ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 05:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   Chatcity Nedir?
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxmavishowxx

xxmavishowxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2006 Cmt 16:36:17sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

BU GUSEL BI YORUM  ISTE DOSTUM BENDE SANA KATILIORUM TEBRIKLER EYLULDE GELLLL   BRAWOOOOOOOOO

EyluldeGellll

EyluldeGellll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2006 Cmt 16:47:45sohbet oyun linki
yani diyeceğim şudur ki; ishallik ile kabızlık arasındaki dengeyi iyi kurmak lazım.

butterfly1

butterfly1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 22:12:59sohbet oyun linki
Chat city cc dir

ccKalbimdesincc

ccKalbimdesincc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 17:35:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ChatCity Hakkında...! Bu konuda Waallaace arkadasımıza katılıyorum ve diyorum ki..!!

Bana göre chatcity nin oluşumunda emeği geçen herkese teşekkür etmek gerekir. İnsanların birbirleriyle sohbet edip tanışabileceği en iyi ortamlardan biri. Ancak chatcity hakkında yapılan bazı  eleştiriler bana göre çok mantıksız. Tespit ettiğiniz bazı sorunlar (insanların kendini gizlemesi , erkeklerin bayanlarla sohbet edebilmek için bayan figürüne bürünmesi..vs) bu ortamın kendine ait sorunları mıdır? Bence ilgisi yok...! Neden mi?? Buyrun okuyun o zaman..

Nerede olursanız olun, asla hiç bir olayı hafife almamanız gerekir. Burası insanların tamamen serbesti içinde gezinipte herkese istediğini söyleyebildiği, her karaktere bürünebildiği  bir ortam olarak düşünmeyelim. Evet bunu yapanlar var fakat bu sohbet ortamının güzelliğine engel değildir. Aynı olaylarla hepimiz karşılaşıyoruz. Her olayda olduğu gibi yıkmak yerine neden yapıcı olmayı düşünmüyoruz? Eğer ortada bir yanlış var ise bunu iletişim kurmak için kullandığımız araçlarda değil , yanlışı yapanlarda aramamız gerekir..! Hepiniz şahitsinizdir ; her yerde olduğu gibi bu ortamlar da da bazı olumsuz olayları görmek mümkündür..! Fakat bu olaylar karşısındaki tutumunuz nedir? Sanal deyip susmak mı? Aynı olumsuz davranış ya da kötü sözler karşısında nasıl rahat davranabiliyorsunuz? Eğer sanal ortam deyip hafife alınacak sa sizde başkalarını incitici davranışlar da bulunabilir misiniz? 3-5 kişi toplanıp bir üyeye yapılan olumsuzluğa gönlünüz razı geliyor mu? Herkes birşeyleri hafife alırsa , burada belli bir düzen oluşturmak mümkün müdür?

Eğer sohbetten kastınız yada net ortamında eğlence anlayışınız dalga geçmek, istediğimi söyleyebilirim , insanları kandırabilirim şeklinde ise durup bir düşünmeniz gerekir. Kendisine yapılmasını istemediğiniz şeyi asla bu ortamda başkasına da yapmamanız gerekir. Burayı ne dediğini bilmez insanların girdiği bir ortama dönüştürmek yerine , elimizden geldiğince destek olup ; yeni yeni arkadaslıklar , dostluklar kurmaya çalışalım. CC nin de farklı bir amacı olduğunu düşünmüyorum. Hayatta hiç birşeyi ciddiye almayıpta belli bir konu üzerinde bir kaç dakika düşünemeyen insanların yanında ve burayıda alelade gören bir zihniyete ortak olma yanlışına düşmeyelim ve iletişime açık olalım , kendimizi geliştirelim..! Saygılarımla..!

Edebiyatci

Edebiyatci resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2006 Sal 15:49:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Uykusuz kalmaktır.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2010 Per 15:49:35sohbet oyun linki

Bugun farkettim.. Eksi Sozluk ve Uludag Sozluk gibi sitelerde chatcity biraz daha farkli anlatilmis..  

Eksi ve Uludag

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2010 Per 17:21:51sohbet oyun linki
yaşanır

RoxyC4

RoxyC4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2010 Sal 04:52:36sohbet oyun linki

Cehatcity 2003 Yılının bilmediğim bir ayı piyasaya sürülen çok ilgi çekici muazzam bir siteydi...Ozamanın kalitesi ile şu anki kalite arasında,emin olun muazzam bir fark var.2007 den önceki chatcitydeki tanıştığım insanlarla hala görüşürüm. Evime misafir eder, evinde misafir olurum.2007 de chatcitye girmeme kararı aldım.Ama bu kararı alırkende şmdiki bazı tükürdüğünü yalayanlar gibi yazmadım ,Elveda chatcity,Artık chatcityi bırakıyorum,Artık chatcity benim için bitmiştir; Gibilerinden çünki ilerde gelme ihtimalinide düşündüm. Ve 2009 yılı sonunda giri verdim chatcitye acaba ne olmuş ne bitmiş diye... ve ilk girdiğimde karşılaştığım yazı buydu Chat City`nin En Karizmatik Erkeğini Seçiyoruz. Ve o an anladımki Chatcityde değişen hiçbirşey yok. Bir süre sonrada Chatcitynin Chatcity’nin En Değerli Üyesi (MVCC) Diye gereksiz bir şey daha çıkardılar.``Bir çok kezde forumlarda görmüş olduğum Chatcitynin eski zamanları mumla arayanlaın açmış olduğu başlıkları`` E peki neden böyle oldu...? Bu durum ancak böyle Açıklanır...                                                                                                                                                                

Galatasary Uefa kupasını kazanıyor. Bütün kadro tam uyumda ve takımda yardımlaşma okadar güzelki Kimse kimseyi zor durumda bırakmıyor, gruplaşma olmuyor,Ve son olarakta kimse kimseyi satmıyor. ``

Ve sen gel teknik drektörünü az bir para vermemek uğruna kov.Takım içindeki en iyi oynayan oyuncularınıda  az bir para uğruna elinden kaçır.Takım çöküşe geçmiş Resmen sürünüyor.

Şimdi  2006-2007 yılındaki chatcity`iYukardaki tabloya uyarlayalım. Teknik drektörün cc!nin Şefi Olduğunu, Futbolcuların ise Cc`nin ajanları olduğunu Varsayalım. Taraftarların ise Bizlerin Yani Chatcity userleri olduğunu...

O taraftar Senin Sahana gelip maç izlermi Bilete para verip (V.İ.P Diyelim şuna)  Bayrağını,Formanı,Kaşkolunu,(Tip diyelim şuna)  Locanı,Kombineni,(cc Club,Özel Oda Diyelim Şuna) Alırmı....Para verip alırmı acaba tekrar soruyorum? Hani Ahmet çakarın   Sesini hafiften kısıp Kafasını Sallaya Sallaya Söylediği Bir sözü var ya...``Bakın beylerrrrr Size birşey söylimi`` Bu Ajan Kadrosuyla 90+1de golü atıp 90+2de golü yiyip oturursunuz aşşaya.``

Bu Ajan Kadrosu Dediğime bakmayın 2007 Yılından Günümüze kadar Ajanlık,Editörlük Yapmış,Halada Yaptığını düşündüğünü ve Yapabilceğine inanan şu anki ajan kadrosuna kadar uzanan... Bazı ajanlaradır ve onlara bu görevleri verenleredir yazdıklarım.

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2010 Sal 11:01:12sohbet oyun linki

çetçity bana göre roksiyle atışmaktır.

sevüyorüm ülen çet çitiyi var mı

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir