ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 04:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   ZEKİ KADINLARA SAYGILARIMLA...!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

70likNine

70likNine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2008 Cum 09:37:08      ZEKİ KADINLARA SAYGILARIMLA...!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

KARI & KOCA  
Bir çift hiç konuşmadan arabayla yolda gitmekteydi.Daha önceki bir tartışma münakaşaya dönüşmüştü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu.
Keçi, katır ve domuzlarla dolu bir çiftliğin yanından geçerken koca, alaycı bir biçimde sorar:
Akrabaların mı?
Karısı
Evet diye cevap veriri ve ekler
Senin taraftan akrabalarım

KELİMELER   
Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu...
Erkeklerin 15,000 kelimesine karşılık 30,000 kelime
Karısı yanıtladı:
Sebebi erkeklere her şeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır.
Kocası karısına döndü ve sordu: Efendim?

YARADILIŞ

Bir gün bir adam karısına sordu: Aynı zamanda nasıl hem bu kadar salak, hem de bu
kadar güzel olabildiğini anlamıyorum.

Karısı yanıtladı:  
Açıklamama izin ver. Allah beni sen çekici bul diye çok güzel yarattı; Allah beni seni
çekici bulayım diye çok salak yarattı!

KONUŞMAMA CEZASI
      Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine konuşmama cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah 5:00 da iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması gerektiğini hatırladı. Sessizliği ilk bozan ve kaybeden kendisi olmamak için, bir kağıdın üzerine Lütfen beni sabah 5:00 da uyandır. yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı.

Ertesi sabah, adam uyandı ancak saatin 9:00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını farketti. Çok kızdı, tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kağıt buldu.Kağıtta Saat 5:00 uyan yazmaktaydı.

Erkekler bu tip yarışmalar için yeterli donanıma sahip değiller. Allah erkeği kadından önce yaratmış olabilir, ancak şaheserden önce her zaman bir kabataslak vardır.

IVIPI

IVIPI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2008 Cum 10:03:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Egitim şart bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunca böyle oluyor sanırsamEmeğine saglık

NeLLyMuRaT

NeLLyMuRaT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2008 Cum 10:42:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kadın erkeğin kaburgasından yaratıldı, ayaklarından yaratılmadı, öyle olsaydı ezilirdi; Üstün olmasın diye başından da yaratılmadı.

Ama göğsünden yaratıldı, eşit olsun diye;...
Kolun biraz altından, korunsun diye....
Kalp hizasından SEViLSIN diye...

Hangi cinsiyetin daha zeki oldugunun peşinde koşmak  gereksiz bence.Bunu yapmaya çalışanında sadece kadınlar oldugunu görüyorum.Bu çabayı gördükçede züğürt tesellisi diyorum  

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2008 Çar 04:46:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·NeLLyMuRaT·

·NeLLyMuRaT· resimleri

7.Mar.2008 Cum 10:42:27

Kadın erkeğin kaburgasından yaratıldı, ayaklarından yaratılmadı, öyle olsaydı ezilirdi; Üstün olmasın diye başından da yaratılmadı.

Hangi cinsiyetin daha zeki oldugunun peşinde koşmak  gereksiz bence.Bunu yapmaya çalışanında sadece kadınlar oldugunu görüyorum.Bu çabayı gördükçede züğürt tesellisi diyorum  

£ğlenmek Gülmek Amaçlı Açılmış ßir ßaşlıkta Zekanı Kanıtlamak İçin Sidik Yarışına Girdiğini Görüyorum.. Acaba ßu Durumda Zeki Olanın Hangi Taraf Olduğunun Peşinde Koşan Kim Acaba..

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2008 Çar 09:00:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·NeLLyMuRaT· :

Yukarıdaki söze katılıyor, bu yazının paranoyanın eserinden başka birşey olabileceğini düşünmüyorum. Anarşi yaratma eğilimi de olabilir.

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2008 Çar 12:22:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
autumn1 :

·NeLLyMuRaT·

·NeLLyMuRaT· resimleri

7.Mar.2008 Cum 10:42:27

£ğlenmek Gülmek Amaçlı Açılmış ßir ßaşlıkta Zekanı Kanıtlamak İçin Sidik Yarışına Girdiğini Görüyorum.. Acaba ßu Durumda Zeki Olanın Hangi Taraf Olduğunun Peşinde Koşan Kim Acaba..

Bir de şu var hangi cinsiyetin daha zeki olduğunun peşinde koşmak gereksiz bence diyip alt beyinden fazla tutulamıyarak çıkarılmış aslında hep zeki olan erkeklerdir sav ı nıda görüyorum diyerek desteklenmesi komik...Aslında belkide pek çok egosu şişirilmiş fakat budur denen şeyin neden budur olduğunu bilmeyen bir tarafsınızdır da belkide görmüyorsunuzdur...

züğürt tesellisi : olmayan bir şeyi varmış gibi gösterme psikolojisidir. ....

Kadın bu toplumda ben zekiyim diyorsa esas baktığını gördüğü, gördüğünü de bildiği sanan kimlikler yüzündendir...

JELİNUS

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir