ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 05:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Mutlaka ama mutlaka okuyun....!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2008 Pzt 13:43:33      Mutlaka ama mutlaka okuyun....!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar genelde mizah içerikli başlıklar açardım ve hep öyle yapmak isterdim fakat bugün elime gazeteyi aldığımda açık söylüyorum içim acıdı uzun zamandır gazete okumuyorum okuduklarım ise sağda solda gördüğüm magazin ağırlıklı gazeteler görmem gerekenleri göremediğim gazeteler

İşte bugün gördüklerim

Sokak aydınlatmasını biz ödüyoruz zaten ama ekstra bir ödeme daha geliyor bu aydınlatma bedelleri faturalarımıza yansıyacak

Sinemaya gittik diyelim aldığımız 10 ytllik bilet aslında 9 ytl

Tatile gittik diyelim 100 ytl ödeme yaptık aslında hesap 97 ytl

Arabamızı evimizin önüne park ettik 3.5 ytl

Asfalt kaldırım ve su borusu yapımı için katkı payı geliyor bunun bize götürüsünü henüz bilmiyorum

Şimdi kısa bir hesap yapalım 1 ytl ampulden 3 ytl tatilden 3.5 ytl parktan toplam 7.5 ytl tatil yapmayalım sinemaya gitmeyelim

Günde 3.5 ytl cebimizden para gidecek Bu arada tatilden kasıt her türlü eğlenceden kesilen miktardır bu yüzde 3

Şimdi anlatmak istediklerim içimden geçenlere geliyorum bu kısa bilgiden sonra öncelikle şunu söyleyim ki kimse beni yanlış anlaması ben iktidar düşmanı değil vatan evladıyım Bundan yıllar önce türkiye çok iyi durumda değildi evet ama lütfen bir bakın göz ardı etmeyin şu an çok daha kötü durumdayız ilerleme olmadığı gibi gerileme var ben bir çok arkadaşıma bunları belgeler ile anlattım fakat biz bu platformda siyaset tartışmıyoruz biz burada eğlence amaçlı varız bu nedenle size tutup bir takım belgeler sunmak haddime değil ben gördüklerimi anlatmak istiyorum sadece ve altını çizerek söylüyorum

Ben hiç kimsenin başının bağlanmasına karşı değilim ama lütfen başınızı bağlayın sadece gözünüzü değil!

Ben ve benim gibiler kimi kesimlere göre dinsiz kimi kesimlere göre aydın kimisine göre ise boş beleş

Ben dindar inançlı bir insanım ATATÜRK e minnettarım saygılıyım bakın atatürk e tapmıyorum saygı duyuyorum vefa gösteriyorum her türk gibi bizi ATATÜRK e tapanlar diye nitelendirenleredir sözüm ALLAH a inanıyor ona tapıyorum her müslüman gibi sizlerden ricam bir TÜRK olarak ALLAH rızası için kanmayın dini motifler ile sülenip size sunulan bu yalanlara ALLAH aşkına kanmayın

Bugün metroda elimde gazete bi yandan ona bakarken bir yandan gözüme 15-16 yaşlarında bir kız çocuğu takıldı O kadar masum okadar güzel ki sözlerle anlatılmaz gözlüklerimin arkasında ona ne kadar dikkatli baktığımı fark etmedi bile ve oda bana baktı gözünde utanç vardı acı vardı mecburiyet vardı belli ki o küçücük yaşı ufacık elleri ZORLA geçirilmişti o sim siyah örtünün altına

Ben vergilere karşı değilim ama verdiğimiz vergiler memleket hayrına harcanmıyor şerefim ve namusum üzerine yemin ederim eğer bilsem ki verdiğim her kuruş memleketim ülkem için harcanacak sigara içmem tütün sararım köfte yemem yumurta kırarım elbise almam kendime 3 kuruş işçi maaşımın 2 kuruşunu seve seve veririm ama gemicik için vermem benim malımı çalan hırsıza kardeşimi vuran katile çoluğuma çocuğuma tecavüz eden sapığa 5 YILDIZLI ceza evi yapılsın diye vermem silivride 257 milyon ytl ye maal olan resmen tatil köyü gibi ceza evi için sızlamıyor mu? o zaman sızlasın bence.

Zorla güzellik olsaydı dünyada çirkin kalmazdı ZORLAMAYIN LÜTFEN inanç içinde olur insanın ama zorlarsan inançsız olur.

Söyleyecek çok şey var ama sizler çok iyi anlıyorsunuz bu yüzden yazı kalabalığına gerek duymuyorum

Unutmayın ihtiyacınız olan kudret damarınızdaki asil kandadır

Saygılarımla Cem ARIKAN Ne mutlu türküm diyene

Bu başlığı ana sayfada tutalım ki herkes okusun

akira1905

akira1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Mar.2008 Pzt 22:41:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MUTLAKA OKUYUN,

ANLAYANA ANLAMAYANA OKUTUN

Ben hiç kimsenin başının bağlanmasına karşı değilim ama lütfen başınızı bağlayın sadece gözünüzü değil!

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 00:16:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yazi icten ve samimi olmus, tesekkurler Cem Arikan.

Okumayla bilinclenseydi insanlar, su an hicbir yerde ne haksizlik ne savas olurdu...

Ilk kitaplar Tanri bilincine vakif olmasi icin insanlara OKUNMAK ve UYGULAMAK uzere gonderilmistir;

Oysa, Ne degismis??? 

Yine insanlar caliyor, yine insanlar tecavuz ediyor,

yine insanlar hirslarinin esiri! 

Bazilari bunu acikca yapiyor, bazilari ise kapanarak yapiyor!

Degisense, KOCA BIR HIC...

LeqoLast

LeqoLast resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 02:53:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cOok Shey anLamışSın ama yanLış anLamışsın aDamım..

qeLmiş qeCmiş eN iyi en sistemLi en örqütLü Hükümet ßu Hükümet yat kaLk dua eT KötüLeme Daha iYisini iSte..

Hade baqaLım..

justerixx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 08:17:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·LeqoLast· :

cOok Shey anLamışSın ama yanLış anLamışsın aDamım..

qeLmiş qeCmiş eN iyi en sistemLi en örqütLü Hükümet ßu Hükümet yat kaLk dua eT KötüLeme Daha iYisini iSte..

Hade baqaLım..

Şu yazdığın yazı şekline bir bakarmısın? sence burada oturup seninle hangimiz daha vatan sever diye tartışırmıyım?

justerixx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 12:16:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İllede görmek istemeyen arkadaşlara

Türban tartışmalarının odağına oturan YÖK Başkanı Özcan a zırhlı makam aracı verildi

Türban tartışmasının odağına oturan ve açıklamalarıyla bazı kesimlerin tepkisini çeken YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan a Başbakan Tayyip Erdoğan ın talimatıyla son model zırhlı Mercedes tahsis edildi. Sabah Gazetesi nin haberine göre, Özcan a tahsis edilen araç Başbakan Erdoğan ın bindiği aracın aynı, sadece iki yıl daha yaşlı; 2005 model Mercedes S 600 L. Mercedes Benz firmasından kiralanan 8 adet zırhlı Mercedes e aylık 10 bin Euro kira bedeli ödenecek. Fabrika çıkış fiyatı 600-700 bin Euro (1.2 milyon YTL) olan araçlar, fiyatı yüksek bulunduğu için kiralama yoluna gidildi. Bu araçlardan 3 ü protokolde üst sırada oldukları için Başbakan yardımcılarına verilecek. Diğer 4 araç ise güvenlik riski taşıyan kamu görevlilerine verilecek. Zırhlı araç bekleyenler arasında Anayasa Mahkemesi Başkanı da var. .

TEZİÇ SİTEMDE BULUNMUŞTU...

YÖK Eski Başkanı Erdoğan Teziç, görevdeyken Kastamonu ya yaptığı bir ziyaret sonrası makam aracının eskiliğiyle ilgili sitemde bulunmuştu. İnebolu ya kırmızı plakalı makam aracıyla giden Prof. Dr. Teziç, 14 yıllık makam aracının değiştirilmediğini belirterek, Gezilerimi bu araçla yapıyorum. Devletin itibarını düşürmemek için bazen aracın plakasını değiştirmek zorunda kalıyorum. Ama yine de devlete küskün değilim. Çünkü devlete küsmek olmaz. Biz gelip geçiciyiz demişti.

Haber milliyet gazetesi
Erdoğan teziç in başı mı keldi?

cPaRiSc

cPaRiSc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 13:33:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Cem öncelikle başlık, çok güzel bir başlık teşekkürler..

Benimde yazacağım bi kaç şey var bu konular hakkında..Avrupalı olmak istiyoruz,evet önce gazetelerimiz avrupalı olacak,insan haklarına riayet edicek.Bu ülkeye birazcık bi yerinden su dökmesi gerekir..Medyanın bir bölümü yalçın doğan vebenzerlerinin elinde,bir kısmıda fethullah hocaların,fehmi koruların elinde..Allah bize güç versin diyorum..Öyle bir duruma geldik ki artık kimseden bir siyasi beklenti içinde bile değiliz..Ne yazık ki halkın tarihini,geleneklerini,müslümanlığını,bağımsız cumhuriyetimizi bile bizlere unutturmaya çalışıyorlar..Medya insanlara yazıyor ,çiziyor diyorki  neden korkuyorsunuz,korkmayın..Korku olmadan insanlar yaşayabilirmi?Tabiki korkacağız,tabiki endişelerimiz var..tabiki uyanık olacağız,korku bizleri uyanık tutacak..Bizim korkularımızla dalga geçiyor resmen bu medya..Dalga geçtikleri korkuda milli duygunun ta kendisidir..Akşama kadar televolelerle,sibel canlarla,hülya avşarlarla insanları duyarsız hale getiren bu medya bu hükümetin başa geçmesi için zemini,boşluğu hazırlamadımı?Bizlere hergün televolelerle uyuyun denmedimi yıllarca..Cumhurbaşkanımızın hanımı iki sefermedyada göründü..Başörtüsüne laf ettiğimiz yok.Ama siyasal alanda tartışılır siyasal kültürün estetiğini tartışırız..Cumhurbaşkanımızın eşinin kılık kıyafetine şöyle bir bakıldığında inanılmaz parlak,perdeli kumaşlardan yapılmış,ağır kumaşlar..bunu daha derinlerden ele almak lazım,bu kültür bizim kültürümüz değildir..Parlak renkler,şatafatlı renkler,belki kayserili tüccarların düğünlerinde onları temsil ederde..Bir ülkenin başında bulunan kişileri temsil etmez..Çünki bu estetik kültür ne selçukluda,ne osmanlıda nede cumhuriyetimizde bu kadar şatafatı zevksizliği görmemiştir..Bu giyim tarzı ve parlak şatafatlı renkler ancak sömürge kültürüdür..Siz bu görüntüleri veriyorsanız, haketmediğiniz bir makamda bulunuyorsunuz demektir..Bu görüntüler nasıl bir siyasi kültürünün töhmeti altında yaşadığımızı gösteriyor..Bunu bu ülke haketmiyor..

IVIPI

IVIPI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 18:48:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dorucan07c

dorucan07c resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 19:04:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Keşke gözlerini bağlasalar..baş bağlanınca beyinlerindeki düşünce sistemide bağlanıyor....bu kadar cahiliz.....

SezenciSekoya

SezenciSekoya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 19:44:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Harbiden ha... Sen otur 40 - 50 sene çalış kıdem tazminatının 3 % 1 ini al olacak şeymi buEline sağlık justerix bilgilendirdin bizi
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir