ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 19:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   PALYAÇOLAR
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 18:00:17      PALYAÇOLARsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

manolya41

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 19:50:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ELBETTE HEPİMİZ  PALYAÇO GÖRDÜK ÇOK HAKLISIN SADECE GÖREBİLMEK DEĞİL  MAKSAT PALYAÇOLARIN YÜZ İFADELERİNİ ANLAYABİLMEK ÇÜNKÜ PALYAÇOLAR SADECE İNSANLARI EĞLENDİRMEK İÇİN DEĞİL ANTIMANOLYA DİKKAT EDERSEN  EĞER ONLARIN YÜZÜNDE BİR DERİNLİK İFADESİ MEVCUT  HAYATIN ACI VE TATLI YANLARINI ANLATMAYA ÇALIŞIYORLAR  TABİİ Kİ ANLAYANA  ANTİMANOLYA

manolya41

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 19:54:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

EVET AYNI ŞEKİLDE PALYAÇOLARI  COPY-PASTE EDEREK BAŞKA BİR SİTEYE GÖNDERDİM  SİTEDEKİLER BANA TEŞEKKÜR ETTİLER EMEĞİM VE İNSANLIĞIM İÇİN  BUNLAR DERİN  KONULAR  ANTİMANOLYA  ANLAYACAĞINI SANMIYORUM ZATEN ANLAMIŞ OLSAYDIN EĞER ANTİMANOLYA NİKİ İLE KARŞIMA ÇIKMAZDIN BEN SADECE İNSANİ DUYGULAR TAŞIYAN ŞAHISLARLA ARKADAŞLIK EDEBİLİRİM

manolya41

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 19:55:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bir resme  veya herhangi bir şeye sadece bakmak için bakmayacaksın antimanolya çözmeye çalışacaksın

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 19:59:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
manolya41 :

EVET AYNI ŞEKİLDE PALYAÇOLARI  COPY-PASTE EDEREK BAŞKA BİR SİTEYE GÖNDERDİM  SİTEDEKİLER BANA TEŞEKKÜR ETTİLER EMEĞİM VE İNSANLIĞIM İÇİN 

Her zaman söylediğimiz gibi...
CC-Forum diğer forumlara benzemez, onlardan farklıdır!

Kopyala-yapıştır yapmanın bir insaniyet ölçütü olduğunu bilmiyordum, iyi ki varsın manolya.

LadyTron

LadyTron resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 20:00:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Koptum yaa yeter artık.

NoT : Manolya bak orda EDİT var mavi renkli oraya tıklayarak  yeniden düzenleyebilirsin mesajını. Tamam mı canım ?

funda4

funda4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 21:05:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Manolya ilk başda bunu sizi rencide amaçlı yazmıyorum,ama şu varki bazen cok hoş paylaşımlarınızı görüyorum ama bazen başlıkla uyumsuz olan görüntü ve yazıları.....

Palyoca görüntüleri için şunu demeliyim ki; insanların mevcut hayatın acı ve tatlı yanlarını anlamaya calışmak için sanırım etrafımızda bir sürü insana bakmak yeterli gibi,bir palyoncaya bakmak değildir.

Yinede Teşekkürler Paylaşımlarının daha anlamlı olması dileğiyle......

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 21:22:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bazen Diyorumki; Etki Tepkimi Bu .?

Biz Manolya"nın Üstüne Fazla mı Gidiyoruz.? Biz Üstüne Gitdikce, Manolya Daha mı Hırslanıyor.? Resim Ağırlıklı Paylaşım"lardan ve  Kopyala Yapıştır"larından, Bizler Rahatsız Olurken, Manolya41 Pc Başında, Bundan Haz"mı Alıyor.? Acaba Biz Manolya41"in Yapdıklarını Çokmu Abartdık... Paylaşım İle Yanıp Tutuşan Manolya41"in Masumhane Hali, Bizi Ona Karşı Entapati"yemi Sürükledi.. En Can Alıcı Soru, Acaba "Manolya41" Gercekden Kızmı? :) Kız İse , Şüphe"lere Neden Kulak Tıkıyor? Esasında Okadar Çokki Sorum, Şuan İçin Bukadar(cık) Soruyorum. Umarım Bir Kacını Cevaplarsın Manolya:)

Sorularıma, Bir Fıkra İle Son Veriyorum :)

Hırsız Bir Evi Soyarken, Polislere Suç Üstü Yakalanır. Mahkemeye Sevk Edilir...  Hakim Dosyasını İnceler Ve Hırsıza Sorar...

Hakim: Evi Soyarken Suc Üstü Yakalanmışsınız. Diyecek Birşeyiniz Varmı?

Hırsız: Peki Hakim Bey, Ben Evi Soyarken Suc Üstü Yakalandım. Ama! Ev Sahibinin, Hiçmi Sucu Yok? :)

pLutOnn

pLutOnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2008 Sal 23:53:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
iki gunde 5 sayfa forum oluyor cc de ve  5 sayfadan kactanesi ilgi cekici ve gerekli forumlarki baazıları konu acmayı kendine meslek edinmiş gaaliba bence acmak yerine biraz okumaya calısın manolya actıgın konulara bi bak sende kactane cevap yazılmıs  emiinim cogu 0 dır  tabiiki onemli konularında vardır ama bukadar luzumsuz yere forumu mesgul etmek güzel deil ...
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir