevmiş. Şaka bir yana da son zamanlarda alakasız kelimeler filtreye yakalanabiliyor. Bir tarafta bir kullanıcı yolunu bulmuş filtreye takılmadan küfür ediyor. Diğer taraftan ah vah diyen bir kişi filtreden ceza alıyor. (Sanırım burda ah lama derinden olduysa ondan dolayı filtreye takılmış olabilir) Bu konu hakkında gerekli çalışmanın yapılacağını ümit ediyorum.

Saygılarımla

Dawiy

Dawiy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 19:22:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

(Sanırım burda ah lama derinden olduysa ondan dolayı filtreye takılmış olabilir) Özhur

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Şub.2008 Cum 09:13:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hoşbulduk yılmaz demek neden 10 dk ban sebebi gerçekten çok merak ediyorum

hayatımda böyle saçma sapan bir filtre görmedim

yanlış mı yazdım acaba, a ile m harfini ters yazmış olabilirmiyim ki diye düşünürken iki defa daha denedim.sonuç yine 10 ar dakika

hoşbulduk yılmaz demek ayıp bir şey mi ki?

biri beni aydınlatabilirse çok sevineceğim

bir de unutmadan şunu belirteyim

filtreyi kim hazırladıysa ona en derin sevgilerimi(!) yolluyorum

anlaşılan o ki hoşgeldin ve hoşbulduk kelimelerini kullanmak artık yasak

ilginç...

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Şub.2008 Cum 09:34:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sabah saat 06.00 sularında Analizarre nickli değerli arkadaşımın bana Vip Cafe`de "Hoşgeldin Gürayım" demesi ve benim ona "Hoşbulduk Umurum" diye cevap vermemle birlikte filtreye takılmam beni dumurdan dumura uğratmıştır.

Bu da böyle bir anıydı işte...

huseyinmeric

huseyinmeric resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Şub.2008 Cum 10:47:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 MURAT COK HAKLISIN FILITRE COK HASSAŞLAŞTI O KADAR COK DIKKAT ETMEME RAĞMEN BENDE GÜNDE 2 VEYA 3 KERE YAKALANIYORUM FILITREYE BIRAZ UYUSA IYI OLACAK  BIRI NASILSIN IYIYIM DIYORUM DAIM OLSUN DIYOR BENDE AMIN DEDIGIMDE PATTTTTTTT 10 DK CEZA BÖYLE BIR COK YAZIDA BENZER CEZALAR GELIYOR FILITREYE BAKAN ARKADAŞIM BIRAZ DAHA INCE AYARDAN GECIRINIZ FILITREYI YOKSA YAZAMAZ OLACAGIZ TEŞEKKÜRLER DIKKATE ALACAGINIZI ZANNEDIYORUM SIZLERIDE SEVIYORUM AMA  KONUŞMALARIMIZIDA ENGELLEMEYIN

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Şub.2008 Cum 10:59:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Filtrenin alanı azami miktarda daraltılmalı acilen

sevcem19

sevcem19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Şub.2008 Cum 11:36:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
huseyinmeric :
 MURAT COK HAKLISIN FILITRE COK HASSAŞLAŞTI O KADAR COK DIKKAT ETMEME RAĞMEN BENDE GÜNDE 2 VEYA 3 KERE YAKALANIYORUM FILITREYE BIRAZ UYUSA IYI OLACAK  BIRI NASILSIN IYIYIM DIYORUM DAIM OLSUN DIYOR BENDE( AMIN )DEDIGIMDE PATTTTTTTT 10 DK CEZA BÖYLE BIR COK YAZIDA BENZER CEZALAR GELIYOR FILITREYE BAKAN ARKADAŞIM BIRAZ DAHA INCE AYARDAN GECIRINIZ FILITREYI YOKSA YAZAMAZ OLACAGIZ TEŞEKKÜRLER DIKKATE ALACAGINIZI ZANNEDIYORUM SIZLERIDE SEVIYORUM AMA  KONUŞMALARIMIZIDA ENGELLEMEYIN
demekki bu kelimeye karşı alerjisi var filitreninsaygılarımla hüseyin abi

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2008 Pzt 21:41:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ah Vah, Hoşbulduk, Hoşgördük ne ilginçtir filtreye takılması, bazen bu durumlar ortaya çıkıyor, hatırladığım kadarıyla yeni yapılan filtre sistemi " akıllı filtreydi " öyle dile getirilmişti bir zamanlar :)) Bakıldığı zaman pekte akıllı olmadığı ortaya çıkıyor bugün edilen küfür yarın takılıyor ertesi gün takılmıyor.

Murist küfürcüler dediğin gibi yolunu yöntemini bulmuşlar kelimeyi farklı şekillere geçiriyorlar ve yinede ediyorlar, sizlerinde küfürcülerden ders alma zamanınız geliyor acaba nasıl sohbet edersem takılmayabilirim

Ancak şunu dile getirmek lazım Filtre sistemindeki tüm kelimelerin tek tek gözden geçirilmesi lazım sohbet içerisinde kullanılan kelimeler filtreden temizlenmeli diye düşünüyorum, Elbet bu iş yorucu geleceği için yönetim tarafından pek düşünülmeyebilir ama bu tip çalışmanın yapılması gerektiğini herkes biliyordur...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir