ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 06:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Her Şeyin Daha Güzel Olması İçin
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

The_RaPsODY

The_RaPsODY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2008 Cum 21:19:24      Her Şeyin Daha Güzel Olması İçinsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Gecenlerde KGG odasında bir olaya Sahit oldum ve paylaşmak istedim.Bir kişi Öle bir Küfür ediyorki. İnsanın o anda bu güzel ortamı terketip gitmek istiyor.Küfür ettigi kişide bir ajan arkadaımız. odadan cıkartılıyor fakat adamda nick cuvalla. dakkasında gene geliyor.ve bu olaydan dolayı o kadar rahatsız oldumki. sıf inat olarak gitmedim bu kişiye yaptıgının yannış oldugu anlatmaya calıstım kişi o kadar pişmişki bu iş ile bütünleşmiş şimdi cc deki ban atan arkadaşlara sesleniyorum ben bundan 2 sene önce bir ban olayına tanık oldum ban ip adresine atılmış ve o ip adresinden kim girerse girsin nick 100 yıl alıyor bu adam neden her seferinde cc de karşımıza cıkıyor adam foruma bile yazı yazmış. bence cc hergecen gün kullanıcı kaybetmesi bu adamlar sayesinde olmakta bunları uzaklaştırmanın bir caresi bulunması dilegimle.

Haksızmıyım Arkadaşlar. Eski Online Sayısı Şimdiki Online Sayısı

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2008 Cum 22:48:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

" Sırf inat olarak gitmedim bu kişiye yaptığının yanlış olduğunu anlatmaya çalıştım " Rapsody, küfürbazlara ne kadar yaptıklarının yanlış olduğunu dile getirirsen getir yine küfür ederler :))

" 2 sene önce bir ban olayına tanık oldum ban ip adresine atılmış ve kim girerse girsin 100 yıl alıyor " Rapsody, dediğin gibi şefler ip ban veriyor ama bu ip banın açılması en fazla 2 dakika alıyor :))

" Haksızmıyım Arkadaşlar, Eski Online Sayısı Şimdiki Online Sayısı " Haklısın arkadaşım eskiden daha fazla kişi online idi :))

Ne güzel demişsin bir çare bulunmalı, bunu en aza indirgeyecek sistemler düşünülebilir. Bunlar üye kayıt sisteminin değiştirilmesi, onay maili ile çalışılmalı, bir mail adresinden bir kullanıcı kayıt sistemi getirilmeli, her ip adresinden bir nick odaya geçebilir vs.

JuKe

JuKe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2008 Pzt 12:02:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dedigi gibi üyelik cok daha zor olmali küfür eden kisi ban yiyip 2 dk da nick alip kaldigi yerden devam edememeli ..ban yiyecegi zaman bayaa bi ugrasip üye olucagini bilmeli.!!

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir