ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 12:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Sosyalleştik daha bi güzelleştik:):):)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2008 Pzt 16:31:43      Sosyalleştik daha bi güzelleştik:):):)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ben kimseyi evime davet etmedim herhangi bir etkinlik organize etmedim sadece gelin dedim gelmek isteyenler geldi kendinin bilenlerde forumdan yada mail yolu ile gelemeyeceğini söyledi kendini bilenler tabi

Ben buluşma yeri olan taksimde bekledim işte kanıt

Daha sonra herkese tek tek toplu değil tekrar ediyorum tek "tek" mail atarak gidilecek olan mekanın adresini rezervasyon bilgilerini ve şahsi cep telefonu numaramı verdim gelecek olanlar aradı geldi yedi içti eğlendi onlara diyecek sözüm yok ne yapim yani oturup bi de burda onlara teşekkür mü edeyim asıl teşekkürü hak edenler oraya mazeret bildirmeksizin gelmeyenlerdir onlar gelseydi belki bu kadar güzel bir gün yaşayamayacaktım şahsım adına konuşuyorum mail yollayıp geleceğim diyen arkadaşlar aynı şeyi yapıp gelemeyeceğim demedi bu kimilerine göre saygısızlıktır ama bana göre kesinlikle öyle değil sağolsunlar var olsunlar gelmedikleri için onlara sonsuz teşekkür ediyorum onlar gelseydi ben onlarla ilgilenecem diye asıl ilgilenmem gereken kişiler ile ilgilenemezdim ve yalakalık olsun diye değil gerçekten tanıştığıma memnun olamazdım

Gelenler matah birşey yapmadı geldi eğlendi bananeee

Asıl matah olan geleceğim diyip gelmemek gelmeyenler içinkocaman bir alkış

Siz şimdi kimler geldi diye meraktan çatlıyorsunuz dimi

Çatlamaya devam edin o zaman

The_RaPsODY

The_RaPsODY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2008 Pzt 16:44:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Justcummmmmmmm öncelikle bu organizasyon için teşekkür ederim. Gercekten harika idi ben cok zevk aldım Kahve falları :D otomatik okeyler :D   MAC ( Tabiki BJK ) ve daha daha daha vs vb bircok keyifli anlar. Cok güzel bir gündü bize bu günü yaşatan, emek verip o kadar yollar kat eden degerli arkadaşlarıma, Bu Güzel anları yaşattıgı için cok teşekkür ederim.

Bir Sonraki organizasyonda. BENDE VARIM .

akira1905

akira1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2008 Pzt 17:26:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Başlık tüm günün özeti olmuş

Teşekkürler cemcimmm daha nice Lezzetli ve bir okadarda keyifli sosyalleşmelerde buluşmak üzere..

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2008 Pzt 19:25:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kankoş hanı ıkımızın resmını koycaktın kankoşumlan ben wardım sadece dıye :(

olsun kankişim bız 6 7 kişi olsak bıle guzel bi organızasyondu

kahweler ıcıldı fallar bakıldı

tawlalar oynandı gene kazandım

elıne emegıne dusuncene yuregıne saglık kankoşum

herşey cok guzeldı

hele senın palyaço maceraların

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2008 Pzt 19:43:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
E ama oldu mu kankoş o maceralar gizli herkese anlatılmaz sonra palyaço just derler bana
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir