ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 08:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Animasyonlar, Teknoloji Videoları
forum sohbet oyun basliklari
   -_Youtube Video Awards(Ödülleri) 2007_-
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2008 Cum 02:42:00      -_Youtube Video Awards(Ödülleri) 2007_-sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Evet arkadaşlar youtube ilk ödül yarışmasını yaptı ve ödülleri sahiplerini buldu...
Ben hepsini izledim çok hoşlar  , Özellikle size tavsiye ediceklerim şunlar ;

Adorable(eğlendirici) videosundaki bebek bir harika , izlerken sizde onun gibi kahkaha atabilirsiniz...

Creative(yaratıcılık) videosu gerçekten yaratıcılıkta sınır tanımamış: ),,  özellikle agızla yapılan müziklerde süper olmuş , tetris hastası olanlar kesin izleyin:)

Eyewitness(görgü tanıklığı)   videosunu haberlerde görmüştüm bir grup gencin şahit oldugu ve kamera ile çektikleri bir olay. Kanımca bunu sürü ile gezen hayvanlara izleteceksiniz, ozaman işte arslanların nesli tükenir:)

Politics(politik)   bu video tam anlamıyla mukkemmel !!!  Bu kadar hoş anlatılabilir politik olaylar , diyecek kelime yok izleyin sadece...

Short Film(kısa film)   videosundaki kızın oyunculuğuna hayran kaldım.Kurguda güzel hafif ingilizce gerektiriyor,ama bilmesenizde olur, görüntülerden olayı az çok anlarsınız...

Burdan Videolara Bakabilirsiniz ;  https://www.youtube.com/ytawards07winners

Birde size yaratıcılık videolarının olduğu sayfayı öneriyorum.Boş zamanlarınızda izlersiniz.Çok hoş yetenekler var:)

Buyrun; https://www.youtube.com/ytawards07

nAoNnGaEmLe®  
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir