ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 00:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   Bu resimlere bayılacaksınız!..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 17:13:46      Bu resimlere bayılacaksınız!..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 17:50:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Başlık Bile Kopyala Yapışdır..

Harbi Bayıldık Artık.

Ask2Kisiliktir

Ask2Kisiliktir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 18:53:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

( Bec abi   ben seni böle tanımamıstım.) Manolya resimler gercekten güzel ben ilk defa görüyorum en azından   eline emegine saglık

0ssye5ayqala

0ssye5ayqala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 19:07:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BU RESİMLER BANA ÇOÇUKLUĞUMDA ANNEMİN BANA OKUDUĞU MASALLARDAKİ RESİMLERE BENZİYOR.KÜÇÇÜKKEN HEP KENDİMİ ONLAR GİBİ HAYAL EDERDİM COKM GÜZEL RESİMLER KEŞKE ÇOÇUK OLABİLSEK YENİDEN

TEŞŞEKÜRLER MAN0LYAA

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 19:39:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ask2Kisiliktir :

( Bec abi   ben seni böle tanımamıstım.) Manolya resimler gercekten güzel ben ilk defa görüyorum en azından   eline emegine saglık

Sevgili Arkadaşlar.

Kimseye Düşmanlığım Yok. Nerden Cıkarıyorsunuz Bunu. Özel Mesaj"lardada Aynı Sözleri Telafuz Ediyorsunuz. Ve Bizim Türk İnsanına Has Olan" Ezilmiş, Kenara İtilmiş, Aciz, Yardıma İhtiyacı Olan Kişi Yada Kişiler İçin, Savunma Mekanizması Kurar Halkımız."Buradaki Gibi" Onları Alır Sever, Baş Tacı Yapar. Ama İnanın,"Manolya" Bu Saydığım "Acizhane" Durumlarda Değil. Şahsım Adına Yazıyorum; Sadece Eleştiride Bulundum Ve Herzamanda Bulunacağım:) Eğerki, Forum"da Gözümü Bozuyorsa Ve Bundan Rahatsız Oluyorsam, Bunu Bütün Özgürlüğüm İle Dile Getiririm. İster Manolya Olsun, İster Ayşe,  İster Fatma, İster Ahmet Farkrtmez. Veki En Önemlisi, Manolya Kendi Kendini İfade Edebilir.

Sevgiyle Kalın...

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2008 Cmt 22:13:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·0ssye5ayqala· :

BU RESİMLER BANA ÇOÇUKLUĞUMDA ANNEMİN BANA OKUDUĞU MASALLARDAKİ RESİMLERE BENZİYOR.KÜÇÇÜKKEN HEP KENDİMİ ONLAR GİBİ HAYAL EDERDİM COKM GÜZEL RESİMLER KEŞKE ÇOÇUK OLABİLSEK YENİDEN

TEŞŞEKÜRLER MAN0LYAA

burcugulum

burcugulum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2008 Per 21:18:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
gayet guzel resımler genellıkle ılk okuldayken ogretmenlerımızın oku oku dedıklerı zaman bızler sadece resımlerıne bektıgımız o hıkaye resımlerı ah ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir